Ελληνικό πρόγραμμα 05/10/18

Σε 5 Ελληνικές ιπποδρομίες,οι οποίες γιά τις ανάγκες των σκορ συμπληρώθηκαν με 2 ιπποδρομίες από το Saint Cloud της Γαλλίας θα έχουν την δυνατότητα να στοιχηματίσουν οι Έλληνες φίλιπποι.Όλες είναι ιδιαίτερα ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα και περιμένουμε να παρακολουθήσουμε καλό θέαμα πού θα ''συνοδευτεί'' από μεγάλες αποδόσεις.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΔΙΔΥΜΟ

01 SAINT-CLOUD 5 16:05 01-02-03 01-02 01-02

02 SAINT-CLOUD 6 16:40 02-03-04-05-06-07 02-03 02-03

03 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΑΡΥΤΑΙΝΑΣ 17:00 03-04 03-04

04 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΔΙΡΟΥ 17:30 04-05-06-07 04-05 04-05

05 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΛΑΜΗΔΙΟΥ 18:00 05-06 05-06

06 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΑΡΓΟΥΣ 18:30 06-07 06-07

07 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΝΗΣ 19:00

01 - 16:05 -: 80.000 €

SAINT-CLOUD Επίπεδη Race 5 THOMAS BRYON 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PRETTY BOY (IRE) 5 Α 2 M.BARZALONA 56,5 MME P.BRANDT 21

2 DUBAI DOMINION (GB) 1 Α 2 JW.DOYLE 56,5 EF.VAUGHAN 3132

3 ECOLO 3 Α 2 M.GUYON 56,5 C.LAFFON-PARIAS 213

4 EAST (GB) 4 Θ 2 S.PASQUIER 55 KA.RYAN 1

5 PURE ZEN 2 Θ 2 A.BADEL 55 BOLLACK-BADEL 151

ΠΡΟΤ: 2 DUBAI DOMINION-3 ECOLO

02 - 16:40 -: 48.000 €

SAINT-CLOUD Επίπεδη Race 6 DAHLIA - FEE 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GAINING (GB) 6 Θ 4 V.CHEMINAUD 56 HF.DEVIN (S) 541318440

2 KOHINUR (GB) 5 Θ 4 PC.BOUDOT 56 FH.GRAFFARD (S) 232716

3 SHOWTIME 2                         ΔΙΑΓΡΑΦΗ

4 GAROPABA (IRE) 7 Θ 4 C.SOUMILLON 56 M.DELZANGLES 451182214

5 ISABELLA (IRE) 4 Θ 4 O.PESLIER 56 D.O'MEARA 203327464

6 STAGE NAME (GB ) 3 Θ 4 JW.DOYLE 56 H.PALMER 21743

7 DIANA STORM (GER) 8 Θ 4 C.DEMURO 56 W.HICKST 262742555

8 NISREEN (IRE) 1 Θ 4 Y.TAKE 56 J.HAMMOND (S) 311215

9 HAGGLE (GB) 9 Θ 5 M.GUYON 56 C.LAFFON-PARIAS 213731896

ΠΡΟΤ: 4 GAROPABA-6 STAGE NAME-8 NISREEN

03-17:00 -: 4.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 3 ΚΑΡΥΤΑΙΝΑΣ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (GR) 4 Θ 5 Τσέλα Ε. 60 Ιωαννίδης Μ. 6-3-5-2

2 ΛΑ ΜΑΝΓΚΑ (IRE) 3 Θ 5 Κεράτσας Π. 58,5 Καραγιάννης Στ. 2-1-2-3

3 ΤΕΛ Ε ΣΤΟΡΥ (GB) 6 Θ 5 Κρητικός Ε. 55 Καλογερόπουλος Ν. 5-4-3-3

4 ΕΛΕΝΑ ΚΑΡ (GR) 5 Θ 5 Χαλιάσος Α. 53,5 Κουβαράς Γ. 3-2-4-4

5 ΚΟΚΝΕΫ ΑΪΛΑΝΤ (GB) 1 Θ 6 Δημητσάνης Π. 53,5 Ιωαννίδης Μ. 2-1-2-5

6 ΣΑΝΣ ΕΛΥΖΕ (GR) 2 Θ 5 Μερσινιάς Γ. 53,5 Καραμάνογλου Αλ. 3-7-5-6

7 ΠΙΚΑΝΤΙΛΟ (GB) 7 Θ 6 Χριστοφής Μ. 51 Μαυρόπουλος Σπ. 1-2-6-7

ΤΑΧΥΤ: 3 ΤΕΛ Ε ΣΤΟΡΥ

ΠΡΟΤ: 3 ΤΕΛ Ε ΣΤΟΡΥ-2 ΛΑ ΜΑΝΓΚΑ-6 ΣΑΝΣ ΕΛΥΖΕ

04 - 17:30 -: 5.500 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 4 ΔΙΡΟΥ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΡΥΣΤΑΛ ΣΤΑΝΖΑ (IRE) 5 Ε 4 Χριστοφής Μ. 60 Ιωαννίδης Μ. 1-2-4-2

2 ΜΠΑΖΟΥΛΑ (IRE) 4 Ε 5 Τσέλα Ε. 60 Ιωαννίδης Μ. 5-5-3-1

3 ΚΑΖΜΕΡ (GB) 2 Ε 4 Καμούτση Ε. (1,5) 59,5 Κουβαράς Χρ. 5-6-5-7

4 ΦΙΛΑΝΤΕΡΕΡ (GB) 1 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 59,5 Κουβαράς Χρ. 2-3-1-4

5 ΜΠΛΑΚ ΤΡΙΛΜΠΥ (IRE) 7 Ε 4 Μιχαηλίδης Ν. 58,5 Αγγελόπουλος Στ. 2-5-1-7

6 ΕΛΕΜΕΝΤΑΡΥ (GB) 6 Ε 4 Δημητσάνης Π. 56,5 Θεοδωράκης Χρ. 3-2-5-1

7 ΚΟΒΕΡ ΤΣΑΡΤΖ (GB) 3 Ε 5 Ψαραδάκης Ι. 54 Αγγελόπουλος Στ. 2-4-8-9

ΤΑΧΥΤ: 1 ΚΡΥΣΤΑΛ ΣΤΑΝΖΑ

ΠΡΟΤ: 1 ΚΡΥΣΤΑΛ ΣΤΑΝΖΑ-4 ΦΙΛΑΝΤΕΡΕΡ-6 ΕΛΕΜΕΝΤΑΡΥ

05 - 18:00 -: 5.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 5 ΠΑΛΑΜΗΔΙΟΥ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΝΤΖΥΣ ΓΚΕΡΛ (GB) 2 Θ 5 Μιχαηλίδης Ν. 60 Αγγελόπουλος Στ. 6-4-5-1

2 ΜΙΣ ΠΕΓΚΥ (GR) 7 Θ 4 Τσέλα Ε. 57,5 Αμίτση Αγγ. 3-3-2-4

3 ΛΕΪΝΤΥ ΚΑΠΟΥΤΣΙΝ (FR) 5 Θ 4 Λαζαρίδης Ι. 56,5 Κρητικός Α. 1-9-3-4

4 ΓΟΥΕΪΣΜΠΟΥΣΜΠΑΣ (GB) 1 Θ 4 Ανδρέου Λ. 55,5 Πρέντι Λ. 2-7-1-3

5 ΣΑΝΣΕΤ ΝΤΑΖΛ (IRE) 4 Θ 5 Κρητικός Ε. 55,5 Αγγελόπουλος Στ. 2-7-7-7

6 ΣΤΟΡΜΚΑΤΤΕΡ (IRE) 9 Θ 4 Κουμπαράκος Μ. (1,5) 55,5 Ζευγώλης Ι. 8-7-9-8

7 ΡΙΟ ΝΤΕΒΑ (IRE) 8 Θ 5 Χριστοφής Μ. 55 Σιατούνης Ηλ. 1-4-6-5

8 ΑΝΤΙΚΛΕΙΑ (GR) 6 Θ 4 Μαστοράκης Κ. 54 Ιωαννίδης Μ. 3-5-2-5

9 ΣΚΑΪ ΜΠΑΛΛΕΡΙΝΑ (GB) 3 Θ 4 Δημητσάνης Π. 52,5 Θεοδωράκης Χρ. 7-5-6-2

ΤΑΧΥΤ: 9 ΣΚΑΪ ΜΠΑΛΛΕΡΙΝΑ

ΠΡΟΤ: 9 ΣΚΑΪ ΜΠΑΛΛΕΡΙΝΑ-8 ΑΝΤΙΚΛΕΙΑ-3 ΛΕΪΝΤΥ ΚΑΠΟΥΤΣΙΝ

06 - 18:30 -: 5.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 6 ΑΡΓΟΥΣ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΤΡΟΝΓΚ ΜΙΣΕΛ (IRE) 9 Ε 4 Κεράτσας Π. 60 Καραγιάννης Στ. 4-1-3-3

2 Ο ΤΖΙΝΟ (GB) 7 Ε 4 Δρόσος Δ. 59 Χαραλάμπους Χ. 4-1-1-7

3 ΚΑΡΣΟΝ ΣΙΤΥ (GB) 8 Ε 4 Δημητσάνης Π. 58 Θεοδωράκης Χρ. 8-5-7-6

4 ΜΕΝΤΑΛΙΣΤ (GR) 2 Α 4 Τσέλα Ε. 58 Χαραλάμπους Χ. 3-2-3-4

5 ΡΕΪΝΜΠΟΟΥ ΛΑΪΚ (GR) 6 Ε 4 Λαζαρίδης Ι. 58 Κεράτσα Ειρ. 6-2-4-2

6 ΜΠΟΕΜΙΑΝ ΦΛΕΪΜ (IRE) 1 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 55,5 Ιωαννίδης Μ. 10-7-8-9

7 ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΠΡΕΖΕΝΣ (GB) 3 Ε 4 Μερσινιάς Γ. 54,5 Κρητικός Α. 6-3-4-6

8 ΔΕ ΦΟΣΙΛ (GB) 4 Ε 4 Χαλιάσος Α. 53,5 Κουβαράς Γ. 8-1-5-7

9 ΝΤΙΣΚΑΒΕΡΝΤ (IRE) 5 Ε 4 Ψαραδάκης Ι. 53,5 Θεολόγου Π. 5-1-5-5

ΤΑΧΥΤ: 4 ΜΕΝΤΑΛΙΣΤ

ΠΡΟΤ: 4 ΜΕΝΤΑΛΙΣΤ-1 ΣΤΡΟΝΓΚ ΜΙΣΕΛ-5 ΡΕΪΝΜΠΟΟΥ ΛΑΪΚ

07 - 19:00 -: 8.300 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 7 ΜΑΝΗΣ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΠΙΚΑΠΟΚΕΤ (IRE) 3 Ε 5 Δημητσάνης Π. 62 Θεοδωράκης Χρ. 2-5-1-5

2 ΦΑΣΤΝΕΤ ΜΟΝΣΟΥΝ (IRE) 9 Ε 5 Μιχαηλίδης Ν. 62 Αγγελόπουλος Στ. 4-5-9-6

3 ΤΕΝΖΙΝΓΚ ΝΟΡΓΚΑΪ (GB) 4 Ε 5 Μερσινιάς Γ. 56 Ιωαννίδης Μ. 7-5-6-7

4 ΖΙΓΓΥ ΣΤΑΡΜΑΝ (GB) 8 Ε 4 Ψαραδάκης Ι. 55,5 Θεολόγου Π. 1-2-5-3

5 ΝΤΟΝΤ ΚΡΑΪ ΦΟΡ ΜΗ (GB) 7 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 55,5 Θεοδωράκης Χρ. 1-3-1-2

6 ΒΑΡΡΑΝ (IRE) 2 Ε 5 Κρητικός Ε. 54 Κάσσης Π. 5-3-1-1

7 ΧΟΡ ΑΛ ΟΥΝΤΕΪΝΤ (GB) 1 Ε 5 Χριστοφής Μ. 54 Σιατούνης Ηλ. 1-1-1-5

8 ΧΙΑΡΓΟΥΟΡΝΤ ΔΕ ΓΟΥΕΪΚ (GB) 6 Ε 5 Τσέλα Ε. 51 Χαραλάμπους Χ. 5-3-9-1

9 ΜΑΣΚΟΥΡ (IRE) 5 Ε 5 Ανδρέου Λ. 48 Αμίτση Αγγ. 1-3-1-1

ΤΑΧΥΤ: 9 ΜΑΣΚΟΥΡ

ΠΡΟΤ: 4 ΖΙΓΓΥ ΣΤΑΡΜΑΝ-9 ΜΑΣΚΟΥΡ-5 ΝΤΟΝΤ ΚΡΑΪ ΦΟΡ ΜΗ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter