ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 30/03/18

8 πολύ ενδιαφέρουσες ιπποδρομίες περιλαμβάνει το Ελληνικό πρόγραμμα,με τις περισσότερες να είναι πολύ ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα.Φυσικά δεν λείπουν κάποια δυνατά φαβορί πού μπορούν χωρίς ατυχίες να δικαιολογήσουν νικηφόρα τον τίτλο τους.Επόμενη Ελληνική συγκέντρωση την Μεγ.Τετάρτη.

 

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΔΙΔ

01 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΛΕΒΑΝΤΑΣ 17:00 01-02-03-04 01-02 01-02

02 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΓΕΡΑΝΙΟΥ 17:30 02-03 02-03

03 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΣ 18:00 03-04-05-06-07-08 03-04 03-04

04 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΟΡΤΑΝΣΙΑΣ Α' ΥΠΟΔΙΑΙΡΕΣΗ 18:30 04-05 04-05

05 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΡΙΝΟΥ Β' ΥΠΟΔΙΑΙΡΕΣΗ 19:00 05-06-07-08 05-06 05-06

06 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΗΛΙΑΝΘΟΥ 19:30 06-07 06-07

07 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΤΟΥΛΙΠΑΣ 20:00 07-08 07-08

08 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΟΡΧΙΔΕΑΣ 20:30

01 -17:00 -: 7.800 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 1 ΛΕΒΑΝΤΑΣ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΓΚΟΛΝΤΕΝ (GR) 5 Ε 3 Μερσινιάς Γ. 58 Καραμάνογλου Αλ. 1η Συμμ.

2 ΜΑΝΟΥΣΟΣ (IRE) 4 Ε 3 Καποδίστριας Κ. 58 Θεολόγου Π. 5

3 ΜΙΣΤΕΡ ΜΠΑΖ (GB) 6 Ε 3 Μαστοράκης Κ. 58 Ιωαννίδης Μ. 6

4 ΜΠΟΥΡΟΥ (GR) 3 Ε 3 Δημητσάνης Π. 58 Καραμάνογλου Αλ. 7-8-5-4

5 ΠΑΛΛΑΝΤΙΟ (GB) 7 Α 3 Ξυνός Μ. 58 Γιατράς Αλ. 1η Συμμ.

6 ΤΑΝΤΑΡΑΚ (GB) 1 Ε 3 Χριστοφής Μ. 58 Μπαριάμογλου Φ. 1η Συμμ.

7 ΤΖΙΜ ΓΟΥΪΝΝΕΡ (IRE) 2 Ε 3 Καλογρίδης Ρ. 58 Καραγιάννης Στ. 2

ΤΑΧΥΤ: 7 ΤΖΙΜ ΓΟΥΪΝΝΕΡ

ΠΡΟΤ: 7 ΤΖΙΜ ΓΟΥΪΝΝΕΡ-5 ΠΑΛΛΑΝΤΙΟ-4 ΜΠΟΥΡΟΥ

02 - 17:30 -: 7.800 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 2 ΓΕΡΑΝΙΟΥ 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΓΙΩΡΓΟΣ Π (IRE) 4 Ε 4 Καλογρίδης Ρ. 58 Κουβαράς Χρ. 6-6-7-8

2 ΝΕΪΣΑΝ (GB) 5 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 58 Αγγελόπουλος Στ. 6

3 ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΠΛΕΪΣ (IRE) 2 Ε 4 Μπαμπανιώτης Χ. (2,5) 58 Μπαριάμογλου Φ. 4-3-6-3

4 ΝΤΑΝΣΠΟΡΤ (IRE) 6 Ε 4 Καποδίστριας Κ. 58 Θεολόγου Π. 11-4-2

5 ΣΗΣΑΪΝΤ ΝΤΡΗΜΕΡ (GB) 1 Ε 4 Ξυνός Μ. 58 Γιατράς Αλ. 1η Συμμ.στην Ελλάδα

6 ΤΣΑΡΛΥ ΜΠΙΑΡ ΠΑΝΤ (IRE) 8 Ε 4 Λαζαρίδης Ι. 58 Κεράτσα Ειρ. 5-5-4-6

7 ΧΑΜΛΥΝ ΛΑΝΤ (IRE) 3 Ε 4 Κρητικός Ε. 58 Καλογερόπουλος Ν. 1η Συμμ.

8 ΧΙ ΧΑΖ ΑΡΑΪΒΝΤ (FR) 7 Ε 4 Μερσινιάς Γ. 58 Κουβαράς Χρ. 5-5-10-7

ΤΑΧΥΤ: 4 ΝΤΑΝΣΠΟΡΤ

ΠΡΟΤ: 4 ΝΤΑΝΣΠΟΡΤ-5 ΣΗΣΑΪΝΤ ΝΤΡΗΜΕΡ-3 ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΠΛΕΪΣ

03 - 18:00 -: 4.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 3 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΣ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (GR) 9 Θ 5 Μαστοράκης Κ. 60 Ιωαννίδης Μ. 4-1-5-2

2 ΑΝΤΖΥΣ ΓΚΕΡΛ (GB) 4 Θ 5 Ξυνός Μ. 59 Αγγελόπουλος Στ. 6-5-3-7

3 ΤΕΛ Ε ΣΤΟΡΥ (GB) 3 Θ 5 Κρητικός Ε. 57,5 Καλογερόπουλος Ν. 3-5-4-1

4 ΚΟΡΤΣΑΪΝΤΕΡ (GB) 2 Θ 6 Δρόσος Δ. 55 Κεράτσα Ειρ. 2-3-6-4

5 ΛΑ ΜΑΝΓΚΑ (IRE) 7 Θ 5 Καλογρίδης Ρ. 55 Καραγιάννης Στ. 2-6-1-3

6 ΛΟΒΑΜΠΛ ΕΛΕΝ (IRE) 10 Θ 5 Μερσινιάς Γ. 55 Σιατούνης Ηλ. 4-9

7 ΕΛΕΝΑ ΚΑΡ (GR) 6 Θ 5 Ψαραδάκης Ι. 53 Θεολόγου Π. 1-6-6-7

8 ΜΙΚΡΗ ΜΑΣΑ (GR) 8 Θ 6 Δημητσάνης Π. 53 Νικολόπουλος Ι. 8-5-5-3

9 ΝΤΕΝΤΟΝ ΝΤΟΝ (IRE) 1 Θ 6 Κουμπαράκος Μ. (1,5) 52,5 Γιατράς Αλ. 2-1-3-5

10 ΡΗΛ ΛΕΪΖΟΥΡ (GR) 5 Θ 5 Χριστοφής Μ. 51 Κεράτσα Ειρ. 2-7-6

ΤΑΧΥΤ: 6 ΛΟΒΑΜΠΛ ΕΛΕΝ

ΠΡΟΤ: 4 ΚΟΡΤΣΑΪΝΤΕΡ-5 ΛΑ ΜΑΝΓΚΑ-6 ΛΟΒΑΜΠΛ ΕΛΕΝ

04 - 18:30 -: 4.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 4 ΟΡΤΑΝΣΙΑΣ Α' ΥΠΟΔΙΑΙΡΕΣΗ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΒΕΡΤΙΚΑΛ (GR) 4 Ε 6 Ξυνός Μ. 60 Γιατράς Αλ. 2-7-2-2

2 ΣΑΡΠ ΛΟΥΚΑΟΥΤ (GB) 7 Ε 7 Δρόσος Δ. 59 Ζευγώλης Ι. 6-7-1-3

3 ΤΑΡΑΓΚΟΝ (GB) 5 Ε 6 Δημητσάνης Π. 58 Κουβαράς Γ. 4-2-4-1

4 ΝΤΡΟΜΚΟΥΣ (GB) 3 Ε 6 Χριστοφής Μ. 57,5 Κάσσης Π. 8-3-6-5

5 ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ (GR) 9 Α 6 Μπαμπανιώτης Χ. (2,5) 57 Λεοντσίνης Χ. 5-3-1-4

6 ΜΠΡΟΤΟΝΣ ΒΙΖΙΟΝ (GB) 8 Ε 5 Μαστοράκης Κ. 56,5 Κρητικός Α. 8-5-7-12

7 ΔΕ ΦΟΥΛΓΟΥΕΛ ΕΝΤ (GB) 2 Ε 6 Μερσινιάς Γ. 56 Κουβαράς Γ. 5-5-2-2

8 ΤΟΡΚ ΜΑΟΥΝΤΕΝ (GB) 6 Ε 5 Νικολαίδης Μ. 56 Καστρινός Π. 1

9 ΒΕΤΕΡ (GR) 1 Ε 5 Καλογρίδης Ρ. 54,5 Κουβαράς Χρ. 4-3-5-5

ΤΑΧΥΤ: 6 ΜΠΡΟΤΟΝΣ ΒΙΖΙΟΝ

ΠΡΟΤ: 3 ΤΑΡΑΓΚΟΝ-6 ΜΠΡΟΤΟΝΣ ΒΙΖΙΟΝ-1 ΒΕΡΤΙΚΑΛ

05 - 19:00 -: 4.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 5 ΚΡΙΝΟΥ Β' ΥΠΟΔΙΑΙΡΕΣΗ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΕΪΝΜΙΡ (GB) 1 Ε 7 Μερσινιάς Γ. 60 Κρητικός Α. 7-7-5-8

2 ΠΕΙΡΑΙΑΣ (GR) 8 Ε 6 Χριστοφής Μ. 59,5 Μπαριάμογλου Φ. 4-7-4-7

3 ΤΖΟΕΪ ΜΠΛΑΚ (GB) 4 Ε 6 Κρητικός Ε. 59,5 Αγγελόπουλος Στ. 4-7-6-1

4 ΖΗΤΗΣ (GR) 7 Ε 5 Δημητσάνης Π. 59 Κουβαράς Χρ. 5-6-3-8

5 ΚΟΝΣΤΑΝΤ ΑΠΛΟΖ (GB) 5 Ε 6 Κουμπαράκος Ε. (3,5) 59 Πρέντι Λ. 2-2-3-1

6 ΚΡΙΕΤΙΒ ΤΖΙΝΙΟΥΣ (GB) 3 Ε 6 Ψαραδάκης Ι. 59 Θεολόγου Π. 5-4-6-8

7 ΜΕΣΣΗΝΙΟΣ (GR) 2 Ε 6 Αμπντελμαξούντ Χ. (1,5) 59 Κρητικός Α. 3-3-3-8

8 ΡΕΝ ΚΑΣΤΛ (IRE) 9 Ε 6 Καλογρίδης Ρ. 59 Κρητικός Α. 6-2-6-7

9 ΑΜΠΟΥ ΧΑΝΤΡΑ (IRE) 6 Ε 5 Μπαμπανιώτης Χ. (2,5) 58 Πρέντι Λ. 6-9-5-7

10 ΚΑΛΑΣΑΝΤΙ (IRE) 10 Ε 5 Νικολαίδης Μ. 58 Νικολόπουλος Ι. 4-10-6-6

ΤΑΧΥΤ: 3 ΤΖΟΕΪ ΜΠΛΑΚ

ΠΡΟΤ: 3 ΤΖΟΕΪ ΜΠΛΑΚ-8 ΡΕΝ ΚΑΣΤΛ-4 ΖΗΤΗΣ

06 - 19:30 -: 8.300 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 6 ΗΛΙΑΝΘΟΥ 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΓΚΡΙΖΛΥ ΜΠΕΑΡ (GB) 6 Ε 5 Ψαραδάκης Ι. 60 Μαυρόπουλος Σπ. 7-4-1-6

2 ΠΑΡΤΥ ΤΑΪΓΚΕΡ (GB) 5 Ε 4 Μερσινιάς Γ. 58,5 Καλογερόπουλος Ν. 1-2-3-1

3 ΦΑΟΥΣΤΟ (GB) 7 Ε 4 Ξυνός Μ. 57 Αγγελόπουλος Στ. 4-6-2-1

4 ΓΟΥΕΪ ΑΧΕΝΤ (GB) 3 Α 5 Κρητικός Ε. 55 Ιωαννίδης Μ. 10-3-1-2

5 ΕΛΕΥΘΕΡΟΝΙΚΟΣ (GB) 8 Ε 5 Μπαμπανιώτης Χ. (2,5) 55 Λεοντσίνης Χ. 8-3-2-6

6 ΜΕΝΤΙΣΙΑΝ ΝΤΡΗΜ (IRE) 2 Ε 4 Καποδίστριας Κ. 55 Θεολόγου Π. 1-3-1-3

7 ΟΡΚ (GR) 4 Ε 4 Δρόσος Δ. 54,5 Μυκονιάτης Ι. 3-4-8-5

8 ΠΟΕΤΙΚ ΓΚΕΣΤ (GB) 1 Ε 5 Μαστοράκης Κ. 53 Χαραλάμπους Χ. 4-2-2-2

ΤΑΧΥΤ: 8 ΠΟΕΤΙΚ ΓΚΕΣΤ

ΠΡΟΤ: 8 ΠΟΕΤΙΚ ΓΚΕΣΤ-2 ΠΑΡΤΥ ΤΑΪΓΚΕΡ-4 ΓΟΥΕΪ ΑΧΕΝΤ

07 - 20:00 -: 8.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 7 ΤΟΥΛΙΠΑΣ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΪΜ ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ ΧΙΕΡ (IRE) 2 Ε 4 Λαζαρίδης Ι. 58 Κεράτσα Ειρ. 6-3-5-2

2 ΕΝΣΑΪΝ (GB) 1 Ε 4 Ξυνός Μ. 58 Αγγελόπουλος Στ. 2-2-1

3 ΚΟΥΙΝΤΕΟ (IRE) 6 Ε 4 Δημητσάνης Π. 58 Κουβαράς Χρ. 2-9-2-5

4 ΦΙΝΙΣΙΝΓΚ ΤΑΤΣ (GR) 3 Ε 4 Χριστοφής Μ. 58 Κεράτσα Ειρ. 7-5-7-8

5 ΖΙΓΓΥ ΣΤΑΡΜΑΝ (GB) 4 Ε 4 Ψαραδάκης Ι. 57,5 Θεολόγου Π. 1-3-4-3

6 ΝΕΣΤΟΡΑΣ (GR) 7 Ε 4 Δρόσος Δ. 57,5 Χαραλάμπους Χ. 2-1-12-7

7 ΓΟΥΕΝΤΓΟΥΕΛ ΓΙΕΣΤΕΡΝΤΕΪ (IRE) 5 Ε 4 Καμούτση Ε. (1,5) 57 Κουβαράς Χρ. 3-7-8-9

ΤΑΧΥΤ: 6 ΝΕΣΤΟΡΑΣ

ΠΡΟΤ: 5 ΖΙΓΓΥ ΣΤΑΡΜΑΝ-3 ΚΟΥΙΝΤΕΟ-1 ΑΪΜ ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ ΧΙΕΡ

08 - 20:30 -: 8.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 8 ΟΡΧΙΔΕΑΣ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΧΙΣΤΟΡΙΚ ΙΒΕΝΤ (IRE) 10 Θ 4 Ξυνός Μ. 58 Γιατράς Αλ. 2-2-3

2 ΓΟΥΟΡΜ ΓΟΥΟΡΝΤΣ (GB) 7 Θ 4 Δρόσος Δ. 57 Κεράτσα Ειρ. 4-2-1-5

3 ΙΜΠΕΡΙΑΛ ΣΙΤΥ (USA) 5 Θ 4 Μαστοράκης Κ. 57 Αγγελόπουλος Στ. 3-2-1-6

4 ΛΕΪΝΤΥ ΚΑΠΟΥΤΣΙΝ (FR) 8 Θ 4 Αμπντελμαξούντ Χ. (1,5) 57 Κρητικός Α. 3-7-1-4

5 ΜΙΣ ΠΕΓΚΥ (GR) 4 Θ 4 Μερσινιάς Γ. 57 Μαυρόπουλος Σπ. 1-11-7-5

6 ΠΡΙΜ ΕΝΤ ΠΡΟΠΕΡ (GR) 3 Θ 4 Λαζαρίδης Ι. 57 Κεράτσα Ειρ. 3-2-1-5

7 ΣΑΟΥΘ ΣΗ ΜΠΕΛ (IRE) 6 Θ 4 Δημητσάνης Π. 57 Κάσσης Π. 1

8 ΣΤΟΡΜΚΑΤΤΕΡ (IRE) 1 Θ 4 Μπαμπανιώτης Χ. (2,5) 57 Ζευγώλης Ι. 3-3-1-5

9 ΣΚΑΪ ΜΠΑΛΛΕΡΙΝΑ (GB) 9 Θ 4 Χριστοφής Μ. 56 Κεράτσα Ειρ. 5-9-5-6

10 ΤΟΥΤΙ ΦΡΟΥΤΙ (GB) 2 Θ 4 Καποδίστριας Κ. 56 Θεολόγου Π. 1η Συμμ.στην Ελλάδα

ΤΑΧΥΤ: 1 ΧΙΣΤΟΡΙΚ ΙΒΕΝΤ

ΠΡΟΤ: 1 ΧΙΣΤΟΡΙΚ ΙΒΕΝΤ-7 ΣΑΟΥΘ ΣΗ ΜΠΕΛ-6 ΠΡΙΜ ΕΝΤ ΠΡΟΠΕΡ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter