ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 06/07/18

5 Ελληνικές ιπποδρομίες περιλαμβάνει το πρόγραμμα της Παρασκευής,οι οποίες γιά τις ανάγκες τού σκορ 6 συμπληρώθηκαν με μία κούρσα από το FAIRVIEW της Ν.Α η οποία ανοίγει και την συγκέντρωση.Και οι 6 κούρσες είναι ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα και περιμένουμε θεαματικές αφίξεις πού θα ''συνοδευτούν'' από μεγάλες αποδόσεις.

 

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΔΙΔΥΜΟ

01 FAIRVIEW CHAMPION JUVENILE CUP (Listed) 16:35 01-02-03-04-05-06 01-02 01-02

02 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ 17:00 02-03 02-03

03 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ 17:30 03-04-05-06 03-04 03-04

04 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΤΡΟΠΑΙΟ ΙΟΥΛΙΟΥ 18:00 04-05 04-05

05 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΣΚΥΡΟΥ 18:30 05-06 05-06

06 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 19:00

01 - 16:35 -: 13.450 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 1 CHAMPION JUVENILE CUP (Listed) 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALFEO 12 Α 2 A Domeyer 60 Alan Greeff 1-2-1

2 ALOYSIUS 2 Ε 2 X Ndlovu 60 Alan Greeff 4-0

3 BORN A BULLY 4 Ε 2 S Khathi 60 Gavin Smith 3-3-2

4 CAPE LEOPARD 11 Α 2 M Thackeray 60 Jacques Strydom 6-3

5 EX NIHILO 7 Α 2 M Yeni 60 Gavin Smith 6-2-2

6 FALCON ROCK 8 Α 2 T Gould 60 Alan Greeff 3-1

7 FINLEY HILL 1 Α 2 K Zechner 60 Sharon B Kotzen 2-2-2

8 NATIONAL PARK 6 Ε 2 R Munger 60 Yvette Bremner 6-1-1

9 SAY NO MORE 10 Α 2 J Penny 60 Grant Paddock 3-5-3

10 THE HIGHWAY MAN 5 Ε 2 C Maujean 60 Gavin Smith 1-7-9

11 JUST CHAOS 9 Θ 2 R Khathi 57.5 Sharon B Kotzen 7-1-4

12 MADAME SPEAKER 3 Θ 2 G Cheyne 57.5 Alan Greeff 1-2-1

13 MARCH MUSIC 13 Θ 2 * L Hewitson 57.5 Yvette Bremner 2-2-1

ΤΑΧΥΤ: 1 ALFEO

ΠΡΟΤ: 1 ALFEO-3 BORN A BULLY-13 MARCH MUSIC-7 FINLEY HILL

02 - 17:00 -: 4.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 2 ΣΚΟΠΕΛΟΥ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (GR) 2 Θ 5 Μαστοράκης Κ. 60 Ιωαννίδης Μ. 4-4-6-3

2 ΛΑ ΜΑΝΓΚΑ (IRE) 3 Θ 5 Ανδρέου Λ. 58 Καραγιάννης Στ. 6-2-2-1

3 ΛΟΒΑΜΠΛ ΕΛΕΝ (IRE) 6 Θ 5 Χριστοφής Μ. 57 Σιατούνης Ηλ. 4-3-1-4

4 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (GR) 5 Θ 5 Τσέλα Ε. 56,5 Νικολόπουλος Ι. 2-2-1-10

5 ΤΕΛ Ε ΣΤΟΡΥ (GB) 7 Θ 5 Δρόσος Δ. 55,5 Καλογερόπουλος Ν. 1-5-4-3

6 ΣΑΝΣ ΕΛΥΖΕ (GR) 1 Θ 5 Μερσινιάς Γ. 55 Καραμάνογλου Αλ. 2-3-7-5

7 ΕΛΕΝΑ ΚΑΡ (GR) 4 Θ 5 Ψαραδάκης Ι. 54,5 Κουβαράς Γ. 3-7-3-2

ΤΑΧΥΤ: 4 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΠΡΟΤ: 3 ΛΟΒΑΜΠΛ ΕΛΕΝ-4 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-5 ΤΕΛ Ε ΣΤΟΡΥ

03 - 17:30 -: 8.300 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 3 ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΟΣ (GB) 2 Ε 3 Τσουχνικά Ελ. (3,5) 62 Κουβαράς Χρ. 1-1-10-4

2 ΓΚΡΙΖΛΥ ΜΠΕΑΡ (GB) 4 Ε 5 Χριστοφής Μ. 59 Μαυρόπουλος Σπ. 3-1-5-6

3 ΚΡΥΣΤΑΛ ΣΤΑΝΖΑ (IRE) 1 Ε 4 Τσέλα Ε. 52,5 Ιωαννίδης Μ. 1-3-1-2

4 ΚΙΝΓΚ ΟΦ ΣΠΙΝ (GB) 5 Ε 5 Ψαραδάκης Ι. 52 Αγγελόπουλος Στ. 2-1-4-1

5 ΒΕΣΤΑΒΙΑΝ (IRE) 6 Ε 5 Καλογρίδης Ρ. 51 Ιωαννίδης Μ. 7-5-5-7

6 ΜΑΝΝΕΡΣ ΠΛΗΖ (GB) 7 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 50 Κουβαράς Χρ. 6-1-2-5

7 ΠΕΡΦΕΚΤ ΣΤΕΪΤΖ (GB) 3 Ε 5 Ανδρέου Λ. 48 Θεολόγου Π. 1-3-1-2

ΤΑΧΥΤ: 3 ΚΡΥΣΤΑΛ ΣΤΑΝΖΑ

ΠΡΟΤ: 3 ΚΡΥΣΤΑΛ ΣΤΑΝΖΑ -6 ΜΑΝΝΕΡΣ ΠΛΗΖ-7 ΠΕΡΦΕΚΤ ΣΤΕΪΤΖ

04-18:00 -: 5.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 4 ΤΡΟΠΑΙΟ ΙΟΥΛΙΟΥ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΤΣΑΜΠΙΟΝ ΧΑΡΜΠΟΥΡ (IRE) 7 Ε 4 Δρόσος Δ. 60 Χαραλάμπους Χ. 4-3-2-2

2 ΑΓΓΕΛΟΣ (IRE) 4 Ε 4 Ψαραδάκης Ι. 59,5 Θεολόγου Π. 7-6-5-6

3 ΣΑΣΣΟΦΕΡΡΑΤΟ (IRE) 5 Ε 4 Μερσινιάς Γ. 59,5 Κεράτσα Ειρ. 8-4-2-3

4 ΚΑΡΣΟΝ ΣΙΤΥ (GB) 6 Ε 4 Μιχαηλίδης Ν. 58 Κεράτσα Ειρ. 8-8-5-7

5 ΕΛΕΜΕΝΤΑΡΥ (GB) 2 Ε 4 Ξυνός Μ. 56 Κεράτσα Ειρ. 8-3-2-5

6 ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΠΡΕΖΕΝΣ (GB) 1 Ε 4 Τσέλα Ε. 55 Κρητικός Α. 6-2-3-6

7 Ο ΤΖΙΝΟ (GB) 3 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 54,5 Χαραλάμπους Χ. 4-1

ΤΑΧΥΤ: 1 ΤΣΑΜΠΙΟΝ ΧΑΡΜΠΟΥΡ

ΠΡΟΤ: 1 ΤΣΑΜΠΙΟΝ ΧΑΡΜΠΟΥΡ-3 ΣΑΣΣΟΦΕΡΡΑΤΟ-7 Ο ΤΖΙΝΟ

05-18:30 -: 4.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 5 ΣΚΥΡΟΥ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΓΚΑΤΣΥ ΤΣΑΜΠΙΟΝ (GR) 5 Ε 7 Δρόσος Δ. 60 Χαραλάμπους Χ. 6-9-12-1

2 ΚΡΟΥΣΕΪΝΤΙΝΓΚ (USA) 3 Ε 6 Μερσινιάς Γ. 59 Κουβαράς Γ. 4-3-2-2

3 ΝΑΣΜΙ (GB) 4 Ε 7 Ψαραδάκης Ι. 58 Θεολόγου Π. 2-3-2-4

4 ΣΙΛΟ (GB) 7 Ε 8 Ανδρέου Λ. 56 Κρητικός Α. 4-3-3-5

5 ΜΠΛΕΪΜ ΛΑΒ (USA) 6 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 52,5 Θεολόγου Π. 4-3-7-6

6 ΜΟΥΤΑΜΑΚΙΝ (IRE) 1 Ε 7 Τσέλα Ε. 52 Μαυρόπουλος Σπ. 2-1-2-6

7 ΚΕΪΠ ΡΑΘ (GB) 2 Ε 7 Καλογρίδης Ρ. 51 Κρητικός Α. 6-6-3-5

ΤΑΧΥΤ: 1 ΓΚΑΤΣΥ ΤΣΑΜΠΙΟΝ

ΠΡΟΤ: 3 ΝΑΣΜΙ -1 ΓΚΑΤΣΥ ΤΣΑΜΠΙΟΝ-2 ΚΡΟΥΣΕΪΝΤΙΝΓΚ

06 - 19:00 -: 4.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 6 ΣΚΙΑΘΟΥ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΥΣ (GR) 5 Α 7 Κουμπαράκος Μ. (1,5) 60 Γιατράς Αλ. 3-5-4-5

2 ΕΞΕΛΕΝΤ ΑΛΑΜΠΑΪ (GB) 1 Ε 5 Μαστοράκης Κ. 59,5 Ιωαννίδης Μ. 5-4-8-3

3 ΚΡΙΕΤΙΒ ΤΖΙΝΙΟΥΣ (GB) 6 Ε 6 Ψαραδάκης Ι. 59,5 Θεολόγου Π. 8-1-7-1

4 ΤΣΙΦ ΕΝΤΕΡΤΕΪΝΕΡ (IRE) 7 Ε 5 Ξυνός Μ. 59 Γιατράς Αλ. 9-10-8-2

5 ΣΑΡΠ ΛΟΥΚΑΟΥΤ (GB) 3 Ε 7 Μιχαηλίδης Ν. 58 Ζευγώλης Ι. 8-9-6-6

6 ΑΝΤΙΜΠ (IRE) 4 Ε 5 Ανδρέου Λ. 55 Αμίτση Αγγ. 9-6-7-9

7 ΝΤΙΛΑΪΛΑ (GR) 2 Θ 5 Τσέλα Ε. 53 Γιατράς Αλ. 2-5-3-5

ΤΑΧΥΤ: 4 ΤΣΙΦ ΕΝΤΕΡΤΕΪΝΕΡ

ΠΡΟΤ: 2 ΕΞΕΛΕΝΤ ΑΛΑΜΠΑΪ-4 ΤΣΙΦ ΕΝΤΕΡΤΕΪΝΕΡ-3 ΚΡΙΕΤΙΒ ΤΖΙΝΙΟΥΣ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter