ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 19/10/18

Με 5 Ελληνικές ιπποδρομίες και 2 από την Γαλλία καί τον ιππόδρομο τού  MAIS-LAFFITTE συγκροτήθηκε το πρόγραμμα,με τις κούρσες να παρουσιάζουν αξιόλογο στοιχηματικό ενδιαφέρον.Ιδιαίτερα γιά το σκορ 6 οι δυσκολίες είναι μεγάλες,όχι μόνο διότι περιλαμβάνει Γαλλική ιπποδρομία αλλά και διότι λείπει η πολύ ισχυρή βάση.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΔΙΔΥΜΟ

01 MAIS-LAFFITTE PRIX DE GISORS 16:10 01-02-03 01-02 01-02

02 MAIS-LAFFITTE PRIX DE CARRIERES-SOUS-POISSY 16:40 02-03-04-05-06-07 02-03 02-03

03 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΑΜΒΡΑΚΙΑΣ 17:00 03-04 03-04

04 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΔΟΪΡΑΝΗΣ Α' ΥΠΟΔΙΑΙΡΕΣΗ 17:30 04-05-06-07 04-05 04-05

05 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΟΡΝΟΥ Β' ΥΠΟΔΙΑΙΡΕΣΗ 18:00 05-06 05-06

06 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΣΤΥΜΦΑΛΙΑΣ 18:30 06-07 06-07

07 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΣΑΛΤΙΝΗΣ 19:00

01 - 16:10: 23.000 €

MAIS-LAFFITTE Επίπεδη Race 1 PRIX DE GISORS 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ELEVEN ONE 7 Ε 2 C.DEMURO 59,5 G.BIETOLINI 22513886

2 RUNWAY 11 Θ 2 A.MASSIN 58 Y.BARBEROT (S) 23459144

3 JO LA DEBROUILLE 2 Θ 2 T.BACHELOT 57,5 ROD.COLLET (S) 5

4 BIG BOOTS (IRE) 3 Α 2 M.GUYON 57,5 P&F.MONFORT (S) 1722762546

5 PHILIPPINE COBRA 6 Θ 2 C.SOUMILLON 57,5 A&G.BOTTI (S) 57

6 COVEFE 9 Θ 2 M.BARZALONA 56 P.SOGORB 7

7 ROSEDAL 5 Θ 2 A.HAMELIN 56 C&Y.LERNER (S) 4

8 GREEN HORSEMAN 1 Α 2 A.POUCHIN 56 D&P.PROD'HOMME (S) 6

9 LIFKARITA 4 Θ 2 A.COUTIER 56 J.PARIZE 14492

10 STORM KATY 8 Θ 2 C.PACAUT 54,5 M.BOUTIN (S) 5333234477

11 HABANERA (GB) 10 Θ 2 I.MENDIZABAL 54,5 JS.MOORE 738763

ΠΡΟΤ: 2 RUNWAY-3 JO LA DEBROUILLE-4 BIG BOOTS-5 PHILIPPINE COBRA

02 - 16:40 -: 23.000 €

MAIS-LAFFITTE Επίπεδη Race 2 PRIX DE CARRIERES-SOUS-POISSY 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SIMSONG 4 Ε 3 A.BADEL 59 P.SOBRY 73566

2 FOXBORO(GER) 1 Α 3 T.BACHELOT 59 P.SCHIERGEN 326920596

3 CHECKPOINT CHARLIE(IRE) 9 Α 3 A.MASSIN 59 A.MARCIALIS 321473902

4 ELECTRON LIBRE(IRE) 8 Ε 3 A.HAMELIN 59 MLLE A.ROSA 39161

5 SIR EMILIO(GB) 7 Α 3 Q.PERRETTE 57,5 M.DELCHER SANCHEZ 670060310

6 FLEUR IRLANDAISE 5 Θ 3 C.MIETTE 57,5 Y.FOUIN (S) 1η Συμμ.

7 SHAMSABAD 3 Ε 3 G.BENOIST 57,5 D&P.PROD'HOMME (S) 9410084

8 NAMAR(IRE) 2 Θ 3 M.MICHEL 57,5 N.LEENDERS 176336706

9 LADY GREAT 6 Θ 3 C.DEMURO 56 F.VERMEULEN (S) 141488344

ΠΡΟΤ: 4 ELECTRON LIBRE-9 LADY GREAT-3 CHECKPOINT CHARLIE-2 FOXBORO

03 - 17:00 -: 4.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 3 ΑΜΒΡΑΚΙΑΣ 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΡΙΕΤΙΒ ΤΖΙΝΙΟΥΣ (GB) 7 Ε 6 Ψαραδάκης Ι. 60 Θεολόγου Π. 1-2-4-5

2 ΣΑΡΠ ΛΟΥΚΑΟΥΤ (GB) 2 Ε 7 Καλογρίδης Ρ. 59,5 Αγγελόπουλος Στ. 9-5-6-6

3 ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ (GR) 6 Α 6 Χριστοφής Μ. 58,5 Σιατούνης Ηλ. 5-2-4-7

4 ΤΖΟΕΪ ΜΠΛΑΚ (GB) 5 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 57,5 Αγγελόπουλος Στ. 7-2-3-2

5 ΜΟΝΤΡΙΑΝ ΤΖΟΟΥΝΣ (GB) 3 Ε 5 Δρόσος Δ. 57 Χαραλάμπους Χ. 11-12-5-6

6 ΚΟΝΣΤΑΝΤ ΑΠΛΟΖ (GB) 1 Ε 6 Ανδρέου Λ. 54 Πρέντι Λ. 10-6-5-7

7 ΣΙΛΚΑ ΣΤΑΡ (GB) 4 Ε 5 Τσέλα Ε. 54 Γιατράς Αλ. 4

ΤΑΧΥΤ: 4 ΤΖΟΕΪ ΜΠΛΑΚ

ΠΡΟΤ: 7 ΣΙΛΚΑ ΣΤΑΡ-4 ΤΖΟΕΪ ΜΠΛΑΚ-3 ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ

04 - 17:30 -: 5.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 4 ΔΟΪΡΑΝΗΣ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΤΡΟΝΓΚ ΜΙΣΕΛ (IRE) 7 Ε 4 Κεράτσας Π. 60 Καραγιάννης Στ. 1-3-3-3

2 ΑΪΜ ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ ΧΙΕΡ (IRE) 4 Ε 4 Ξυνός Μ. 59,5 Θεοδωράκης Χρ. 6-7-6-3

3 ΑΓΓΕΛΟΣ (IRE) 6 Ε 4 Ψαραδάκης Ι. 57,5 Θεολόγου Π. 6-5-8-4

4 ΝΕΣΤΟΡΑΣ (GR) 5 Ε 4 Δρόσος Δ. 57 Χαραλάμπους Χ. 4-5-10-2

5 ΠΗΣ ΤΕΛΕΓΚΡΑΜ (GB) 2 Ε 4 Μερσινιάς Γ. 56,5 Καραμάνογλου Αλ. 2-1-7-8

6 ΕΝΣΑΪΝ (GB) 3 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 56 Αγγελόπουλος Στ. 2-8-2-7

7 ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΥΣ (IRE) 1 Ε 4 Χριστοφής Μ. 54 Σιατούνης Ηλ. 4-6-3-1

ΤΑΧΥΤ: 7 ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΥΣ

ΠΡΟΤ: 1 ΣΤΡΟΝΓΚ ΜΙΣΕΛ-2 ΑΪΜ ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ ΧΙΕΡ-4 ΝΕΣΤΟΡΑΣ

05 - 18:00 -: 5.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 5 ΜΟΡΝΟΥ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΒΕΣΤΑΒΙΑΝ (IRE) 2 Ε 5 Λαζαρίδης Ι. 60 Ιωαννίδης Μ. 7-7-6-3

2 ΚΑΟΥΝΤΥ ΣΟΟΥ (GB) 5 Ε 5 Ξυνός Μ. 59,5 Γιατράς Αλ. 1-3-6-3

3 ΝΤΙΛΑΪΛΑ (GR) 7 Θ 5 Κουμπαράκος Μ. (1,5) 59,5 Γιατράς Αλ. 3-5-5-1

4 ΔΕ ΦΟΣΙΛ (GB) 3 Ε 4 Μερσινιάς Γ. 59 Κουβαράς Γ. 1-5-7-7

5 ΑΛ ΧΑΜΝΤ (IRE) 6 Ε 5 Τσέλα Ε. 58,5 Χαραλάμπους Χ. 3-4-5-5

6 ΜΑΣΤΕΡ ΜΙΡΑΣΟΛ (IRE) 4 Ε 5 Δρόσος Δ. 58 Χαραλάμπους Χ. 6-6-6-6

7 ΜΑΪΛΤΕΪΚΔΕΜΠΟΛ (IRE) 1 Ε 5 Ψαραδάκης Ι. 57,5 Ιωαννίδης Μ. 2-6-8-4

ΤΑΧΥΤ: 6 ΜΑΣΤΕΡ ΜΙΡΑΣΟΛ

ΠΡΟΤ: 2 ΚΑΟΥΝΤΥ ΣΟΟΥ-5 ΑΛ ΧΑΜΝΤ-6 ΜΑΣΤΕΡ ΜΙΡΑΣΟΛ

06 - 18:30 -: 8.300 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 6 ΣΤΥΜΦΑΛΙΑΣ 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΟΠΕΝΙΝΓΚ ΤΑΪΜ (GB) 2 Ε 4 Δρόσος Δ. 60 Χαραλάμπους Χ. 7-4-3-4

2 ΜΑΝΝΕΡΣ ΠΛΗΖ (GB) 3 Ε 4 Ξυνός Μ. 57 Κουβαράς Χρ. 2-5-1-2

3 ΝΤΟΝΤ ΚΡΑΪ ΦΟΡ ΜΗ (GB) 1 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 56,5 Θεοδωράκης Χρ. 3-1-2-2

4 ΚΙΝΓΚ ΟΦ ΣΠΙΝ (GB) 5 Ε 5 Ανδρέου Λ. 56 Αγγελόπουλος Στ. 2-2-4-6

5 ΒΑΡΡΑΝ (IRE) 4 Ε 5 Ψαραδάκης Ι. 55 Κάσσης Π. 3-1-1-4

6 ΧΟΡ ΑΛ ΟΥΝΤΕΪΝΤ (GB) 7 Ε 5 Χριστοφής Μ. 55 Σιατούνης Ηλ. 1-1-5-3

7 ΦΙΛΝΤΣ ΟΦ ΠΛΕΪ (USA) 6 Ε 3 Κρητικός Ε. 51,5 Αγγελόπουλος Στ. 3-2-1-7

ΤΑΧΥΤ: 6 ΧΟΡ ΑΛ ΟΥΝΤΕΪΝΤ

ΠΡΟΤ: 2 ΜΑΝΝΕΡΣ ΠΛΗΖ-3 ΝΤΟΝΤ ΚΡΑΪ ΦΟΡ ΜΗ-6 ΧΟΡ ΑΛ ΟΥΝΤΕΪΝΤ

07 - 19:00 -: 5.000 €

MARKOPOULO Επίπεδη Race 7 ΣΑΛΤΙΝΗΣ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (GR) 6 Θ 5 Τσέλα Ε. 60 Ιωαννίδης Μ. 3-5-2-5

2 ΡΙΦΑΛΤΖΕΝΣ (FR) 10 Θ 5 Δρόσος Δ. 60 Θεοδωράκης Χρ. 2-6-4-5

3 ΝΤΑΝΣΙΝΓΚ ΡΕΪΝΜΠΟΟΥ (GR)    ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 ΦΛΗΤΙΝΓΚ ΦΡΑΝΣΕΣΚΑ (GB) 7 Θ 4 Χριστοφής Μ. 58 Σιατούνης Ηλ. 5-1-6-3

5 ΓΟΥΟΡΜ ΓΟΥΟΡΝΤΣ (GB)           ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 ΣΑΝΣΕΤ ΝΤΑΖΛ (IRE) 3 Θ 5 Κρητικός Ε. 57 Αγγελόπουλος Στ. 7-7-7-2

7 ΛΕΪΝΤΥ ΚΑΠΟΥΤΣΙΝ (FR) 1 Θ 4 Κουμπαράκος Μ. (1,5) 56 Κρητικός Α. 9-3-4-7

8 ΓΟΥΕΪΣΜΠΟΥΣΜΠΑΣ (GB) 9 Θ 4 Ανδρέου Λ. 55,5 Πρέντι Λ. 7-1-3-6

9 ΑΝΤΙΚΛΕΙΑ (GR) 2 Θ 4 Μαστοράκης Κ. 55 Ιωαννίδης Μ. 5-2-5-3

10 ΣΑΝΣ ΕΛΥΖΕ (GR) 5 Θ 5 Μερσινιάς Γ. 54 Καραμάνογλου Αλ. 7-5-6-3

ΤΑΧΥΤ: 4 ΦΛΗΤΙΝΓΚ ΦΡΑΝΣΕΣΚΑ

ΠΡΟΤ: 4 ΦΛΗΤΙΝΓΚ ΦΡΑΝΣΕΣΚΑ-9 ΑΝΤΙΚΛΕΙΑ-2 ΡΙΦΑΛΤΖΕΝΣ 

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter