ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 23/02/18

Σε 8 ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις θα έχουν την δυνατότητα να στοιχηματίσουν οι Έλληνες φίλιπποι.Οι περισσότερες από αυτές είναι εξαιρετικά ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα και πολύ δύσκολα ξεχωρίζουν τα πολύ δυνατά φαβορί.Φυσικά αναμένουμε σπουδαίο θέαμα από την κόντρα ΑΤΡΕΪΓΙΟΥ, ΦΑΡΜΑΣΙΟΥΤΙΚΑΛ ΓΙΟΥΤΟΚΙΝΤΟΥΜΗ και ΧΙΛΑΛΣ ΓΚΟΛΝΤ

 

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΥΝΘ. ΔΙΔ

01 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1 17:00 01-02-03-04 01-02 01-02

02 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 2 17:30 02-03 02-03

03 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 3 18:00 03-04-05-06-07-08 03-04 03-04

04 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 4 18:30 04-05 04-05

05 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 5 19:00 05-06-07-08 05-06 05-06

06 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 6 19:30 06-07 06-07

07 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 7 20:00 07-08 07-08

08 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 8 20:30

01 - 17:00 -: 7.800 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 1 ΔΙΩΝΗΣ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΓΚΡΕΪΣ ΔΕ ΦΛΟΡ (IRE) 7 Θ 3 Μερσινιάς Γ. 58 Χαραλάμπους Χ. 4-3

2 ΕΛΛΕΡ ΜΠΡΟΥΚ (GB) 4 Θ 3 Τσέλα Ε. 58 Γιατράς Αλ. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

3 ΚΟΥΑΤΡΟ ΜΠΕΛΛΑ (GB) 2 Θ 3 Καποδίστριας Κ. 58 Μπαριάμογλου Φ. 1η Συμμ.

4 ΜΠΛΟΥ ΤΕΜΠΕΡΑ (IRE) 5 Θ 3 Μαστοράκης Κ. 58 Ιωαννίδης Μ. 1η Συμμ.

5 ΝΟΛΙΤΑ (GR) 6 Θ 3 Ανδρέου Λ. 58 Καραμάνογλου Αλ. 6-7

6 ΟΥΑΝΜΟΡΝΤΕΪ (GB) 3 Θ 3 Καλογρίδης Ρ. 58 Ιωαννίδης Μ. 1η Συμμ.

7 ΧΑΡΡΥ ΑΠ ΠΑΟΛΑ (GB) 1 Θ 3 Δρόσος Δ. 58 Χαραλάμπους Χ. 1η Συμμ.

ΤΑΧΥΤ: ΓΚΡΕΪΣ ΔΕ ΦΛΟΡ

ΠΡΟΤ: ΓΚΡΕΪΣ ΔΕ ΦΛΟΡ- ΜΠΛΟΥ ΤΕΜΠΕΡΑ- ΕΛΛΕΡ ΜΠΡΟΥΚ

02 - 17:30 -: 7.800 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 2 ΠΑΝΔΩΡΑΣ 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΓΙΩΡΓΟΣ Π (IRE) 3 Ε 4 Κεράτσας Π. 58 Κουβαράς Χρ. 7-3-6-6

2 ΓΚΟΛΝΤ ΠΑΤΣ (IRE) 1 Ε 4 Καλογρίδης Ρ. 58 Ζευγώλης Ι. 10-7-10-7

3 ΕΝΣΑΪΝ (GB) 5 Ε 4 Ξυνός Μ. 58 Αγγελόπουλος Στ. 2-2

4 ΝΕΪΣΑΝ (GB) 6 Ε 4 Μιχαηλίδης Ν. 58 Αγγελόπουλος Στ. 1η Συμμ.

5 ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΠΛΕΪΣ (IRE) 7 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 58 Μπαριάμογλου Φ. 2-7-3-4

6 ΠΗΣ ΤΕΛΕΓΚΡΑΜ (GB) 2 Ε 4 Καποδίστριας Κ. 58 Θεολόγου Π. 4-3-3-3

7 ΤΣΑΡΛΥ ΜΠΙΑΡ ΠΑΝΤ (IRE) 4 Ε 4 Χριστοφής Μ. 58 Κεράτσα Ειρ. 5-5-5-5

ΤΑΧΥΤ: 5 ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΠΛΕΪΣ

ΠΡΟΤ:ΕΝΣΑΪΝ-ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΠΛΕΪΣ-ΝΕΪΣΑΝ

03 - 18:00 -: 5.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 3 ΑΛΚΥΟΝΗΣ 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΠΙΚΑΠΟΚΕΤ (IRE) 4 Ε 5 Λαζαρίδης Ι. 60 Κεράτσα Ειρ. 2-2-4-4

2 ΤΕΣΤΙΜΟΝΙΟ (GB) 5 Ε 5 Καποδίστριας Κ. 56 Θεολόγου Π. 3-6-4-5

3 ΧΙΑΡΓΟΥΟΡΝΤ ΔΕ ΓΟΥΕΪΚ (GB) 2 Ε 5 Δρόσος Δ. 55,5 Χαραλάμπους Χ. 9-3-3-5

4 ΚΟΣΤΑ (USA) 6 Ε 5 Τσέλα Ε. 54,5 Γιατράς Αλ. 1-8-2-3

5 ΡΑΝ ΤΟΥ ΔΕ ΧΙΛΣ (USA) 3 Ε 5 Μαστοράκης Κ. 54 Αγγελόπουλος Στ. 1

6 ΙΜΣΙΖ ΛΙΤΛ ΜΠΡΟ (IRE) 1 Ε 5 Χαλιάσος Α. 52 Λεοντσίνης Χ. 8-5-7-2

ΤΑΧΥΤ: ΡΑΝ ΤΟΥ ΔΕ ΧΙΛΣ

ΠΡΟΤ: ΤΕΣΤΙΜΟΝΙΟ- ΚΟΣΤΑ- ΠΙΚΑΠΟΚΕΤ

04 - 18:30 -: 5.600 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 4 ΑΜΑΛΘΕΙΑΣ 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΧΑΪΤΑΪΜ ΧΙΡΟΟΥ (GB) 4 Ε 6 Κεράτσας Π. 60 Κουβαράς Χρ. 4-5-2-2

2 ΑΤΤΙΛΑΣ (GR) 6 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 59,5 Ιωαννίδης Μ. 2-2-1-1

3 ΑΡΚΑΝΟ ΓΚΟΛΝΤ (IRE) 7 Ε 6 Λαζαρίδης Ι. 56 Κεράτσα Ειρ. 1-1-1-3

4 ΒΕΡΤΙΚΑΛ ΓΟΥΕΪ (GR) 5 Ε 9 Κουμπαράκος Μ. 52,5 Πρέντι Λ. 7-7-4-5

5 ΠΕΡΣΕΑΣ (GR) 3 Ε 8 Καλογρίδης Ρ. 52,5 Καλογρίδης Γ. 4-1-4-4

6 ΚΕΪΠ ΡΑΘ (GB) 1 Ε 7 Ανδρέου Λ. 52 Κρητικός Α. 3-2-6-4

7 ΣΙΛΟ (GB) 2 Ε 8 Αμπντελμαξούντ Χ. (1,5) 50 Κρητικός Α. 2-8-3-3

ΤΑΧΥΤ: ΑΤΤΙΛΑΣ

ΠΡΟΤ: ΑΤΤΙΛΑΣ- ΧΑΪΤΑΪΜ ΧΙΡΟΟΥ- ΑΡΚΑΝΟ ΓΚΟΛΝΤ

05 - 19:00 -: 10.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 5 ΕΡΜΙΟΝΗΣ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΓΙΟΥΤΟΚΙΝΤΟΥΜΗ (IRE) 7 Ε 4 Χριστοφής Μ. 60 Κεράτσα Ειρ. 2-2-4-2

2 ΧΙΛΑΛΣ ΓΚΟΛΝΤ (IRE) 6 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 60 Κουβαράς Χρ. 2-5-5-1

3 ΑΤΡΕΪΓΙΟΥ (IRE) 5 Ε 5 Λαζαρίδης Ι. 54 Κεράτσα Ειρ. 1-4-1-3

4 ΚΑΣΤΟΝΤΙΑΛ (IRE) 3 Θ 5 Καμούτση Ε. 52,5 Κουβαράς Χρ. 5-7-7-4

5 ΦΑΡΜΑΣΙΟΥΤΙΚΑΛ (IRE) 1 Ε 6 Ψαραδάκης Ι. 52 Αγγελόπουλος Στ. 1-1-1-3

6 ΡΕΜΙΝΙΣ (IRE) 2 Ε 8 Καποδίστριας Κ. 50 Θεολόγου Π. 7-10-3-8

7 ΟΥΪΣΠΕΡΙΝΓΚ ΣΤΑΡ (USA) 4 Θ 7 Μαγκαφάς Ε. 49,5 Αγγελόπουλος Στ. 5-4-7-2

ΤΑΧΥΤ: ΑΤΡΕΪΓΙΟΥ

ΠΡΟΤ: ΑΤΡΕΪΓΙΟΥ- ΦΑΡΜΑΣΙΟΥΤΙΚΑΛ- ΓΙΟΥΤΟΚΙΝΤΟΥΜΗ

06 - 19:30 -: 5.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 6 ΑΛΚΗΣΤΗΣ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΝΤΡΗΜΙΝΓΚ ΟΦ ΠΑΡΙΣ (GB) 7 Θ 4 Χριστοφής Μ. 60 Κεράτσα Ειρ. 4-1-2-3

2 ΤΡΑΝΚΟΥΙΛ ΤΑΪΜ (GB) 5 Θ 5 Μαστοράκης Κ. 59,5 Κουβαράς Χρ. 1-2-3-1

3 ΓΟΥΟΡΜ ΓΟΥΟΡΝΤΣ (GB) 8 Θ 4 Δρόσος Δ. 59 Κεράτσα Ειρ. 6-4-2-1

4 ΜΑΪ ΛΟΥΣΙΛ (IRE) 4 Θ 5 Τσέλα Ε. 58 Γιατράς Αλ. 4-1

5 ΑΝΤΙΚΛΕΙΑ (GR) 9 Θ 4 Καλογρίδης Ρ. 57 Ιωαννίδης Μ. 9-9-8-3

6 ΝΤΑΝΣΙΝΓΚ ΡΕΪΝΜΠΟΟΥ (GR) 2 Θ 5 Λαζαρίδης Ι. 56,5 Κεράτσα Ειρ. 1-4-1-4

7 ΡΙΟ ΝΤΕΒΑ (IRE) 1 Θ 5 Μπαμπανιώτης Χ. (2,5) 55 Σιατούνης Ηλ. 7-7-2-1

8 ΜΑΤΙΛΝΤΑΣ ΛΟ (GB) 3 Θ 5 Αμπντελμαξούντ Χ. (1,5) 54,5 Κρητικός Α. 7-8-7-8

9 ΕΛΕΝΑ ΚΑΡ (GR) 6 Θ 5 Ψαραδάκης Ι. 53,5 Θεολόγου Π. 6-2-1-6

ΤΑΧΥΤ: ΜΑΪ ΛΟΥΣΙΛ

ΠΡΟΤ: ΜΑΪ ΛΟΥΣΙΛ- ΤΡΑΝΚΟΥΙΛ ΤΑΪΜ- ΝΤΡΗΜΙΝΓΚ ΟΦ ΠΑΡΙΣ

07 - 20:00 -: 8.300 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 7 ΛΗΔΑΣ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΟΝΟΡΑΜΠΛ (GB) 6 Θ 4 Χριστοφής Μ. 60,5 Κεράτσα Ειρ. 3-2-3-1

2 ΡΙΦΑΛΤΖΕΝΣ (FR) 1 Θ 5 Λαζαρίδης Ι. 54 Κεράτσα Ειρ. 4-1-5-5

3 ΜΕΪ ΣΚΑΪ (GB) 4 Θ 4 Κρητικός Ε. 51,5 Κουβαράς Χρ. 1-2-7-2

4 ΜΙΣ ΡΟΣΙΝΑ (IRE) 3 Θ 4 Μαστοράκης Κ. 51,5 Ιωαννίδης Μ. 1

5 ΣΟΤΖΟΥΡΝΑ (GB) 2 Θ 5 Ανδρέου Λ. 51,5 Αμίτση Αγγ. 4-1-8-7

6 ΣΝΟΟΥΓΟΥΕΪ (GB) 7 Θ 6 Χαλιάσος Α. 48 Ιωαννίδης Μ. 7-8-3-7

7 ΜΑΙΡΗ ΡΙΝΤ (GR) 5 Θ 6 Καποδίστριας Κ. 48 Θεολόγου Π. 1-3-6-1

ΤΑΧΥΤ: ΜΙΣ ΡΟΣΙΝΑ

ΠΡΟΤ: ΜΕΪ ΣΚΑΪ- ΟΝΟΡΑΜΠΛ- ΜΙΣ ΡΟΣΙΝΑ

08 - 20:30: 8.300 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 8 ΦΟΙΒΗΣ 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΟΡΑΛ ΤΖΕΜ (GR) 6 Ε 4 Λαζαρίδης Ι. 60,5 Κεράτσα Ειρ. 4-4-1-1

2 ΦΑΣΤΝΕΤ ΜΟΝΣΟΥΝ (IRE) 2 Ε 5 Ξυνός Μ. 56,5 Αγγελόπουλος Στ. 3-4-1-1

3 ΤΕΝΖΙΝΓΚ ΝΟΡΓΚΑΪ (GB) 3 Ε 5 Μαστοράκης Κ. 53,5 Ιωαννίδης Μ. 5-1

4 ΑΓΓΕΛΟΣ (IRE) 5 Ε 4 Καποδίστριας Κ. 51 Θεολόγου Π. 7-7-6-5

5 ΟΡΚ (GR) 1 Ε 4 Μπαμπανιώτης Χ. (3,5) 51 Μυκονιάτης Ι. 4-3-4-8

6 ΜΟΥΝΕΕΜΠ (IRE) 7 Ε 5 Καλογρίδης Ρ. 48,5 Ιωαννίδης Μ. 8-1-4-4

7 ΤΙΟΥΝΤΟΡ ΑΪΚΟΝ (GB) 4 Ε 5 Χαλιάσος Α. 48 Κεράτσα Ειρ. 3-1-5-3

ΤΑΧΥΤ: ΤΕΝΖΙΝΓΚ ΝΟΡΓΚΑΪ

ΠΡΟΤ:ΦΑΣΤΝΕΤ ΜΟΝΣΟΥΝ-ΤΕΝΖΙΝΓΚ ΝΟΡΓΚΑΪ- ΚΟΡΑΛ ΤΖΕΜ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter