Πρόγραμμα Κύπρου 21/02

Σε 9 αξιόλογες ιπποδρομίες από την Κύπρο θα έχουν την δυνατότητα να στοιχηματίσουν οι φίλιπποι.Το ενδιαφέρον γίνεται ακόμη μεγαλύτερο καθώς έχουμε μεταφορά χρημάτων σε σκορ 9(46.417,07 ευρώ), σκορ 6 (8.061.90) και εγγυημένα 5.000 ευρώ στο σκορ 4.Καλή επιτυχία σε όλους.

 

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΤΖΑΚ ΠΟΤ 9 ΣΥΝΘΕΤΟ

019 NICOSIA 1 15:30 019-021-023-025-027-029-031-033-034 019-021

021 NICOSIA 2 16:00 021-023

023 NICOSIA 3 16:30 023-025

025 NICOSIA 4 17:00 025-027-029-031-033-034 025-027

027 NICOSIA 5 17:30 027-029

029 NICOSIA 6 18:00 029-031-033-034 029-031

031 NICOSIA 7 18:30 031-033

033 NICOSIA 8 19:00 033-034

034 NICOSIA 9 19:30

019 - 15:30: 3.340 €

NICOSIA Επίπεδη Race 1 Αρ. 127 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΟΥΚΑΣ 5 Ε 5 Αδ. Γεωργίου 59 Ηρακλής Νεοφύτου 4-10

2 ΔΕΣΠΟΙΝΟΥ 9 Θ 5 Ρ. Τσιακκούρας 58,5 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 7-4

3 ΠΥΡΡΑ 2 Θ 6 Κ. Καποδίστριας 58 Μιχάλης Κ. Παράσχου 10-3

4 ΜΑΟΥΝΤ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 Ε 8 Π. Λ. Ανδρέου 57,5 Νεοκλής Ι. Ηλία 11-11

5 ΟΜΟΡΦΙΑ 7 Θ 5 Ηρ. Ηρακλέους 57 Νίκος Νικολάου 5-8

6 ΜΠΡΑΖΙΛΕΟΥΣ 11 Ε 9 Μ. Σ. Κυριακίδης 56,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 6-7

7 ΟΥΛΤΡΑΣ ΣΟΥΡ 6 Ε 6 Μ. Κ. Πέππος 56 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 6-4

8 ΚΑΖΑΚ ΡΟΥΣΛΑΝΑ ΣΑΝ 12 Α 5 Γ. Ευτυχίου 55,5 Κώστας Καζακαίος 9-5

9 ΣΑΒΑΝ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ 4 Θ 11 Χρ. Παύλου 55,5 Γεώργιος Κ. Νικολάου 3-6

10 ΤΑΤΣΑ ΜΙΑ 10 Θ 9 Π. Λάος 55,5 Χρίστος Τσαγγαράς 5-8

11 ΜΠΙΑΝΚΑΣ ΡΗΤΕΡΝ 1 Θ 9 Γ. Μεσιήτης 52,5 Αγάπιος Γεωργίου 11-10

12 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΜΠΟΗ 8 Ε 6 Β. Α. Αδάμου 52,5 Χρήστος Τσιακκούρας 3-7

ΤΑΧΥΤ: 2 ΔΕΣΠΟΙΝΟΥ η 8 ΚΑΖΑΚ ΡΟΥΣΛΑΝΑ ΣΑΝ

ΠΡΟΤ: 2 ΔΕΣΠΟΙΝΟΥ-6 ΜΠΡΑΖΙΛΕΟΥΣ-8 ΚΑΖΑΚ ΡΟΥΣΛΑΝΑ ΣΑΝ-10 ΤΑΤΣΑ ΜΙΑ

021 - 16:00: 4.180 €

NICOSIA Επίπεδη Race 2 Αρ. 128 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΧΑΒΑΗ ΠΛΕΗΕΡ 9 Ε 4 Κ. Καποδίστριας 59 Π. Τσιακκούρας 3-1

2 ΦΙΛΙΣΙΑ 4 Θ 4 Ολ. Γεωργίου 56 Μιχάλης Κ. Παράσχου 3-3

3 ΚΑΖΑΝΟΒΑ 3 Ε 4 Γ. Σταυρινίδης 55,5 Κυριάκος Ρ. Κυριακού 3-4

4 ΜΑΡΙΣ ΠΑΟΥΕΡ 7 Θ 4 Χρ. Χριστοφόρου 55 Πανίκος Νικολάου 3-3

5 ΦΡΕΤΕΡΙΚ 5 Α 4 Μ. Κ. Πέππος 54 Κόκος Νικολάου 4-2

6 ΧΑΒΑΗ ΓΚΑΜΠΛΕΡ 6 Ε 4 Π. Αθανασίου 51 Χριστάκης Ζαπούνης 1-4

7 ΦΛΑΗ ΣΤΑΡΤ 8 Ε 4 Στ. Κλεόπα 50,5 Άννα-Μαρία Ντιρζιάν 3-6

ΤΑΧΥΤ: 5 ΦΡΕΤΕΡΙΚ

ΠΡΟΤ: 5 ΦΡΕΤΕΡΙΚ-1 ΧΑΒΑΗ ΠΛΕΗΕΡ-3 ΚΑΖΑΝΟΒΑ-2 ΦΙΛΙΣΙΑ

023 - 16:30: 3.690 €

NICOSIA Επίπεδη Race 3 Αρ. 129 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΑΝΤΙΟΣ 8 Ε 8 Χρ. Χριστοφόρου 59 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 2-4

2 ΚΑΜΑΚΙ 4 Ε 7 Χ. Λ. Ανδρέου 58,5 Ηλίας Κρητικός 2-2

3 ΚΑΣΤΩΡ 6 Ε 7 Μ. Σ. Κυριακίδης 56 Π. Τσιακκούρας 8-6

4 ΕΛΛΑΣ ΒΕΡΟΝΑ 5 Θ 7 Γ. Ευτυχίου 53 Αλέξανδρος Κρητικός 1-4

5 ΡΙΓΚΟΣ 3 Ε 7 Μ. Κ. Πέππος 52 Μίλτος Μιλτιάδους 3-11

6 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΘΕΡ 1 Ε 7 Γ. Σταυρινίδης 51 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 6-1

7 ΤΑΡΑΣ ΜΠΙΟΥΤΥ 9 Θ 7 Β. Α. Αδάμου 50,5 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 11-10

8 ΦΕΡΕΛΠΙΣ 2 Ε 7 Κ. Καποδίστριας 50,5 Κυριάκος Ρ. Κυριακού 1-3

9 ΜΑΗ ΡΙΣΚ 7 Ε 7 Στ. Κλεόπα 49,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 6-9

ΤΑΧΥΤ: 2 ΚΑΜΑΚΙ

ΠΡΟΤ: 2 ΚΑΜΑΚΙ-8 ΦΕΡΕΛΠΙΣ-6 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΘΕΡ-7 ΤΑΡΑΣ ΜΠΙΟΥΤΥ

025 -17:00: 2.560 €

NICOSIA Επίπεδη Race 4 Αρ. 130 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΑΗ ΝΤΕΣΤΙΝΥ 2 Θ 7 Ρ. Τσιακκούρας 59 Π. Τσιακκούρας 3-7

2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥΒΑΓΟΡΑ 10 Ε 6 Π. Λ. Ανδρέου 53,5 Νεοκλής Ι. Ηλία 9-10

3 ΠΑΚΚΙΝΤΗΣ 6 Ε 6 Π. Καράμανος 53,5 Άντρος Γ. Παπαϊωάννου 10-6

4 ΧΑΠΙΠΙ ΧΑΛΕΠΙΝΟ 4 Θ 7 Κ. Καποδίστριας 53,5 Στέλιος Νεοφύτου 11-6

5 ΠΟΜΠΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1 Ε 6 Στ. Κλεόπα 53 Άννα-Μαρία Ντιρζιάν 3-4

6 ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ 7 Ε 6 Μ. Σ. Κυριακίδης 52,5 Αλέξανδρος Κρητικός 7-3

7 ΔΟΝΙΑ 9 Θ 6 Π. Λάος 51 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 10-6

8 ΖΩΓΡΑΦΙΑ 8 Θ 6 Γ. Σταυρινίδης 51 Κυριάκος Ρ. Κυριακού 5-9

9 ΛΑΒΙΝΓΚ ΣΟΦΑΚΙ 3 Θ 7 Χατζηπαναγιώτου 50,5 Γιώργιος Τσιελέπης 3-6

10 ΝΤΙΛΙΑ 5 Θ 6 Χ. Λ. Ανδρέου 50 Γεώργιος Κ. Νικολάου 4-4

ΤΑΧΥΤ: 7 ΔΟΝΙΑ η 10 ΝΤΙΛΙΑ

ΠΡΟΤ: 10 ΝΤΙΛΙΑ-5 ΠΟΜΠΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ-2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥΒΑΓΟΡΑ-1 ΜΑΗ ΝΤΕΣΤΙΝΥ

027 - 17:30: 2.560 €

NICOSIA Επίπεδη Race 5 Αρ. 131 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΖΟΥΛΑ 2 Θ 7 Μ. Κ. Πέππος 59 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 4-2

2 ΜΑΗ ΡΟΥΛΣ 10 Ε 6 Κ. Καποδίστριας 58 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 3-8

3 ΣΜΟΟΥΚ 4 Θ 8 Ο. Τα. Γκανκαλί 57,5 Χρήστος Τσιακκούρας 9-9

4 ΓΚΑΛΑΚΤΙΚ ΣΤΟΡΜ 7 Ε 6 Π. Καράμανος 56,5 Αλέξανδρος Κρητικός 10-12

5 ΕΡΘ 8 Θ 6 Β. Α. Αδάμου 56,5 Χρήστος Τσιακκούρας 4-6

6 ΣΑΒΑΝ ΧΑΡΗΣ 3 Ε 6 Ρ. Τσιακκούρας 55,5 Γεώργιος Κ. Νικολάου 3-8

7 ΑΝΑΜΠΕΛΑ 5 Θ 6 Γ. Σταυρινίδης 54,5 Ανδρέας Σταυρινίδης 4-5

8 ΓΟΥΙΣΓΙΟΥΓΟΥΕΑΡΧΗΑΡ 9 Θ 6 Χρ. Παύλου 54,5 Χρήστος Τσιακκούρας 2-6

9 ΜΠΕΝΧΟΥΡΙΤΑ 1 Θ 7 Χ. Λ. Ανδρέου 54,5 Λευτέρης Χατζηνικόλα 9-8

10 ΣΟΛΩΝΑΣ 6 Ε 8 Α. Α. Αθανασίου 54 Ανδρέας Σταυρινίδης 8-12

ΤΑΧΥΤ: 5 ΕΡΘ η 8 ΓΟΥΙΣΓΙΟΥΓΟΥΕΑΡΧΗΑΡ

ΠΡΟΤ: 2 ΜΑΗ ΡΟΥΛΣ-6 ΣΑΒΑΝ ΧΑΡΗΣ-7 ΑΝΑΜΠΕΛΑ-5 ΕΡΘ

029 - 18:00: 3.340 €

NICOSIA Επίπεδη Race 6 Αρ. 132 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΗΛΕΚΤΡΙΚ ΜΠΛΟΥ 1 Θ 9 Ρ. Τσιακκούρας 60,5 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 5-2

2 ΑΡΤΙΟΣ 7 Ε 6 Μ. Κ. Πέππος 58,5 Π. Τσιακκούρας 3-3

3 ΣΑΒΑΝ ΚΙΤΙΑΝΑ 10 Θ 9 Χ. Λ. Ανδρέου 53,5 Γεώργιος Κ. Νικολάου 3-7

4 ΚΑΛΛΗΝΗ 6 Θ 9 Π. Λ. Ανδρέου 53 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 11-9

5 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΙΣ 12 Θ 6 Γ. Σταυρινίδης 53 Νίκος Νικολάου 2-5

6 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ (IRE) 11 Θ 9 Π. Λάος 52 Ηλίας Κρητικός 9-8

7 ΒΙΡΤΖΙΝΙΑ 5 Θ 6 Γ. Ευτυχίου 51,5 Γαβρηίλ Π. Τσαβαρτζίδης 4-1

8 ΣΙΑΣΤΑ ΜΟΥΝ 8 Α 6 Π. Καράμανος 51,5 Πανίκος Νικολάου 2-1

9 ΜΑΝΑΣΣΗΣ 2 Ε 11 Ο. Τα. Γκανκαλί 50,5 Άννα-Μαρία Ντιρζιάν 8-10

10 ΧΑΒΑΗ ΚΛΑΣΣΥ 4 Θ 9 Κ. Καποδίστριας 50,5 Κωνσταντίνος Κουρτέλλας 11-5

11 ΜΙΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 9 Θ 6 Στ. Κλεόπα 49,5 Μίλτος Μιλτιάδους 2-4

12 ΣΕΡ ΚΡΗΤΙΚΟΣ (GB) 3 Ε 5 Β. Α. Αδάμου 49 Ηλίας Κρητικός

ΤΑΧΥΤ: 11 ΜΙΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ η 8 ΣΙΑΣΤΑ ΜΟΥΝ

ΠΡΟΤ: 8 ΣΙΑΣΤΑ ΜΟΥΝ-1 ΗΛΕΚΤΡΙΚ ΜΠΛΟΥ-12 ΣΕΡ ΚΡΗΤΙΚΟΣ-2 ΑΡΤΙΟΣ

031-18:30: 3.520 €

NICOSIA Επίπεδη Race 7 Αρ. 133 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΒΙΤΤΗΣ ΔΙΑΣ 2 Ε 5 Ρ. Τσιακκούρας 59 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 9-2

2 ΣΕΡ ΠΠΕΚΡΗΣ 7 Ε 5 Α. Α. Αθανασίου 58,5 Γεώργιος Μιχαήλ 2-3

3 ΤΑΡΑΞΙΠΠΟΣ 4 Ε 5 Κ. Καποδίστριας 55,5 Στέλιος Νεοφύτου 3-2

4 ΝΤΑΗΝΑΜΑΗΤ ΦΙΛΙΠΠΑ 6 Θ 5 Ολ. Γεωργίου 55 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 2-1

5 ΝΕΣΤΟΣ 9 Ε 5 Χρ. Χριστοφόρου 54 Βασίλης Χατζηγιάννης 5-4

6 ΝΤΟΚΤΩΡ ΤΑΤΣ 3 Ε 5 Μ. Κ. Πέππος 54 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 7-6

7 ΝΤΑΣΣ ΦΟΡ ΚΚΑΣΣ 5 Θ 5 Γ. Ευτυχίου 51,5 Κούλης Νεοφύτου 3-10

8 ΜΑΛΛΗΣ 1 Ε 5 Ι. Μεσιήτης 50,5 Μιχάλης Κ. Παράσχου 6-9

9 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΚΙΤΤΑ 8 Θ 5 Π. Λάος 49,5 Κυριάκος Α. Κυριακού 5-7

ΤΑΧΥΤ: 1 ΒΙΤΤΗΣ ΔΙΑΣ η 9 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΚΙΤΤΑ

ΠΡΟΤ: 1 ΒΙΤΤΗΣ ΔΙΑΣ-3 ΤΑΡΑΞΙΠΠΟΣ-9 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΚΙΤΤΑ-5 ΝΕΣΤΟΣ

033 -19:00: 4.070 €

NICOSIA Επίπεδη Race 8 Αρ. 134 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΤΣΙΑΚΟΥΤΗΣ 11 Ε 4 Ηρ. Ηρακλέους 59 Κούλης Νεοφύτου 2-2

2 ΤΑΚΚΑΤΑΜΜ ΛΕΤΖΕΝΤ 8 Ε 4 Π. Λάος 58 Νταν Χαϊτα

3 ΙΣΦΑΧΑΝ 4 Θ 4 Μ. Κ. Πέππος 57,5 Νίκος Νικολάου 11

4 ΚΟΥΗΝ ΡΑΝΙΑ 6 Θ 4 Π. Λ. Ανδρέου 57,5 Γαβρηίλ Π. Τσαβαρτζίδης 5

5 ΡΟΔΙΑΝΟΣ 3 Ε 4 Ρ. Τσιακκούρας 56 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 11-4

6 ΒΑΡΟΝΑ 5 Θ 4 Κ. Καποδίστριας 55,5 Θεοδόσης Θεοδοσίου 3-4

7 ΑΛΙΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 12 Θ 4 Μ. Δημητρίου 55 Κωνσταντίνος Κουρτέλλας 7-10

8 ΜΙΚΡΗ ΣΤΥΛΙΩΤΙΣΣΑ 7 Θ 4 Π. Καράμανος 54 Άντρος Γ. Παπαϊωάννου 4-7

9 ΟΙΝΟΜΑΟΣ 1 Ε 4 Γ. Σταυρινίδης 52,5 Γεώργιος Μιχαήλ 4-7

10 ΚΑΡΙΝΑΣ ΛΑΒ 2 Θ 4 Χ. Λ. Ανδρέου 52 Ηλίας Κρητικός 10-6

11 ΦΛΑΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 10 Θ 4 Γ. Ευτυχίου 51,5 Χρήστος Τσιακκούρας 6-7

12 ΦΡΟΣΑΡΑ 9 Θ 4 Β. Α. Αδάμου 50 Χρήστος Τσιακκούρας 8-8

ΤΑΧΥΤ: 6 ΒΑΡΟΝΑ η 9 ΟΙΝΟΜΑΟΣ

ΠΡΟΤ: 6 ΒΑΡΟΝΑ-1 ΤΣΙΑΚΟΥΤΗΣ-12 ΦΡΟΣΑΡΑ-4 ΚΟΥΗΝ ΡΑΝΙΑ

034 - 19:30: 4.025 €

NICOSIA Επίπεδη Race 9 Αρ. 135 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΕΡ ΚΟΥΗΣ 5 Ε 9 Μ. Δημητρίου 69,5 Νίκος Νικολάου 7-2

2 ΝΤΑΗΜΟΝΤ ΒΑΣΙΛΗΣ 7 Ε 8 Στ. Σταύρου 64,5 Π. Τσιακκούρας 6-5

3 ΚΙΝΓΚ ΚΩΣΤΗΣ 3 Ε 10 Μ. Κ. Πέππος 63 Πανίκος Ονουφρίου 6-5

4 ΜΑΡΙΤΑΣΣ 6 Θ 8 Ολ. Γεωργίου 56,5 Σ. Γεωργίου 8-1

5 ΥΛΑΙΟΣ 1 Ε 8 Π. Καράμανος 56,5 Αλέξανδρος Κρητικός 2-4

6 ΓΟΥΙΝΤΟΦΕΖΙΑΜΑΗΝΟΡ 4 Θ 8 Κ. Καποδίστριας 52 Μιχάλης Κ. Παράσχου 1-3

7 ΣΕΡ ΠΑΝΙΚΟΣ 8 Ε 8 Μ. Σ. Κυριακίδης 52 Αλέξανδρος Κρητικός 3-10

8 ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ 9 Ε 8 Γ. Ευτυχίου 51,5 Άντρος Γ. Παπαϊωάννου 10-7

9 ΟΘΕΙΟΣΜΟΥΟΤΖΙΩΡΤΖ 10 Ε 8 Χ. Λ. Ανδρέου 50 Π. Τσιακκούρας 3-4

10 ΙΝΒΙΚΤΟΥΣ 2 Ε 8 Στ. Κλεόπα 49 Π. Τσιακκούρας 10-12

ΤΑΧΥΤ: 7 ΣΕΡ ΠΑΝΙΚΟΣ η 3 ΚΙΝΓΚ ΚΩΣΤΗΣ

ΠΡΟΤ: 4 ΜΑΡΙΤΑΣΣ-5 ΥΛΑΙΟΣ-3 ΚΙΝΓΚ ΚΩΣΤΗΣ-6 ΓΟΥΙΝΤΟΦΕΖΙΑΜΑΗΝΟΡ

Η Λέσχη Ιπποδρομιών Λευκωσίας ανακοινώνει ότι:

Η επόμενη ιπποδρομιακή συνάντηση θα διεξαχθεί την Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου με ώρα έναρξης τις 3.30 μ.μ.

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει 9 ιπποδρομίες και τα παιχνίδια Jackpot 9, Pick 6 και Pick 4 θα λειτουργήσουν ως ακολούθως:

1η ιπποδρομία: Jackpot 9

4η ιπποδρομία: Pick 6

6η ιπποδρομία: Pick 4

Κατά την ιπποδρομιακή συνάντηση της Τετάρτης μεταφέρονται τα ακόλουθα ποσά στα πιο κάτω παιχνίδια:

Στην 1η ιπποδρομία η Λέσχη εγγυάται ελάχιστο διανεμητέο ποσό € 46.417,07 στο παιχνίδι Jackpot 9.

Στην 4η ιπποδρομία η Λέσχη εγγυάται ελάχιστο διανεμητέο ποσό € 8.061,90 στο παιχνίδι Pick 6.

Στην 6η ιπποδρομία η Λέσχη εγγυάται ελάχιστο διανεμητέο ποσό € 5.000,00 στο παιχνίδι Pick 4.

Λέσχη Ιπποδρομιών Λευκωσίας

20 Φεβρουαρίου, 2018

-------

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter