Πρόγραμμα Κύπρου 17/02

Αυξημένο το ενδιαφέρον στο σημερινό πρόγραμμα της Κύπρου καθώς:Στην 1η ιπποδρομία μεταφέρεται το ποσό των € 39.504,35 στο παιχνίδι ΤΖΑΚΠΟΤ 9. Στην 4η ιπποδρομία η Λέσχη εγγυάται ελάχιστο διανεμητέο ποσό € 5.946,04 στο παιχνίδι PICK 6.Στην 6η ιπποδρομία μεταφέρεται το ποσό των € 5.627,33 στο παιχνίδι PICK 4.

 

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΤΖΑΚΠΟΤ 9 ΣΥΝΘΕΤΟ

019 NICOSIA 1 15:00 019-020-022-024-026-028-030-031-032 019-020

020 NICOSIA 2 15:30 020-022

022 NICOSIA 3 16:00 022-024

024 NICOSIA 4 16:30 024-026-028-030-031-032 024-026

026 NICOSIA 5 17:00 026-028

028 NICOSIA 6 17:30 028-030-031-032 028-030

030 NICOSIA 7 18:00 030-031

031 NICOSIA 8 18:30 031-032

032 NICOSIA 9 19:00

019 -15:00: 3.340 €

NICOSIA Επίπεδη Race 1 Αρ. 118 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΙΡΙΣ 5 Θ 7 Γ. Σταυρινίδης 59 Ανδρέας Σταυρινίδης 7-1-9-2

2 ΒΑΤΤΕΝΑ 10 Θ 7 Γ. Ευτυχίου 58 Ανδρέας Σταυρινίδης 4-2-3-1

3 ΔΕΥΚΙΟΣ 9 Ε 7 Ν. Κ. Τσιακκούρας 57,5 Νίκος Συμεού 8-5-7-6

4 ΕΛ ΚΑΚΟΥΙΝΟ 3 Ε 7 Ηρ. Ηρακλέους 55,5 Ηρακλής Νεοφύτου 6-5-7-4

5 ΜΙΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΝΑ 4 Θ 7 Β. Α. Αδάμου 54,5 Χρήστος Τσιακκούρας 2-5-3-4

6 ΝΤΑΡΥ 11 Ε 7 Μ. Κωνσταντίνου 53,5 Γιώργιος Τσιελέπης 1-6-5-3

7 ΝΕΦΙΑ 12 Θ 7 Χ. Λ. Ανδρέου 52,5 Λευτέρης Χατζηνικόλα 11-9-9-11

8 ΤΙΤΑΝΑΣ 7 Ε 7 Κ. Καποδίστριας 51 Αντώνης Χατζηπαναγή 9-9-10-10

9 ΜΙΣΤΕΡ ΧΑΡΗΣ 6 Α 7 Μ. Σ. Κυριακίδης 50 Γιώργιος Τσιελέπης 8-7-2-8

10 ΧΕΛΕΝ ΣΤΑΡ 8 Θ 8 Ι. Μεσιήτης 50 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 6-8-5-9

ΠΡΟΤ:9 ΜΙΣΤΕΡ ΧΑΡΗΣ-4 ΕΛ ΚΑΚΟΥΙΝΟ-5 ΜΙΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΝΑ-1 ΙΡΙΣ

020 -15:30: 4.462 €

NICOSIA Επίπεδη Race 2 Αρ. 119 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 6 Α 4 Ο. Τα. Γκανκαλί 58 Χρήστος Τσιακκούρας 3-1-6-7

2 ΡΑΣΙΑΝ ΠΡΟΠΛΕΜ 4 Α 4 Ν. Κ. Τσιακκούρας 58 Θεοδόσης Θεοδοσίου 1-4-3-8

3 ΣΕΡ ΣΤΡΑΤΗΣ 2 Α 4 Κ. Καποδίστριας 58 Θεοδόσης Θεοδοσίου 10-5-9-4

4 ΕΛΒΑΣ 3 Ε 4 Π. Αθανασίου 56,5 Πανίκος Ονουφρίου 1-3-2-4

5 ΔΙΟΤΙΜΙΑ 1 Θ 4 Ρ. Τσιακκούρας 56 Κόκος Νικολάου 5-2-1-2

6 ΘΡΑΚΗ 5 Θ 4 Γ. Σταυρινίδης 56 Πανίκος Ονουφρίου 5-3-7-2

7 ΑΝΔΡΙΑΝΗ 7 Θ 4 Β. Α. Αδάμου 54,5 Χρήστος Τσιακκούρας 1-4-4-9

ΠΡΟΤ:5 ΔΙΟΤΙΜΙΑ-4 ΕΛΒΑΣ-3 ΣΕΡ ΣΤΡΑΤΗΣ-2 ΡΑΣΙΑΝ ΠΡΟΠΛΕΜ

022 - 16:00: 3.870 €

NICOSIA Επίπεδη Race 3 Αρ. 120 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΙΜΙΛΙΑ 7 Θ 6 Μ. Κωνσταντίνου 59 Αλέξανδρος Κρητικός 2-6-4-1

2 ΑΛΚΕΤΑΣ 1 Ε 5 Γ. Σταυρινίδης 58,5 Κυριάκος Ρ. Κυριακού 6-2-1-1

3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 5 Ε 5 Ν. Κ. Τσιακκούρας 57,5 Πανίκος Ονουφρίου 10-4-3-2

4 ΖΟΓΚΛΕΡ 3 Ε 5 Ρ. Τσιακκούρας 55,5 Π. Τσιακκούρας 6-2-3-1

5 ΝΑΥΣΙΝΙΚΟΣ 4 Ε 5 Μ. Κ. Πέππος 55,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 4-2-1-2

6 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΣΟΛΩΜΟΝ 8 Ε 6 Π. Λ. Ανδρέου 54,5 Κυριάκος Α. Κυριακού 9-12-7-10

7 ΣΕΡ ΣΩΤΤΟΣ 6 Ε 6 Β. Α. Αδάμου 53 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 10-11-2-3

8 ΚΡΙΜΑΙΑ 2 Θ 6 Γ. Ευτυχίου 49 Πανίκος Ονουφρίου 3-6-6-5

ΠΡΟΤ:2 ΑΛΚΕΤΑΣ-3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-4 ΖΟΓΚΛΕΡ-5 ΝΑΥΣΙΝΙΚΟΣ

024 - 16:30: 6.000 €

NICOSIA Επίπεδη Race 4 Αρ. 121 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΟΣ 2 Ε 7 Π. Αθανασίου 60,5 Πανίκος Ονουφρίου 9-1-1-4

2 ΚΟΣΤΝΕΡ 5 Ε 6 Μ. Κ. Πέππος 59 Π. Τσιακκούρας 7-5-2-1

3 ΤΖΙΑΚΚΥΣ 1 Ε 5 Ρ. Τσιακκούρας 59 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 8-1-1-2

4 ΑΚΡΙΒΟΣ 6 Ε 9 Ν. Κ. Τσιακκούρας 57 Πανίκος Ονουφρίου 3-3-10-7

5 ΕΛΕΙΟΣ 3 Ε 8 Γ. Σταυρινίδης 52 Γεώργιος Μιχαήλ 5-3-8-2

6 ΒΙΤΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4 Ε 5 Κ. Καποδίστριας 50 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 7-2-4-3

ΠΡΟΤ:1 ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΟΣ-3 ΤΖΙΑΚΚΥΣ-2 ΚΟΣΤΝΕΡ-4 ΑΚΡΙΒΟΣ

026 - 17:00: 4.462 €

NICOSIA Επίπεδη Race 5 Αρ. 122 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΝΤΑΗΜΟΝΤ ΑΛΕΞΙΟΣ 9 Ε 4 Μ. Χριστοφής 55,5 Π. Τσιακκούρας 1-1-1-1

2 ΤΑΚΚΑΤΑΜΜ ΜΕΜΟΡΥ 3 Ε 4 Κ. Καποδίστριας 55 Νταν Χαϊτα 1-4-9-4

3 ΑΡΙΣΤΟΝΙΚΗ 6 Θ 4 Γ. Σταυρινίδης 53,5 Πανίκος Ονουφρίου 1-1-5-8

4 ΜΠΡΑΟΥΝ ΤΣΙΗΦ 7 Ε 4 Ρ. Τσιακκούρας 53,5 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 4-5-2-1

5 ΧΑΒΑΗ ΤΡΑΤΙΣΙΟΝ 8 Θ 4 Π. Αθανασίου 53 Κυριάκος Ρ. Κυριακού 4-1-2-5

6 ΑΞΙΟΘΕΑ 5 Θ 4 Μ. Κωνσταντίνου 51,5 Α. Ιακώβου 1-8-11-3

7 ΜΥΡΣΗΝΗ 4 Θ 4 Ι. Μεσιήτης 51,5 Α. Ιακώβου 1-9-2-7

ΠΡΟΤ:1 ΝΤΑΗΜΟΝΤ ΑΛΕΞΙΟΣ-4 ΜΠΡΑΟΥΝ ΤΣΙΗΦ-3 ΑΡΙΣΤΟΝΙΚΗ-2 ΤΑΚΚΑΤΑΜΜ ΜΕΜΟΡΥ

028 -17:30: 4.025 €

NICOSIA Επίπεδη Race 6 Αρ. 123 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΣΚΟΥΡΗΣ 6 Ε 9 Μ. Δημητρίου 63 Γαβρηίλ Π. Τσαβαρτζίδης 7-5-7-9

2 ΣΟΥΛΤΑΝΟΣ 4 Ε 10 Π. Καράμανος 63 Στέλιος Νεοφύτου 7-7-9-6

3 ΙΠΠΟΚΡΑΤΙΟΣ 7 Ε 9 Μ. Κ. Πέππος 62,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 2-1-1-2

4 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΑΗΡ 10 Ε 10 Ν. Κ. Τσιακκούρας 61 Νίκος Συμεού 5-3-2-8

5 ΒΙΤΤΗΣ ΝΤΡΗΜ 3 Θ 10 Ρ. Τσιακκούρας 61 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 1-10-8-1

6 ΜΑΦΙΟΖΟ 12 Ε 9 Χ. Λ. Ανδρέου 60 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 7-1-4-3

7 ΦΑΡΡΙΕΡ 5 Ε 10 Μ. Χριστοφής 60 Στέλιος Νεοφύτου 6-5-4-11

8 ΦΕΙΔΙΠΠΟΣ 11 Ε 10 Γ. Σταυρινίδης 60 Ανδρέας Σταυρινίδης 6-3-7-3

9 ΜΑΤΑΝΤΟΡ 8 Ε 10 Κ. Καποδίστριας 55 Στέλιος Νεοφύτου 4-3-8-2

10 ΣΑΠΡΙΝΑ 9 Θ 10 Ο. Τα. Γκανκαλί 49 Άννα-Μαρία Ντιρζιάν 9-8-10-7

ΠΡΟΤ:3 ΙΠΠΟΚΡΑΤΙΟΣ-1 ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΣΚΟΥΡΗΣ-2 ΣΟΥΛΤΑΝΟΣ-6 ΜΑΦΙΟΖΟ

030 -18:00: 3.340 €

NICOSIA Επίπεδη Race 7 Αρ. 124 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΛΕΙΤΥ ΧΡΥΣΑ 10 Θ 7 Ρ. Τσιακκούρας 64 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 7-2-3-5

2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ 12 Θ 7 Ολ. Γεωργίου 59 Π. Τσιακκούρας 4-2-8-8

3 ΣΙΕΗΤΤΑΝΗΣ 11 Ε 7 Χ. Λ. Ανδρέου 55,5 Μίλτος Μιλτιάδους 10-7-1-7

4 ΒΑΣΚΩΦ 2 Ε 7 Μ. Κωνσταντίνου 52 Γιώργιος Τσιελέπης 4-3-5-4

5 ΦΩΝΗ ΛΑΟΥ 6 Θ 7 Ο. Τα. Γκανκαλί 52 Πανίκος Νικολάου 6-10-4-9

6 ΚΙΓΚ ΡΑΜΣΗΣ 3 Ε 7 Χατζηπαναγιώτου 51,5 Άννα-Μαρία Ντιρζιάν 9-12-10-7

7 ΣΥΡΙΜΕΝΑ 8 Θ 7 Γ. Σταυρινίδης 51 Άννα-Μαρία Ντιρζιάν 2-5-7-4

8 ΜΑΤΖΙΕΣΤΙΚ ΤΟΥΕΛΒ 7 Θ 8 Γ. Ευτυχίου 50,5 Άννα-Μαρία Ντιρζιάν 1-7-9-1

9 ΜΠΕΛΛΑ 5 Θ 7 Στ. Κλεόπα 50,5 Νεοκλής Ι. Ηλία 2-3-4-1

10 ΝΤΑΗΜΟΝΤ ΑΓΓΕΛΑ 4 Θ 7 Κ. Καποδίστριας 50 Κόκος Νικολάου 2-8-3-1

11 ΑΡΓΗΣ 9 Ε 7 Π. Λάος 49 Ηλίας Κρητικός 6-11-12-10

ΠΡΟΤ:3 ΣΙΕΗΤΤΑΝΗΣ-4 ΒΑΣΚΩΦ-1 ΛΕΙΤΥ ΧΡΥΣΑ-10 ΝΤΑΗΜΟΝΤ ΑΓΓΕΛΑ

031 - 18:30: 3.690 €

NICOSIA Επίπεδη Race 8 Αρ. 125 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΧΑΒΑΗ ΝΤΙΜΑ 1 Ε 6 Π. Λ. Ανδρέου 59 Αλέξανδρος Κρητικός 3-2-4-3

2 ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΝΑΝΑ 3 Θ 6 Ρ. Τσιακκούρας 57,5 Γαβρηίλ Π. Τσαβαρτζίδης 5-4-7-8

3 ΧΑΒΑΗ ΛΕΤΖΕΝΤΑ 10 Θ 6 Κ. Καποδίστριας 57 Π. Τσιακκούρας 1-3-4-2

4 ΜΙΚΡΗ ΜΑΡΙΑ 6 Θ 7 Β. Α. Αδάμου 55 Χρίστος Τσαγγαράς 5-9-5-1

5 ΑΙΣΩΝΑΣ 9 Ε 6 Μ. Κ. Πέππος 54,5 Πανίκος Νικολάου 4-4-8-7

6 ΦΕΙΔΙΑΣ 8 Ε 7 Π. Καράμανος 53 Ηλίας Κρητικός 7-8-11-3

7 ΑΛ ΚΑΠΟΝΕ ΑΓΚΕΗΝ 4 Ε 6 Π. Λάος 52,5 Χρίστος Τσαγγαράς 2-2-5-6

8 ΤΣΙΑΒΕΖ 2 Ε 6 Γ. Σταυρινίδης 51,5 Θεοδόσης Θεοδοσίου 5-4-3-5

9 ΜΕΓΑΛΗ ΑΡΚΤΟΣ 5 Θ 6 Γ. Ευτυχίου 51 Λευτέρης Χατζηνικόλα 8-6-1-6

10 ΤΑΝΟ 7 Ε 7 Ι. Μεσιήτης 49 Ηρακλής Νεοφύτου 1-10-4-7

ΠΡΟΤ:3 ΧΑΒΑΗ ΛΕΤΖΕΝΤΑ-2 ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΝΑΝΑ-8 ΤΣΙΑΒΕΖ-5 ΑΙΣΩΝΑΣ

032 - 19:00: 3.340 €

NICOSIA Επίπεδη Race 9 Αρ. 126 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ 9 Ε 6 Π. Λ. Ανδρέου 59 Νεοκλής Ι. Ηλία 3-1-2-1

2 ΡΙΒΕΡΣΟΦΜΠΑΠΥΛΟΝ 8 Θ 6 Κ. Καποδίστριας 58,5 Νταν Χαϊτα 3-7-3-1

3 ΚΡΙΣ ΜΑΗ ΝΤΑΤ 10 Ε 6 Χ. Λ. Ανδρέου 58 Λευτέρης Χατζηνικόλα 5-8-3-5

4 ΚΙΛΚΙΣ 2 Θ 6 Μ. Κ. Πέππος 56,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 2-1-4-10

5 ΠΟΥΡΟΥΚΟΥΝΤΗΣ ΤΖΟΗ 11 Ε 6 Γ. Ευτυχίου 56,5 Βασίλης Χατζηγιάννης 3-9-8-4

6 ΓΙΑΓΚΟΥΛΗΣ 7 Ε 6 Γ. Σταυρινίδης 55,5 Νίκος Νικολάου 1-5-1-11

7 ΝΤΟΜΝΟΥΛ ΝΙΚΟΛΑΣ 4 Ε 6 Ρ. Τσιακκούρας 54,5 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 5-9-5-8

8 ΜΟΧΙΤΟ 12 Ε 6 Στ. Κλεόπα 54 Νεοκλής Ι. Ηλία 3-5-1-6

9 ΟΡΤΕΝΣ 1 Ε 6 Γ. Μεσιήτης 53,5 Νίκος Νικολάου 11-5-2-8

10 ΣΤΑΥΡΟΝΙΚΗ 3 Θ 6 Μ. Κωνσταντίνου 53,5 Κυριάκος Α. Κυριακού 7-12-6-7

11 ΖΟΥΖΟΥΝΑ 5 Θ 6 Μ. Σ. Κυριακίδης 52 Κωνσταντίνος Κουρτέλλας 7-11-9-8

12 ΚΕΗΤΥ ΠΕΡΥ 6 Θ 6 Κ. Α. Ιωάννου 52 Λευτέρης Χατζηνικόλα 7-6-5-9

ΠΡΟΤ:2 ΡΙΒΕΡΣΟΦΜΠΑΠΥΛΟΝ-1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-10 ΣΤΑΥΡΟΝΙΚΗ-4 ΚΙΛΚΙΣ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter