ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 19/05/18

Ιδιαίτερα ανοιχτό και ενδιαφέρον είναι το Ελληνικό πρόγραμμα τού Σαββάτου πού έχει ώρα έναρξης της 14.00.Αναμένονται θεαματικές αφίξεις και μεγάλες αποδόσεις όπως συμβαίνει συχνά τούς τελευταίους μήνες.Καλύτερη κούρσα της ημέρας θεωρούμε την 3η όπου όλοι οι αγωνιζόμενοι ίπποι ελπίζουν στην κατάκτηση της νίκης.

 

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΥΝΘ. ΔΙΔ

01 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 14:00 01-02-03 01-02 01-02

02 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Β' ΥΠΟΔΙΑΙΡΕΣΗ 14:30 02-03-04-05-06-07 02-03 02-03

03 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ EKO RACING DIRT GAMES A' ΥΠΟΔΙΕΡΕΣΗ 15:00 03-04 03-04

04 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΤΑΧΥΤΕΡΟΣ ΓΥΡΟΣ DIRT GAMES 15:30 04-05-06-07 04-05 04-05

05 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 05-06 05-06

06 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗ DIRT GAMES 16:30 06-07 06-07

07 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΥΜΗΣ 17:00

01 -14:00: 4.500 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 1 ΑΙΔΗΨΟΥ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΠΛΑΚ ΤΡΙΛΜΠΥ (IRE) 1 Ε 4 Μιχαηλίδης Ν. 60 Αγγελόπουλος Στ. 4-2-2-2

2 ΝΕΪΣΑΝ (GB) 4 Ε 4 Δημητσάνης Π. 53,5 Αγγελόπουλος Στ. 6-2-4-2

3 Ο ΤΖΙΝΟ (GB) 2 Ε 4 Καποδίστριας Κ. 52,5 Χαραλάμπους Χ. 1η Συμμ.στην Ελλάδα

4 ΔΕ ΦΟΣΙΛ (GB) 5 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 52 Κουβαράς Γ. 5-6-3-4

5 ΠΑΜΠΛΟ (GR) 6 Ε 4 Κρητικός Ε. 52 Δέρβης Ν. 9-6-7-3

6 ΜΕΣΣΗΝΙΟΣ (GR) 3 Ε 6 Σταυρινίδης Γ. 50,5 Κρητικός Α. 3-8-6-5

ΤΑΧΥΤ: ΜΠΛΑΚ ΤΡΙΛΜΠΥ

ΠΡΟΤ: ΜΠΛΑΚ ΤΡΙΛΜΠΥ- ΝΕΪΣΑΝ- Ο ΤΖΙΝΟ

02 - 14:30 -: 8.300 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 2 ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΛΙΤΟΣ ΒΙΟΣ (GR) 5 Ε 5 Δρόσος Δ. 60 Κουβαράς Χρ. 6-6-2-9

2 ΜΕΝΤΙΣΙΑΝ ΝΤΡΗΜ (IRE) 1 Ε 4 Τσέλα Ε. 60 Θεολόγου Π. 3-1-3-2

3 ΚΙΝΓΚ ΟΦ ΣΠΙΝ (GB) 6 Ε 5 Ξυνός Μ. 58 Αγγελόπουλος Στ. 2-1

4 ΠΙΣ ΟΦ ΑΚΣΙΟΝ (GR) 3 Ε 4 Λαζαρίδης Ι. 57 Κεράτσα Ειρ. 3-7-2-1

5 ΦΙΛΑΝΤΕΡΕΡ (GB) 2 Ε 4 Κρητικός Ε. 57 Κουβαράς Χρ. 8-7-6-1

6 ΣΤΡΕΪΝΤΖΕΡΙΝΔΕΝΑΪΤ (IRE) 4 Ε 3 Μαστοράκης Κ. 50,5 Ιωαννίδης Μ. 1

7 ΧΑΣΤΟΤΡΙΚΕ (IRE) 7 Ε 3 Δημητσάνης Π. 50,5 Κουβαράς Χρ. 1-3-2

ΤΑΧΥΤ: ΚΙΝΓΚ ΟΦ ΣΠΙΝ

ΠΡΟΤ: ΧΑΣΤΟΤΡΙΚΕ- ΚΙΝΓΚ ΟΦ ΣΠΙΝ- ΜΕΝΤΙΣΙΑΝ ΝΤΡΗΜ

03 - 15:00 -: 8.300 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 3 EKO RACING DIRT GAMES 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΣΤΕΡΙΩΝ (GB) 2 Ε 4 Ξυνός Μ. 60 Αγγελόπουλος Στ. 3-1-1-2

2 ΠΑΡΤΥ ΤΑΪΓΚΕΡ (GB) 1 Ε 4 Μερσινιάς Γ. 59,5 Καλογερόπουλος Ν. 3-1-4-1

3 ΟΠΕΝΙΝΓΚ ΤΑΪΜ (GB) 4 Ε 4 Δρόσος Δ. 56 Χαραλάμπους Χ. 2-3-1-1

4 ΦΑΟΥΣΤΟ (GB) 6 Ε 4 Τσέλα Ε. 55 Αγγελόπουλος Στ. 2-1-5-8

5 ΝΤΕΒΙΛΣ ΜΠΡΙΤΖ (IRE) 3 Ε 4 Δημητσάνης Π. 54 Κουβαράς Χρ. 11-3-4-3

6 ΠΟΕΤΙΚ ΓΚΕΣΤ (GB) 7 Ε 5 Καποδίστριας Κ. 54 Χαραλάμπους Χ. 2-2-1-7

7 ΓΟΥΕΪ ΑΧΕΝΤ (GB) 5 Α 5 Κρητικός Ε. 53 Ιωαννίδης Μ. 3-1-2-6

ΤΑΧΥΤ: ΟΠΕΝΙΝΓΚ ΤΑΪΜ

ΠΡΟΤ: ΠΟΕΤΙΚ ΓΚΕΣΤ- ΠΑΡΤΥ ΤΑΪΓΚΕΡ- ΑΣΤΕΡΙΩΝ

04 - 15:30 -: 5.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 4 ΤΑΧΥΤΕΡΟΣ ΓΥΡΟΣ DIRT GAMES 1100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΤΟΡΜΚΑΤΤΕΡ (IRE) 10 Θ 4 Μπαμπανιώτης Χ. (2,5) 60 Ζευγώλης Ι. 1-5-3-7

2 ΣΑΝΣΕΤ ΝΤΑΖΛ (IRE) 2 Θ 5 Δημητσάνης Π. 59,5 Αγγελόπουλος Στ. 2-6-4-2

3 ΛΕΪΝΤΥ ΚΑΠΟΥΤΣΙΝ (FR) 4 Θ 4 Σταυρινίδης Γ. 59 Κρητικός Α. 6-5-5-1

4 ΑΝΤΙΚΛΕΙΑ (GR) 9 Θ 4 Μαστοράκης Κ. 57 Ιωαννίδης Μ. 8-3-8-2

5 ΜΙΛΟΣ ΛΑΣ (IRE) 6 Θ 4 Δρόσος Δ. 56 Χαραλάμπους Χ. 9-8-2-1

6 ΡΙΟ ΝΤΕΒΑ (IRE) 7 Θ 5 Καλογρίδης Ρ. 54,5 Σιατούνης Ηλ. 2-1-9-3

7 ΙΟΥΛΙΕΤΤΑ (GR) 5 Θ 4 Ψαραδάκης Ι. 54 Ιωαννίδης Μ. 1-7-9-6

8 ΠΟΡΤΑ ΡΟΖΑ (USA) 1 Θ 5 Τσέλα Ε. 54 Αμίτση Αγγ. 3-1-5-7

9 ΣΟΤΖΟΥΡΝΑ (GB) 8 Θ 5 Μερσινιάς Γ. 54 Αμίτση Αγγ. 7-5-3-3

10 ΜΑΤΙΛΝΤΑΣ ΛΟ (GB) 11 Θ 5 Κουμπαράκος Μ. 53,5 Κρητικός Α. 4-3-6-6

11 ΦΑΜΠΙΟΥΛΟΥΣ ΝΤΑΡΛΙΝΓΚ (GB) 3 Θ 5 Κρητικός Ε. 53,5 Ιωαννίδης Μ. 7-5-2-4

ΤΑΧΥΤ: ΡΙΟ ΝΤΕΒΑ

ΠΡΟΤ: ΣΑΝΣΕΤ ΝΤΑΖΛ- ΦΑΜΠΙΟΥΛ. ΝΤΑΡΛΙΝΓΚ- ΡΙΟ ΝΤΕΒΑ

05 - 16:00 -: 5.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 5 ΚΑΡΥΣΤΟΥ 2100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΓΟΥΕΝΤΓΟΥΕΛ ΓΙΕΣΤΕΡΝΤΕΪ (IRE) 3 Ε 4 Τσουχνικά Ελ. (3,5) 60 Κουβαράς Χρ. 3-3-6-8

2 ΚΟΥΙΝΤΕΟ (IRE) 5 Ε 4 Δημητσάνης Π. 59 Κουβαράς Χρ. 2-5-2-3

3 ΕΝΣΑΪΝ (GB) 4 Ε 4 Ξυνός Μ. 57,5 Αγγελόπουλος Στ. 2-1-4-5

4 ΤΕΣΤΙΜΟΝΙΟ (GB) 1 Ε 5 Τσέλα Ε. 57 Θεολόγου Π. 5-4-3-2

5 ΝΕΣΤΟΡΑΣ (GR) 6 Ε 4 Καποδίστριας Κ. 54,5 Χαραλάμπους Χ. 12-7-5-6

6 ΒΕΤΕΡ (GR) 7 Ε 5 Καμούτση Ε. (1,5) 50 Κουβαράς Χρ. 5-10-7-10

7 ΛΟΡΝΤ ΑΣΛΑΝ (IRE) 2 Ε 5 Καλογρίδης Ρ. 48 Καστρινός Π. 11-9-9-12

ΤΑΧΥΤ: ΓΟΥΕΝΤΓΟΥΕΛ ΓΙΕΣΤΕΡΝΤΕΪ

ΠΡΟΤ: ΤΕΣΤΙΜΟΝΙΟ- ΚΟΥΙΝΤΕΟ- ΕΝΣΑΪΝ

06 - 16:30 -: 5.600 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 6 ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗ DIRT GAMES 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΧΑΪΤΑΪΜ ΧΙΡΟΟΥ (GB) 2 Ε 6 Δημητσάνης Π. 62 Κουβαράς Χρ. 3-1-1-2

2 ΑΡΚΑΝΟ ΓΚΟΛΝΤ (IRE) 3 Ε 6 Λαζαρίδης Ι. 55 Κεράτσα Ειρ. 2-1-3-5

3 ΠΟΛΙΟΡΚΗΤΗΣ (GR) 6 Α 7 Μπαμπανιώτης Χ. (2,5) 53 Λεοντσίνης Χ. 3-4-1-4

4 ΣΟΥΪΤ ΠΡΑΛΙΝ (IRE) 5 Θ 7 Τσέλα Ε. 52,5 Μαυρόπουλος Σπ. 3-2-6-7

5 ΣΙΣΚΟ ΜΠΟΫ (GB) 1 Ε 6 Κρητικός Ε. 52 Αγγελόπουλος Στ. 1-2-5-4

6 ΤΑΡΑΓΚΟΝ (GB) 7 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 50 Κουβαράς Γ. 1-1-3-1

7 ΚΕΪΠ ΡΑΘ (GB) 4 Ε 7 Σταυρινίδης Γ. 48 Κρητικός Α. 4-5-6-6

ΤΑΧΥΤ: ΤΑΡΑΓΚΟΝ

ΠΡΟΤ: ΣΙΣΚΟ ΜΠΟΫ- ΑΡΚΑΝΟ ΓΚΟΛΝΤ- ΤΑΡΑΓΚΟΝ

07 - 17:00 -: 4.500 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 7 ΚΥΜΗΣ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΙΣ ΣΑΓΙΦ (GB) 8 Θ 4 Μαστοράκης Κ. 60 Σιατούνης Ηλ. 2-4-4-2

2 ΜΕΪΛΗΝ (IRE)      ΔΙΕΓΡΑΦΗ      (Πυρετός)

3 ΔΡ ΓΚΟΥΝΤΧΕΝΤ (FR) 4 Θ 4 Ξυνός Μ. 56,5 Γιατράς Αλ. 1η Συμμ.στην Ελλάδα

4 ΝΑΚΑΑΡ (IRE) 5 Θ 4 Καλογρίδης Ρ. 56,5 Σιατούνης Ηλ. 9-3

5 ΑΛΜΕΡΙΤΑ ΜΟΥΝ (IRE) 2 Θ 4 Ψαραδάκης Ι. 56 Θεολόγου Π. 6-9-8

6 ΑΡΥΕ (IRE) 7 Θ 4 Κρητικός Ε. 56 Ιωαννίδης Μ. 6-7-5-4

7 ΓΟΥΕΪΣΜΠΟΥΣΜΠΑΣ (GB) 1 Θ 4 Νικολαΐδης Μ. 56 Πρέντι Λ. 4-7-7-6

8 ΠΕΤΙΚΟΟΥΤΙΝΤ ΠΑΪΡΑΤ (GB) 6 Θ 5 Μπαμπανιώτης Χ. (2,5) 54 Λεοντσίνης Χ. 5-3-7-4

ΤΑΧΥΤ: ΑΡΥΕ

ΠΡΟΤ: ΔΡ ΓΚΟΥΝΤΧΕΝΤ -ΜΙΣ ΣΑΓΙΦ- ΝΑΚΑΑΡ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter