ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 04/05/18

Μπορεί να περιλαμβάνει μόνο 6 Ελληνικές ιπποδρομίες το πρόγραμμα της Παρασκευής,εντούτοις παρουσιάζουν αξιόλογο ενδιαφέρον καθώς είναι ιδιαίτερα ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα καί μπορούν να προσφέρουν καλό θέαμα και υψηλές αποδόσεις.Ποιοτική αιχμή της ημέρας το κυπ.ΗΝΙΟΧΟΥ στα 1.575μ.

 

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΔΙΔ

01 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΔΥΝΑΜΗΣ 17:00 01-02-03-04-05-06 01-02 01-02

02 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΣΘΕΝΟΥΣ 17:30 02-03 02-03

03 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ WE ARE LEGION 18:00 03-04-05-06 03-04 03-04

04 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΗΝΙΟΧΟΥ 18:30 04-05 04-05

05 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΥΠΕΛΛΟ LEGION RUN 6/5 19:00 05-06 05-06

06 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΟΠΑΠ COLOSSUS 2.0 19:30

01 - 17:00 -: 4.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 1 ΔΥΝΑΜΗΣ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΥΣ (GR) 6 Α 7 Κουμπαράκος Μ. (1,5) 60 Γιατράς Αλ. 9-6-3-10

2 ΕΞΕΛΕΝΤ ΑΛΑΜΠΑΪ (GB) 8 Ε 5 Κεράτσας Π. 59,5 Ιωαννίδης Μ. 4-6-5-8

3 ΚΑΟΥΝΤΥ ΣΟΟΥ (GB) 3 Ε 5 Ξυνός Μ. 58 Γιατράς Αλ. 1-2-2

4 ΑΝΤΙΜΠ (IRE) 7 Ε 5 Νικολαΐδης Μ. 55,5 Αμίτση Αγγ. 6-9-9-6

5 ΝΤ'ΝΙΡΟ (IRE) 5 Ε 5 Ανδρέου Λ. 55,5 Αμίτση Αγγ. 6-2

6 ΕΪΝΜΙΡ (GB) 1 Ε 7 Σταυρινίδης Γ. 54 Κρητικός Α. 7-5-8-5

7 ΠΕΙΡΑΙΑΣ (GR) 2 Ε 6 Χριστοφής Μ. 53,5 Μπαριάμογλου Φ. 4-7-4-5

8 ΚΟΝΣΤΑΝΤ ΑΠΛΟΖ (GB) 4 Ε 6 Ψαραδάκης Ι. 53 Πρέντι Λ. 3-1-10-5

ΤΑΧΥΤ: ΝΤ'ΝΙΡΟ

ΠΡΟΤ: ΚΑΟΥΝΤΥ ΣΟΟΥ- ΝΤ'ΝΙΡΟ- ΑΝΤΙΜΠ

02 - 17:30 -: 5.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 2 ΣΘΕΝΟΥΣ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΧΙΣΤΟΡΙΚ ΙΒΕΝΤ (IRE) 6 Θ 4 Τσέλα Ε. 60 Γιατράς Αλ. 2-2-3-2

2 ΜΠΙΓΙΟΝΤ ΔΕ ΣΗ (GR) 4 Θ 4 Δρόσος Δ. 56 Κεράτσα Ειρ. 2-3-1-4

3 ΣΑΝΣΕΤ ΝΤΑΖΛ (IRE) 3 Θ 5 Δημητσάνης Π. 56 Αγγελόπουλος Στ. 1-2-6-4

4 ΣΚΑΪ ΜΠΑΛΛΕΡΙΝΑ (GB) 2 Θ 4 Λαζαρίδης Ι. 53 Κεράτσα Ειρ. 9-5-6-5

5 ΙΟΥΛΙΕΤΤΑ (GR) 1 Θ 4 Ψαραδάκης Ι. 52,5 Ιωαννίδης Μ. 1-7-9

6 ΦΑΜΠΙΟΥΛΟΥΣ ΝΤΑΡΛΙΝΓΚ (GB) 5 Θ 5 Κρητικός Ε. 52 Ιωαννίδης Μ. 4-7-5-2

7 ΚΟΜΠΤΟΝ ΛΕΪΝΤΥ (IRE) 7 Θ 5 Χριστοφής Μ. 51 Σιατούνης Ηλ. 4-3-2-6

ΤΑΧΥΤ: ΣΑΝΣΕΤ ΝΤΑΖΛ

ΠΡΟΤ: ΧΙΣΤΟΡΙΚ ΙΒΕΝΤ- ΦΑΜΠΙΟΥΛ. ΝΤΑΡΛΙΝΓΚ- ΣΑΝΣΕΤ ΝΤΑΖΛ

03 - 18:00 -: 5.600 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 3 WE ARE LEGION 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΡΕΝΤ ΡΑΜΕΣΙΣ (IRE) 7 Ε 9 Ξυνός Μ. 62,5 Γιατράς Αλ. 7-2-5-2

2 ΟΜΠΛΙΤΕΡΕΪΤ (IRE) 4 Ε 9 Χαλιάσος Α. 51 Καραμάνογλου Αλ. 3-7-5-6

3 ΦΑΪΝ ΕΝ ΝΤΑΝΤΥ (IRE) ΔΙΕΓΡΑΦΗ  ΤΕΝΟΝΤΙΤΙΔΑ ΠΡΟΣΘΙΟΥ ΔΕΞΙΟΥ ΑΚΡΟΥ

4 ΒΕΡΤΙΚΑΛ ΓΟΥΕΪ (GR) 3 Ε 9 Ψαραδάκης Ι. 50,5 Πρέντι Λ. 4-5-6-5

5 ΚΕΪΠ ΡΑΘ (GB) 6 Ε 7 Σταυρινίδης Γ. 50 Κρητικός Α. 4-4-5-6

6 ΝΑΣΜΙ (GB) 8 Ε 7 Χριστοφής Μ. 50 Θεολόγου Π. 4-2-3-2

7 ΤΑΡΑΓΚΟΝ (GB) 5 Ε 6 Δημητσάνης Π. 49 Κουβαράς Γ. 4-1-1-3

8 ΣΙΛΟ (GB) 2 Ε 8 Ανδρέου Λ. 48 Κρητικός Α. 5-5-4-3

ΤΑΧΥΤ: ΡΕΝΤ ΡΑΜΕΣΙΣ

ΠΡΟΤ: ΤΑΡΑΓΚΟΝ- ΝΑΣΜΙ- ΣΙΛΟ

04 - 18:30 -: 16.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 4 ΚΥΠΕΛΛΟ ΗΝΙΟΧΟΥ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΙΣΤΕΡ ΜΠΑΖ (GB) 5 Ε 3 Κεράτσας Π. 60 Ιωαννίδης Μ. 6-5-1

2 ΜΥΘΟΣ (GR) 4 Ε 3 Τσέλα Ε. 60 Γιατράς Αλ. 3-3-1

3 ΠΑΛΛΑΝΤΙΟ (GB) 2 Α 3 Ξυνός Μ. 60 Γιατράς Αλ. 1

4 ΜΑΝΟΥΣΟΣ (IRE) 6 Ε 3 Χριστοφής Μ. 57 Θεολόγου Π. 5-3

5 ΟΥΡΜΠΑΝ ΣΟΟΥΛ (IRE) 1 Ε 3 Κρητικός Ε. 57 Αγγελόπουλος Στ. 2

6 ΦΙΛΝΤΣ ΟΦ ΠΛΕΪ (USA) 3 Ε 3 Δημητσάνης Π. 57 Αγγελόπουλος Στ. 3

ΤΑΧΥΤ: ΟΥΡΜΠΑΝ ΣΟΟΥΛ

ΠΡΟΤ: ΠΑΛΛΑΝΤΙΟ- ΜΥΘΟΣ- ΟΥΡΜΠΑΝ ΣΟΟΥΛ

05 - 19:00 -: 8.300 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 5 LEGION RUN 6/5 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΟΥΪΣΠΕΡΙΝΓΚ ΣΤΑΡ (USA) 4 Θ 7 Μιχαηλίδης Ν. 60 Αγγελόπουλος Στ. 7-2-7-6

2 ΒΟΛΒΗ (GR) 7 Θ 4 Χριστοφής Μ. 57,5 Μυκονιάτης Ι. 1-11-4-7

3 ΜΕΪ ΣΚΑΪ (GB) 2 Θ 4 Δημητσάνης Π. 56,5 Κουβαράς Χρ. 2-2-2-1

4 ΜΙΣ ΡΟΣΙΝΑ (IRE) 1 Θ 4 Κεράτσας Π. 56,5 Ιωαννίδης Μ. 1-6-6

5 ΜΠΛΟΥΜΣΜΠΕΡΥ ΣΤΑΡ (GB) 6 Θ 6 Σταυρινίδης Γ. 49,5 Λεοντσίνης Χ. 8-5-8-8

6 ΠΟΥΡ ΛΑ ΦΑΜΙΓ (IRE) 5 Θ 3 Κρητικός Ε. 49 Κουβαράς Χρ. 1-6-3-2

7 ΧΑΡΡΥ ΑΠ ΠΑΟΛΑ (GB) 3 Θ 3 Τσέλα Ε. 49 Χαραλάμπους Χ. 5-1

ΤΑΧΥΤ: ΜΙΣ ΡΟΣΙΝΑ

ΠΡΟΤ: ΜΕΪ ΣΚΑΪ- ΜΙΣ ΡΟΣΙΝΑ- ΠΟΥΡ ΛΑ ΦΑΜΙΓ

06 - 19:30 -: 4.500 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 6 ΟΠΑΠ COLOSSUS 2.0 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΠΛΕΪΣ (IRE) 3 Ε 4 Χριστοφής Μ. 60 Μπαριάμογλου Φ. 3-6-3-5

2 ΜΑΣΚΟΥΡ (IRE) 10 Ε 5 Ανδρέου Λ. 57,5 Αμίτση Αγγ. 1η Συμμετοχή στην Ελλάδα

3 ΔΕ ΦΟΣΙΛ (GB) 9 Ε 4 Νικολαΐδης Μ. 56 Κουβαράς Γ. 5-5-6-3

4 ΝΕΪΣΑΝ (GB) 4 Ε 4 Δημητσάνης Π. 56 Αγγελόπουλος Στ. 6-2-4

5 ΕΛΑ ΤΟΝΥ ΜΟΥ (GB) 8 Ε 4 Σταυρινίδης Γ. 55,5 Κρητικός Α. 5-4-6-7

6 ΘΑΝΤΕΡ ΤΙΟΥΝ (GR) 5 Ε 4 Δρόσος Δ. 55,5 Μυκονιάτης Ι. 5-4-3

7 ΟΥΑΝ ΧΙΤ (IRE) 6 Ε 4 Μπαμπανιώτης Χ. (3,5) 55 Μυκονιάτης Ι. 1η Συμμετοχή

8 ΠΑΜΠΛΟ (GR) 11 Ε 4 Κρητικός Ε. 55 Δέρβης Ν. 9-6-7

9 ΣΗΣΑΪΝΤ ΝΤΡΗΜΕΡ (GB) 2 Ε 4 Τσέλα Ε. 55 Γιατράς Αλ. 4

10 ΤΣΑΡΛΥ ΜΠΙΑΡ ΠΑΝΤ (IRE) 7 Ε 4 Λαζαρίδης Ι. 55 Κεράτσα Ειρ. 4-6-6-6

11 ΜΕΣΣΗΝΙΟΣ (GR) 1 Ε 6 Ψαραδάκης Ι. 54 Κρητικός Α. 3-8-6-5

ΤΑΧΥΤ: ΝΕΪΣΑΝ

ΠΡΟΤ: ΝΕΪΣΑΝ- ΘΑΝΤΕΡ ΤΙΟΥΝ -ΟΥΑΝ ΧΙΤ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter