Ελληνικό πρόγραμμα 13/10/19

Πρόγραμμα 8 ιπποδρομιών οι οποίες παρουσιάζουν αυξημένο στοιχηματικό ενδιαφέρον καθώς είναι ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα.Στο πρόγραμμα διεξάγονται 2 σκορ 4(1-4 και 5-8) πού ασφαλώς αρέσει στούς φιλίππους.Ενδιαφέρον επίσης υπάρχει γιά την 1η εμφάνιση στο Μαρκόπουλο 4 ίππων καί τις δυνατότητες πού θα δείξουν.

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΔΙΔΥΜΟ

01 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΕΛΑΤΗΣ 13:00 01-02-03-04 01-02 01-02

02 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 13:30 02-03 02-03

03 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΕΤΣΟΒΟΥ 14:00 03-04-05-06-07-08 03-04 03-04

04 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΖΗΡΕΙΑΣ 14:30 04-05 04-05

05 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:00 05-06-07-08 05-06 05-06

06 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15:30 06-07 06-07

07 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΤΡΟΠΑΙΟ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 16:00 07-08 07-08

08 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:30

 

01 - 13:00: 7.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 1 ΕΛΑΤΗΣ 1100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΕΛΕΜΕΝΤΑΡΥ (GB) 6 Ε 5 Δημητσάνης Π. 60 Κουβαράς Χρ. 2-1-3-1

2 ΦΑΟΥΣΤΟ (GB) 4 Ε 5 Ξυνός Μ. 58,5 Σταύρου Χρ. 3-3-6-3

3 ΜΑΪΚΡΟΝΑΪΖ (IRE) 3 Ε 3 Μαστοράκης Κ. 57 Κουβαράς Χρ. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

4 ΤΖΙΑΡΙΝΟ (GR) 5 Ε 8 Χριστοφής Μ. 57 Θεολόγου Π. 5-6-10-6

5 ΤΣΑΜΠΙΟΝ ΧΑΡΜΠΟΥΡ (IRE) 2 Ε 5 Δρόσος Δ. 57 Χαραλάμπους Χ. 4-3-5-3

6 ΧΑΣΤΟΤΡΙΚΕ (IRE) 1 Ε 4 Καμούτση Ε. (1,5) 57 Κουβαράς Χρ. 2-1-5-4

ΤΑΧΥΤ: 2 ΦΑΟΥΣΤΟ

ΠΡΟΤ: 2 ΦΑΟΥΣΤΟ-1 ΕΛΕΜΕΝΤΑΡΥ-3 ΜΑΪΚΡΟΝΑΪΖ

02-13:30: 8.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 2 ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΓΟΥΙΝ ΤΖΟΥΚΕΡΙΝΑ (GR) 5 Θ 3 Μαστοράκης Κ. 58 Καμούτσης Γ. 4-3-3-6

2 ΚΟΜΜΑΝΤΙΝΓΚ (GR) 2 Θ 3 Χριστοφής Μ. 58 Κεράτσα Ειρ. 5

3 ΚΥΛΛΑΤΣΥ ΠΡΙΝΣΕΣ (GB) 7 Θ 3 Μερσινιάς Γ. 58 Κρητικός Α. 5

4 ΛΟΒΙΝΑ (IRE) 3 Θ 3 Δρόσος Δ. 58 Χαραλάμπους Χ. 5-2-2-3

5 ΝΟΣΤΡΟΒΙΑ (IRE) 4 Θ 3 Ψαραδάκης Ι. 58 Σιατούνης Ηλ. 3-2

6 ΡΕΪΝΑ (GR) 1 Θ 3 Ανδρέου Λ. 58 Μυκονιάτης Ι. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

7 ΧΑΡΤΜΠΡΕΪΚ ΧΟΤΕΛ (IRE) 6 Θ 3 Μιχαηλίδης Ν. 58 Κρητικός Α. 4-4

ΤΑΧΥΤ:5 ΝΟΣΤΡΟΒΙΑ

ΠΡΟΤ:5 ΝΟΣΤΡΟΒΙΑ-7 ΧΑΡΤΜΠΡΕΪΚ ΧΟΤΕΛ-4 ΛΟΒΙΝΑ

03 - 14:00: 4.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 3 ΜΕΤΣΟΒΟΥ 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΠΟΛΙΟΡΚΗΤΗΣ (GR) 10 Α 8 Μπαμπανιώτης Χ. (1,5) 60 Λεοντσίνης Χ. 4-8-5-6

2 ΚΡΟΥΣΕΪΝΤΙΝΓΚ (USA) 2 Ε 7 Μερσινιάς Γ. 59,5 Κουβαράς Γ. 4-6-3-2

3 ΣΗΣΑΪΝΤ ΝΤΡΗΜΕΡ (GB) 9 Ε 5 Ανδρέου Λ. 58,5 Μυκονιάτης Ι. 7-6-8-8

4 ΦΛΑΞ ΚΑΠΑΣΙΤΟΡ (IRE) 7 Ε 4 Μιχαηλίδης Ν. 58 Κρητικός Α. 2-4

5 ΜΑΣΤΕΡ ΜΙΡΑΣΟΛ (IRE) 4 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 56,5 Χαραλάμπους Χ. 2-9-2-6

6 ΤΣΗΦ ΟΦ ΣΤΑΦ (GR) 8 Ε 5 Χριστοφής Μ. 55,5 Μυκονιάτης Ι. 5-7-4-6

7 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (GR) 6 Θ 6 Κρητικός Ε. 53,5 Ιωαννίδης Μ. 6-4-8-3

8 ΡΕΘΥΜΝΙΑΝ ΓΚΟΛΝΤΥ (GR)   ΧΩΛΟΤΗΤΑ ΕΜΠΡΟΣ ΔΕΞΙΟΥ ΑΚΡΟΥ   ΔΙΑΓΡΑΦΗ -

9 ΠΑΜΠΛΟ (GR) 3 Ε 5 Δημητσάνης Π. 52 Ζευγώλης Ι. 9-7-5-4

10 ΟΣΤΙΝ ΤΕΞΑΣ (IRE) 1 Ε 4 Τσέλα Ε. 52 Μαυρόπουλος Σπ. 6-5-7-6

ΤΑΧΥΤ:5 ΜΑΣΤΕΡ ΜΙΡΑΣΟΛ

ΠΡΟΤ:2 ΚΡΟΥΣΕΪΝΤΙΝΓΚ-5 ΜΑΣΤΕΡ ΜΙΡΑΣΟΛ-9 ΠΑΜΠΛΟ

 

04 - 14:30: 5.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 4 ΖΗΡΕΙΑΣ 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΠΗΣ ΤΕΛΕΓΚΡΑΜ (GB) 3 Ε 5 Τσέλα Ε. 60 Κουβαράς Γ. 1-1-3-4

2 ΓΟΥΟΡΜ ΓΟΥΟΡΝΤΣ (GB) 4 Θ 5 Δημητσάνης Π. 57 Κουβαράς Χρ. 3-5-3-1

3 ΙΜΣΙΖ ΛΙΤΛ ΜΠΡΟ (IRE) 1 Ε 6 Ανδρέου Λ. 57 Λεοντσίνης Χ. 7-2-6-5

4 ΝΤΑΤΣΜΑΝΣ ΟΥΑΝ (IRE) 5 Ε 4 Χριστοφής Μ. 57 Θεολόγου Π. 2-2-1-8

5 ΦΕΝΙΣΑΣ ΧΟΥΚ (GB) 6 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 57 Σταύρου Χρ. 4-4-2-3

6 ΣΑΦΦΑΧ (USA) 2 Θ 4 Ξυνός Μ. 56,5 Σταύρου Χρ. 2-4-2-3

ΤΑΧΥΤ:1 ΠΗΣ ΤΕΛΕΓΚΡΑΜ 

ΠΡΟΤ:1 ΠΗΣ ΤΕΛΕΓΚΡΑΜ-3 ΙΜΣΙΖ ΛΙΤΛ ΜΠΡΟ-5 ΦΕΝΙΣΑΣ ΧΟΥΚ

05 - 15:00: 4.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 5 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΝΤΖΥΣ ΓΚΕΡΛ (GB) 9 Θ 6 Μαστοράκης Κ. 60 Σταύρου Χρ. 4-5-2-6

2 ΜΙΣ ΡΟΣΙΝΑ (IRE) 8 Θ 5 Δρόσος Δ. 59 Καμούτσης Γ. 4-2-7-5

3 ΑΛΛΕΪΦΑ (IRE) 7 Θ 4 Δημητσάνης Π. 58 Κρητικός Α. 2-3-3-1

4 ΓΚΛΑΝΤΝΕΣ (GR) 4 Θ 4 Χαλιάσος Α. 58 Κεράτσα Ειρ. 1-5-7

5 ΓΚΛΟΟΥ ΙΝ ΔΕ ΝΤΑΡΚ (IRE) 3 Θ 4 Ανδρέου Λ. 57,5 Αμίτση Αγγ. 3

6 ΜΟΓΓΥ (USA) 6 Θ 4 Τσέλα Ε. 57,5 Χαραλάμπους Χ. 8-6-6-3

7 ΠΙΚΑΝΤΙΛΟ (GB) 2 Θ 7 Χριστοφής Μ. 56,5 Μαυρόπουλος Σπ. 1-2-5-ΔΤ/Αρν.

8 ΜΙΣ ΑΝΤΟΥΑΝΕΤ (GB) 1 Θ 4 Μερσινιάς Γ. 53 Κρητικός Α. 3-4-2-4

9 ΑΡΥΕ (IRE) 5 Θ 5 Κρητικός Ε. 52 Ιωαννίδης Μ. 2-4-5-6

ΤΑΧΥΤ:2 ΜΙΣ ΡΟΣΙΝΑ

ΠΡΟΤ:2 ΜΙΣ ΡΟΣΙΝΑ-1 ΑΝΤΖΥΣ ΓΚΕΡΛ-6 ΜΟΓΓΥ

06-15:30: 9.250 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 6 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΕΛΕΓΚΑΝΤΛΥ ΜΠΑΟΥΝΤ (IRE) 6 Ε 5 Δημητσάνης Π. 59 Κουβαράς Χρ. 1-1-4-3

2 ΧΑΒΙΛΝΤΑΡ (GB) 5 Ε 5 Χριστοφής Μ. 59 Θεολόγου Π. 2-2-2-1

3 ΝΕΪΣΑΝ (GB) 1 Ε 5 Μαστοράκης Κ. 57,5 Σταύρου Χρ. 1-6-1-1

4 ΜΠΛΟΥ ΤΕΜΠΕΡΑ (IRE) 4 Θ 4 Τσέλα Ε. 56 Καμούτσης Γ. 4-2-4-4

5 ΧΑΪΤΑΪΜ ΧΙΡΟΟΥ (GB) 2 Ε 7 Καμούτση Ε. (1,5) 56 Κουβαράς Χρ. 1-5-6-6

6 ΝΑΣΜΙ (GB) 3 Ε 8 Ψαραδάκης Ι. 53 Θεολόγου Π. 6-5-5-7

ΤΑΧΥΤ:1 ΕΛΕΓΚΑΝΤΛΥ ΜΠΑΟΥΝΤ

ΠΡΟΤ:2 ΧΑΒΙΛΝΤΑΡ-3 ΝΕΪΣΑΝ -1 ΕΛΕΓΚΑΝΤΛΥ ΜΠΑΟΥΝΤ-

07 - 16:00: 5.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 7 ΤΡΟΠΑΙΟ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΡΕΪΝΜΠΟΟΥ ΛΑΪΚ (GR) 3 Ε 5 Ανδρέου Λ. 60 Κεράτσα Ειρ. 1-3-ΔΤ-5

2 ΜΟΥΤΑΜΑΚΙΝ (IRE) 6 Ε 8 Κρητικός Ε. 59,5 Μαυρόπουλος Σπ. 5-ΔΤ-5-7

3 ΑΠΓΚΡΕΪΝΤ (GB)           ΠΥΡΕΤΟΣ     ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 ΣΟΥΪΦΤ ΡΙΣΠΟΝΣ (USA) 4 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 58 Κουβαράς Χρ. 3-1-1-3

5 ΣΤΡΟΝΓΚ ΜΙΣΕΛ (IRE) 9 Ε 5 Χριστοφής Μ. 57,5 Κρητικός Α. 1-3-2-1

6 ΡΟΚ ΕΝ ΤΟΝΙΚ (FR) 10 Ε 5 Ξυνός Μ. 56,5 Καλογερόπουλος Ν. 2-6-1-1

7 ΤΑΡΑΓΚΟΝ (GB) 2 Ε 7 Ψαραδάκης Ι. 55,5 Τζαβέλας Π. 3-3-6-4

8 ΜΟΥΝΕΕΜΠ (IRE) 5 Ε 6 Δρόσος Δ. 55 Καμούτσης Γ. 5-1-7-5

9 ΤΑΝΤΑΡΑΚ (GB) 1 Ε 4 Μερσινιάς Γ. 54,5 Καλογερόπουλος Ν. 5-6-1-2

10 ΓΟΥΑΧΙΜΠΑ (GER) 8 Θ 6 Χαλιάσος Α. 53,5 Αγγελόπουλος Στ. 2-7-8-5

ΤΑΧΥΤ:4 ΣΟΥΪΦΤ ΡΙΣΠΟΝΣ

ΠΡΟΤ:5 ΣΤΡΟΝΓΚ ΜΙΣΕΛ -4 ΣΟΥΪΦΤ ΡΙΣΠΟΝΣ-8 ΜΟΥΝΕΕΜΠ

08 - 16:30: 8.300 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 8 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΑΣΤΟΝΤΙΑΛ (IRE) 6 Θ 6 Καμούτση Ε. (1,5) 62 Κουβαράς Χρ. 3-4-5-5

2 ΓΚΟΛΝΤ ΤΖΑΣΜΙΝ (IRE) 3 Θ 3 Δημητσάνης Π. 54 Κουβαράς Χρ. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

3 ΓΚΡΕΪΣ ΔΕ ΦΛΟΡ (IRE) 2 Θ 4 Χριστοφής Μ. 53,5 Χαραλάμπους Χ. 6-2-3-4

4 ΓΟΥΙΝΤΕΡ ΣΤΟΡΜ (GR) 8 Θ 4 Ψαραδάκης Ι. 53 Κεράτσα Ειρ. 2-2-1-8

5 ΤΣΕΪΝΣ ΟΦ ΛΑΒ (IRE) 4 Θ 3 Κρητικός Ε. 50 Κουβαράς Γ. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

6 ΣΠΑΡΤΗ (GR) 7 Θ 5 Ανδρέου Λ. 53 Μυκονιάτης Ι. 5-4-2-2

7 ΜΙΣ ΠΕΓΚΥ (GR) 1 Θ 5 Τσέλα Ε. 51,5 Τζαβέλας Π. 4-1-1-1

8 ΣΚΑΪ ΜΠΑΛΛΕΡΙΝΑ (GB) 5 Θ 5 Μαστοράκης Κ. 51 Κουβαράς Χρ. 6-1-1-1

ΤΑΧΥΤ:3 ΓΚΡΕΪΣ ΔΕ ΦΛΟΡ

ΠΡΟΤ:2 ΓΚΟΛΝΤ ΤΖΑΣΜΙΝ-8 ΣΚΑΪ ΜΠΑΛΛΕΡΙΝΑ-6 ΣΠΑΡΤΗ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter