ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 28/9/18

Αξιόλογο ενδιαφέρον παρουσιάζει το Ελληνικό πρόγραμμα της Παρασκευής,από το οποίο ξεχωρίζει η σπουδαία αναμέτρηση τού ΚΥΠ.ΚΑΡΥΑΤΙΔΩΝ.Φυσικά γιά μία ακόμη φορά αναμένουμε θεαματικές αφίξεις οι οποίες θα συνοδευτούν από μεγάλες αποδόσεις,όπως συμβαίνει πολύ συχνά τούς τελευταίους μήνες.

 

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΔΙΔΥΜΟ

01 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1 17:00 01-02-03-04 01-02 01-02

02 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 2 17:30 02-03 02-03

03 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 3 18:00 03-04-05-06-07-08 03-04 03-04

04 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 4 18:30 04-05 04-05

05 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 5 19:00 05-06-07-08 05-06 05-06

06 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 6 19:30 06-07 06-07

07 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 7 20:00 07-08 07-08

08 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 8 20:30

01 - 17:00 -: 4.500 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 1 ΘΑΛΕΙΑΣ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΤΑΟΥΑΛΗΦ (IRE) 5 Ε 4 Μερσινιάς Γ. 60 Καραμάνογλου Αλ. 2-7-5-6

2 ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΥΣ (IRE) 1 Ε 4 Χριστοφής Μ. 59,5 Σιατούνης Ηλ. 3-4-6-3

3 ΕΛΑ ΤΟΝΥ ΜΟΥ (GB) 2 Ε 4 Λαζαρίδης Ι. 59 Καραμάνογλου Αλ. 4-6-7-9

4 ΜΕΣΣΗΝΙΟΣ (GR) 6 Ε 6 Μιχαηλίδης Ν. 59 Κρητικός Α. 6-5-2-7

5 ΠΑΜΠΛΟ (GR) 3 Ε 4 Καλογρίδης Ρ. 59 Καραγιάννης Στ. 7-5-3-5

6 ΤΣΙΓΓΑΝΟΣ (GB) 4 Ε 4 Δημητσάνης Π. 59 Αγγελόπουλος Στ. 4-5-8-4

ΤΑΧΥΤ:6 ΤΣΙΓΓΑΝΟΣ

ΠΡΟΤ: 2 ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΥΣ-6 ΤΣΙΓΓΑΝΟΣ-5 ΠΑΜΠΛΟ

02 - 17:30 -: 5.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 2 ΔΗΜΑΡΕΤΗΣ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΡΙΦΑΛΤΖΕΝΣ (FR) 6 Θ 5 Ξυνός Μ. 60 Θεοδωράκης Χρ. 4-2-6-4

2 ΜΙΣ ΠΕΓΚΥ (GR) 3 Θ 4 Τσέλα Ε. 58 Αμίτση Αγγ. 7-3-3-2

3 ΦΛΗΤΙΝΓΚ ΦΡΑΝΣΕΣΚΑ (GB) 2 Θ 4 Χριστοφής Μ. 56,5 Σιατούνης Ηλ. 5-1-6

4 ΓΟΥΟΡΜ ΓΟΥΟΡΝΤΣ (GB) 1 Θ 4 Δημητσάνης Π. 55 Θεοδωράκης Χρ. 5-8-5-7

5 ΝΤΑΝΣΙΝΓΚ ΡΕΪΝΜΠΟΟΥ (GR) 5 Θ 5 Λαζαρίδης Ι. 54,5 Κεράτσα Ειρ. 4-6-4-6

6 ΡΟΖΑ ΚΛΕΜΠ (IRE) 4 Θ 4 Καποδίστριας Κ. 54,5 Χαραλάμπους Χ. 1-3-7-6

ΤΑΧΥΤ: 6 ΡΟΖΑ ΚΛΕΜΠ

ΠΡΟΤ: 3 ΦΛΗΤΙΝΓΚ ΦΡΑΝΣΕΣΚΑ-4 ΓΟΥΟΡΜ ΓΟΥΟΡΝΤΣ-6 ΡΟΖΑ ΚΛΕΜΠ

03 - 18:00 -: 7.800 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 3 ΑΛΚΜΗΝΗΣ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΝΟΥΚ (GB) 7 Θ 3 Δημητσάνης Π. 58 Θεοδωράκης Χρ. 6-2-2

2 ΓΟΥΙΝΤΕΡ ΣΤΟΡΜ (GR) 4 Θ 3 Καποδίστριας Κ. 58 Κεράτσα Ειρ. 0

3 ΕΞΤΡΙΜΛΥ (IRE) 1 Θ 3 Χριστοφής Μ. 58 Κάσσης Π. 4

4 ΚΟΥΗΝ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (GR) 2 Θ 3 Λαζαρίδης Ι. 58 Κεράτσα Ειρ. 3

5 ΚΡΟΣ ΑΠ (GR) 5 Θ 3 Ψαραδάκης Ι. 58 Καλογερόπουλος Ν. 6-4-6

6 ΟΥΑΝΜΟΡΝΤΕΪ (GB) 6 Θ 3 Μαστοράκης Κ. 58 Ιωαννίδης Μ. 7-5-7-5

7 ΣΙΡΕΝΣ ΧΑΡΜΟΝΥ (IRE) 3 Θ 3 Δρόσος Δ. 58 Αγγελόπουλος Στ. 4-6-4-2

ΤΑΧΥΤ: 1 ΑΝΟΥΚ

ΠΡΟΤ: 1 ΑΝΟΥΚ-4 ΚΟΥΗΝ ΒΙΚΤΩΡΙΑ-7 ΣΙΡΕΝΣ ΧΑΡΜΟΝΥ

04 - 18:30 -: 5.500 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 4 ΝΑΥΣΙΚΑΣ 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΠΙΣ ΟΦ ΑΚΣΙΟΝ (GR) 5 Ε 4 Καποδίστριας Κ. 60 Κεράτσα Ειρ. 2-1-7-7

2 ΦΙΛΑΝΤΕΡΕΡ (GB) 6 Ε 4 Δημητσάνης Π. 59,5 Κουβαράς Χρ. 3-2-3-1

3 ΟΡΚ (GR) 7 Ε 4 Δρόσος Δ. 59 Μυκονιάτης Ι. 6-7-7-6

4 ΛΑΚΝΑΟΥ (GB) 4 Ε 4 Τσέλα Ε. 58 Γιατράς Αλ. 1-1-2-10

5 ΖΕΦΥΡ ΜΑΤΖΙΚ (GB) 1 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 56,5 Αγγελόπουλος Στ. 1-1-3

6 ΚΙΡΙΜΠΑΤΙ (GB) 2 Ε 4 Μερσινιάς Γ. 55,5 Γιατράς Αλ. 3-6-6-4

7 ΚΛΑΟΥΝΤ ΜΠΕΡΣΤ (GR) 3 Ε 4 Λαζαρίδης Ι. 55 Κεράτσα Ειρ. 7-7-6-5

ΤΑΧΥΤ: 5 ΖΕΦΥΡ ΜΑΤΖΙΚ

ΠΡΟΤ: 5 ΖΕΦΥΡ ΜΑΤΖΙΚ-4 ΛΑΚΝΑΟΥ-2 ΦΙΛΑΝΤΕΡΕΡ

05 - 19:00 -: 5.600 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 5 ΦΙΛΥΡΑΣ 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΡΚΑΝΟ ΓΚΟΛΝΤ (IRE) 5 Ε 6 Δημητσάνης Π. 60,5 Θεοδωράκης Χρ. 1-4-6-1

2 ΓΚΑΤΣΥ ΤΣΑΜΠΙΟΝ (GR) 9 Ε 7 Καποδίστριας Κ. 53 Χαραλάμπους Χ. 12-1-2-2

3 ΠΟΛΙΟΡΚΗΤΗΣ (GR) 8 Α 7 Χαλιάσος Α. 52,5 Λεοντσίνης Χ. 5-7-3-5

4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΑ (GB) 7 Α 12 Χριστοφής Μ. 51 Τζαβέλας Π. 5-2-5-6

5 ΣΠΗΝΤΥ ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ (GR) 6 Ε 8 Κουμπαράκος Μ. 51 Ζευγώλης Ι. 4-9-5-6

6 ΝΑΣΜΙ (GB) 2 Ε 7 Μαστοράκης Κ. 50,5 Θεολόγου Π. 4-4-1-3

7 ΧΑΡΤ ΜΠΡΕΪΚΙΝΓΚ (GR) 1 Ε 6 Λαζαρίδης Ι. 49,5 Κεράτσα Ειρ. 8-2-2-2

8 ΠΕΡΣΕΑΣ (GR) 3 Ε 8 Καλογρίδης Ρ. 48 Καραγιάννης Στ. 1-4-4-6

9 ΣΟΥΟΡΝΤ ΙΝ ΧΑΝΤ (GB) 4 Ε 9 Τσέλα Ε. 48 Χαραλάμπους Χ. 6-8-5-8

ΤΑΧΥΤ: 7 ΧΑΡΤ ΜΠΡΕΪΚΙΝΓΚ

ΠΡΟΤ: 7 ΧΑΡΤ ΜΠΡΕΪΚΙΝΓΚ-1 ΑΡΚΑΝΟ ΓΚΟΛΝΤ-6 ΝΑΣΜΙ

06 - 19:30 -: 8.300 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 6 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗΣ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΓΟΥΕΪ ΑΧΕΝΤ (GB) 5 Α 5 Τσέλα Ε. 60 Ιωαννίδης Μ. 4-3-4-1

2 ΟΠΕΝΙΝΓΚ ΤΑΪΜ (GB) 6 Ε 4 Δρόσος Δ. 59 Χαραλάμπους Χ. 2-7-4-3

3 ΚΑΖΜΕΡ (GB) 2 Ε 4 Καμούτση Ε. (1,5) 56 Κουβαράς Χρ. 6-5-6-5

4 ΜΑΝΝΕΡΣ ΠΛΗΖ (GB) 4 Ε 4 Δημητσάνης Π. 56 Κουβαράς Χρ. 1-2-5-1

5 ΚΙΝΓΚ ΟΦ ΣΠΙΝ (GB) 1 Ε 5 Ψαραδάκης Ι. 55 Αγγελόπουλος Στ. 1-2-2-4

6 ΓΟΥΕΣΤΜΠΟΥΡΝ ΓΚΡΟΟΥΒ (USA) 7 Ε 5 Χριστοφής Μ. 50 Κάσσης Π. 4-1-2-1

7 ΣΤΡΕΪΝΤΖΕΡΙΝΔΕΝΑΪΤ (IRE) 3 Ε 3 Μαστοράκης Κ. 50 Ιωαννίδης Μ. 6-6-6-3

ΤΑΧΥΤ: 3 ΚΑΖΜΕΡ

ΠΡΟΤ: 4 ΜΑΝΝΕΡΣ ΠΛΗΖ-5 ΚΙΝΓΚ ΟΦ ΣΠΙΝ-2 ΟΠΕΝΙΝΓΚ ΤΑΪΜ

07-20:00: 5.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 7 ΠΑΣΙΘΕΑΣ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΑΣΣΟΦΕΡΡΑΤΟ (IRE) 4 Ε 4 Δημητσάνης Π. 60 Θεοδωράκης Χρ. 2-3-4-6

2 ΠΗΣ ΤΕΛΕΓΚΡΑΜ (GB) 8 Ε 4 Μερσινιάς Γ. 59,5 Καραμάνογλου Αλ. 4-2-1-7

3 ΕΝΣΑΪΝ (GB) 1 Ε 4 Λαζαρίδης Ι. 59 Αγγελόπουλος Στ. 5-2-8-2

4 ΝΤ'ΝΙΡΟ (IRE) 6 Ε 5 Ανδρέου Λ. 58,5 Αμίτση Αγγ. 2-5-8-2

5 ΠΑΡΤΙΣΙΠΕΪΤ (GB) 5 Ε 4 Δρόσος Δ. 58,5 Χαραλάμπους Χ. 2-1-3-4

6 ΝΕΣΤΟΡΑΣ (GR) 2 Ε 4 Καποδίστριας Κ. 58 Χαραλάμπους Χ. 1-4-5-10

7 ΝΤΑΝΣΠΟΡΤ (IRE) 3 Ε 4 Ψαραδάκης Ι. 56 Θεολόγου Π. 1-5-6-9

8 ΑΛ ΧΑΜΝΤ (IRE) 7 Ε 5 Τσέλα Ε. 54,5 Χαραλάμπους Χ. 6-3-4-5

9 ΒΕΣΤΑΒΙΑΝ (IRE) 9 Ε 5 Καλογρίδης Ρ. 54,5 Ιωαννίδης Μ. 7-7-7-6

ΤΑΧΥΤ: 4 ΝΤ'ΝΙΡΟ

ΠΡΟΤ: 3 ΕΝΣΑΪΝ-5 ΠΑΡΤΙΣΙΠΕΪΤ-4 ΝΤ'ΝΙΡΟ

08 - 20:30 -: 20.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 8 ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΡΥΑΤΙΔΩΝ 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΓΟΥΑΧΙΜΠΑ (GER) 4 Θ 5 Λαζαρίδης Ι. 58 Αγγελόπουλος Στ. 2-2-1-2

2 ΚΑΣΤΟΝΤΙΑΛ (IRE) 5 Θ 5 Καλογρίδης Ρ. 58 Κουβαράς Χρ. 4-5-8-3

3 ΟΝΟΡΑΜΠΛ (GB) 8 Θ 4 Δημητσάνης Π. 58 Θεοδωράκης Χρ. 3-1-1-3

4 ΠΥΤΖΑΜΑΡΑΜΑ (GB) 6 Θ 4 Ξυνός Μ. 58 Γιατράς Αλ. 1-1-6-5

5 ΣΟΥΪΤ ΠΡΑΛΙΝ (IRE) 1 Θ 7 Χριστοφής Μ. 58 Μαυρόπουλος Σπ. 7-7-6-7

6 ΣΠΑΡΤΗ (GR) 3 Θ 4 Δρόσος Δ. 58 Χαραλάμπους Χ. 2-4-1-1

7 ΧΙΣΤΟΡΙΚ ΙΒΕΝΤ (IRE) 2 Θ 4 Τσέλα Ε. 58 Γιατράς Αλ. 2-1-4-1

8 ΜΠΛΟΥ ΤΕΜΠΕΡΑ (IRE) 7 Θ 3 Μαστοράκης Κ. 54,5 Ιωαννίδης Μ. 1-1-1-6

ΤΑΧΥΤ: 8 ΜΠΛΟΥ ΤΕΜΠΕΡΑ

ΠΡΟΤ: 3 ΟΝΟΡΑΜΠΛ-4 ΠΥΤΖΑΜΑΡΑΜΑ-8 ΜΠΛΟΥ ΤΕΜΠΕΡΑ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter