Ελληνικό πρόγραμμα 15/12/19

Ακόμη ένα πολύ ενδιαφέρον πρόγραμμα 9 ιπποδρομιών θα διεξαχθεί την Κυριακή,το οποίο διακρίνεται γιά την δυσκολία στην πρόβλεψη όλων των αναμετρήσεων.Επίσης ενδιαφέρον υπάρχει γιά την δυναμικότητα πού διαθέτουν τα 9 άλογα πού θα ''εμφανιστούν''γιά 1η φορά στο Μαρκόπουλο.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΔΙΔΥΜΟ

01 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1 13:00 01-02-03 01-02 01-02

02 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 2 13:30 02-03-04-05 02-03 02-03

03 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 3 14:00 03-04 03-04

04 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 4 14:30 04-05-06-07-08-09 04-05 04-05

05 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 5 15:00 05-06 05-06

06 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 6 15:30 06-07-08-09 06-07 06-07

07 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 7 16:00 07-08 07-08

08 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 8 16:30 08-09 08-09

09 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 9 17:00

 

01 - 13:00 -: 5.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 1 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΠΑΖΟΥΛΑ (IRE) 3 Ε 6 Κρητικός Ε. 60 Ιωαννίδης Μ. 4-3-2-6

2 ΧΑΡΡΥ ΑΠ ΠΑΟΛΑ (GB) 5 Θ 4 Δρόσος Δ. 58,5 Χαραλάμπους Χ. 2-2-7-6

3 ΜΥΘΟΛΟΤΖΙΚΑΛ (IRE) 1 Ε 4 Μιχαηλίδης Ν. 56,5 Κρητικός Α. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

4 ΧΑΜΛΥΝ ΛΑΝΤ (IRE) 4 Ε 5 Δημητσάνης Π. 55 Κουβαράς Χρ. 8-1-2-2

5 ΓΟΥΟΡΜ ΓΟΥΟΡΝΤΣ (GB)    ΟΙΔΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑΚΗ ΧΩΡΑ     ΔΙΑΓΡΑΦΗ

6 ΜΙΛΟΣ ΛΑΣ (IRE) 2 Θ 5 Τσέλα Ε. 54 Χαραλάμπους Χ. 1-5-4-5

ΤΑΧΥΤ:1 ΜΠΑΖΟΥΛΑ 

ΠΡΟΤ:1 ΜΠΑΖΟΥΛΑ -4 ΧΑΜΛΥΝ ΛΑΝΤ 

02 - 13:30 -: 8.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 2 ΛΑΥΡΙΟΥ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΤΣΕΪΝΣ ΟΦ ΛΑΒ (IRE) 6 Θ 3 Δρόσος Δ. 58 Κουβαράς Γ. 8-4-7

2 ΕΥΡΙΔΙΚΗ (GR) 2 Θ 3 Χριστοφής Μ. 57 Καμούτσης Γ. 2-3-10-7

3 ΚΟΥΗΝ ΜΠΕΪΝΟΥΝΑ (IRE) 5 Θ 3 Δημητσάνης Π. 57 Κουβαράς Χρ. 4-4-4-2

4 ΛΟΒΙΝΑ (IRE) 3 Θ 3 Τσέλα Ε. 57 Χαραλάμπους Χ. 3-2-4-1

5 ΣΕΝΣ ΟΦ ΝΤΑΪΡΕΞΙΟΝ (GB) 1 Θ 3 Ξυνός Μ. 57 Σταύρου Χρ. 1-8-3-2

6 ΧΙΚΑΓΙΑ (GB) 4 Θ 3 Λαζαρίδης Ι. 57 Θεολόγου Π. 1

ΤΑΧΥΤ:3 ΚΟΥΗΝ ΜΠΕΪΝΟΥΝΑ 

ΠΡΟΤ:5 ΣΕΝΣ ΟΦ ΝΤΑΪΡΕΞΙΟΝ-3 ΚΟΥΗΝ ΜΠΕΪΝΟΥΝΑ-6 ΧΙΚΑΓΙΑ

03 - 14:00 -: 4.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 3 ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΧΟΛΥ ΜΠΡΗΖ (IRE) 9 Θ 4 Τσέλα Ε. 60 Χαραλάμπους Χ. 1-5-4-3

2 ΜΙΣ ΑΝΤΟΥΑΝΕΤ (GB) 7 Θ 4 Μιχαηλίδης Ν. 59,5 Κρητικός Α. 3-1-5-6

3 ΡΟΥΪΝ (GR) 4 Α 5 Αττίκος Κ. 58,5 Μυκονιάτης Ι. 5-3-2-7

4 ΣΗΣΑΪΝΤ ΝΤΡΗΜΕΡ (GB) 3 Ε 5 Δρόσος Δ. 57,5 Μυκονιάτης Ι. 4-3-4-3

5 ΛΕΪΝΤΥ ΚΑΠΟΥΤΣΙΝ (FR) 5 Θ 5 Ψαραδάκης Ι. 56 Κρητικός Α. 7-5-6-4

6 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (GR) 2 Θ 6 Χοσσάμ Μέκυ Μ. (2,5) 55,5 Ιωαννίδης Μ. 8-3-8-10

7 ΟΥΑΝΜΟΡΝΤΕΪ (GB) 1 Θ 4 Καλογρίδης Ρ. 54,5 Μαυρόπουλος Σπ. 5-3-6-3

8 ΣΤΟΡΜΚΑΤΤΕΡ (IRE) 6 Θ 5 Χαλιάσος Α. 52,5 Ζευγώλης Ι. 6-6-6-6

9 ΟΣΤΙΝ ΤΕΞΑΣ (IRE) 8 Ε 4 Τσουχνικά Ελ. 52 Μαυρόπουλος Σπ. 6-9-6-6

ΤΑΧΥΤ:7 ΟΥΑΝΜΟΡΝΤΕΪ

ΠΡΟΤ:1 ΧΟΛΥ ΜΠΡΗΖ-5 ΛΕΪΝΤΥ ΚΑΠΟΥΤΣΙΝ-4 ΣΗΣΑΪΝΤ ΝΤΡΗΜΕΡ

04 - 14:30 -: 8.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 4 ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΗΜΟΥ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΙΣΣΙΟΝ ΟΡΑΝΤΖ (USA) 8 Ε 3 Αττίκος Κ. 58 Θεολόγου Π. 1η Συμμ.

2 ΝΕΪΤΣΟΥΡΟΠΑΘ (GB) 7 Ε 3 Ξυνός Μ. 58 Σταύρου Χρ. 1η Συμμ.

3 ΡΕΪΝΜΠΟΟΥ ΑΧΕΝΤ (IRE) 3 Ε 3 Καλογρίδης Ρ. 58 Κάσσης Π. 1η Συμμ.

4 ΣΤΥΛΙΑΝΕΚΚΟΣ (GB) 9 Α 3 Μερσινιάς Γ. 58 Κρητικός Ηλ. 4

5 ΤΑΝΑΑΓΟΥΟΛ (GB) 1 Ε 3 Ψαραδάκης Ι. 58 Θεολόγου Π. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

6 ΤΟΥΛΟΥΝΑ (GB) 4 Ε 3 Χριστοφής Μ. 58 Καμούτσης Γ. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

7 ΦΩΣΦΟΡ (IRE) 6 Α 3 Ανδρέου Λ. 58 Κρητικός Ηλ. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

8 ΧΑΑΝΤΕΦ (GB) 10 Ε 3 Δρόσος Δ. 58 Σιατούνης Ηλ. 4-3-3

9 ΕΚΛΕΚΤΩΡ (GB) 5 Ε 2 Δημητσάνης Π. 55,5 Κουβαράς Χρ. 5

10 ΟΡΝΤΕΡ ΟΦ ΜΕΡΡΙΤ (IRE) 2 Ε 2 Μιχαηλίδης Ν. 55,5 Κρητικός Α. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

ΤΑΧΥΤ:8 ΧΑΑΝΤΕΦ

ΠΡΟΤ:7 ΦΩΣΦΟΡ-8 ΧΑΑΝΤΕΦ-6 ΤΟΥΛΟΥΝΑ

05 - 15:00 -: 4.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 5 ΒΡΑΥΡΩΝΑΣ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΥΛΛΑΤΣΥ ΠΡΙΝΣΕΣ (GB) 2 Θ 3 Ανδρέου Λ. 60 Κρητικός Ηλ. 5-5-6-4

2 ΤΣΗΦ ΟΦ ΣΤΑΦ (GR) 10 Ε 5 Δρόσος Δ. 60 Μυκονιάτης Ι. 7-4-6-7

3 ΝΤΙΣΚΑΒΕΡΝΤ (IRE) 9 Ε 5 Ψαραδάκης Ι. 58,5 Κρητικός Α. 8-2-2-7

4 ΜΑΤΙΛΝΤΑΣ ΛΟ (GB) 8 Θ 6 Μιχαηλίδης Ν. 58 Κρητικός Α. 9-5-5-5

5 ΣΕΡ ΓΚΑΝΙΑΝ (GR) 3 Ε 3 Χριστοφής Μ. 58 Καμούτσης Γ. 5-5-2-6

6 ΑΠΟΛΛΩΝ (GR) 1 Α 4 Χοσσάμ Μέκυ Μ. (2,5) 56 Λεοντσίνης Χ. 7-9

7 ΚΡΙΕΤΙΒ ΤΖΙΝΙΟΥΣ (GB) 7 Ε 7 Αττίκος Κ. 55 Θεολόγου Π. 8-5-6-7

8 ΜΙΟΥΖΑΧΕΡ (IRE) 6 Ε 5 Λαζαρίδης Ι. 54 Σιατούνης Ηλ. 9-6-5-7

9 ΓΟΥΙΝΝΕΡ ΜΩΥΣΗΣ (IRE) 5 Ε 4 Καλογρίδης Ρ. 53,5 Μαυρόπουλος Σπ. 5-6-8-9

10 ΝΕΜΕΣΙΣ (GR) 4 Θ 3 Κρητικός Ε. 52 Ιωαννίδης Μ. 5-7-7-6

ΤΑΧΥΤ:3 ΝΤΙΣΚΑΒΕΡΝΤ

ΠΡΟΤ:2 ΤΣΗΦ ΟΦ ΣΤΑΦ-3 ΝΤΙΣΚΑΒΕΡΝΤ-1 ΚΥΛΛΑΤΣΥ ΠΡΙΝΣΕΣ

06 - 15:30 -: 8.300 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 6 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΦΡΗ ΓΟΥΙΛ (GR) 2 Θ 3 Χριστοφής Μ. 61 Κεράτσα Ειρ. 3-2-1-1

2 ΓΟΥΙΝΤΕΡ ΣΤΟΡΜ (GR) 8 Θ 4 Λαζαρίδης Ι. 60,5 Κεράτσα Ειρ. 1-8-1-1

3 ΛΟΒΑΜΠΛ ΕΛΕΝ (IRE) 3 Θ 6 Δρόσος Δ. 58 Σιατούνης Ηλ. 1-1-6-4

4 ΜΠΕΪΜΠΥ ΣΑΟΥΕΡ (GB) 1 Θ 4 Τσουχνικά Ελ. 55 Σιατούνης Ηλ. 3-2-4-3

5 ΣΠΑΡΤΗ (GR) 7 Θ 5 Ανδρέου Λ. 53,5 Μυκονιάτης Ι. 2-2-3-2

6 ΜΙΣ ΠΕΓΚΥ (GR) 6 Θ 5 Τσέλα Ε. 53 Τζαβέλας Π. 1-6-4-6

7 ΜΠΛΕΪΜ ΔΕ ΤΡΕΪΝΕΡ (GB) 5 Θ 5 Καμούτση Ε. (1,5) 50 Κρητικός Ηλ. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

8 ΓΟΥΑΧΙΜΠΑ (GER) 4 Θ 6 Κρητικός Ε. 48 Αγγελόπουλος Στ. 4-3-1-3

ΤΑΧΥΤ:5 ΣΠΑΡΤΗ

ΠΡΟΤ:5 ΣΠΑΡΤΗ-1 ΦΡΗ ΓΟΥΙΛ -2 ΓΟΥΙΝΤΕΡ ΣΤΟΡΜ 

07 - 16:00 -: 4.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 7 ΛΕΓΡΕΝΩΝ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΛΕΪΝΣ ΚΑΣΤΛ (IRE) 7 Α 5 Χαλιάσος Α. 60 Μυκονιάτης Ι. 4-5-7-7

2 ΓΟΥΟΤΣΜΑΪΕΒΡΥΜΟΥΒ (IRE) 3 Ε 3 Ξυνός Μ. 59 Σταύρου Χρ. 4-8-8-6

3 ΙΤΣΑΠΦΟΡΓΚΡΑΜΠΣΝΑΟΥ (IRE) 6 Θ 4 Ανδρέου Λ. 59 Κρητικός Ηλ. 6-2-2

4 ΑΣΙΑΝ ΣΚΑΪ (GB) 1 Θ 4 Χριστοφής Μ. 58,5 Κρητικός Α. 5-2-1-2

5 ΤΑΟΥΑΛΗΦ (IRE) 2 Ε 5 Δημητσάνης Π. 57,5 Τζαβέλας Π. 3-3-3-2

6 ΡΗΛΜ ΡΟΥΛΕΡ (IRE) 5 Ε 4 Μιχαηλίδης Ν. 56 Κρητικός Α. 8

7 ΜΑΣΤΕΡ ΜΙΡΑΣΟΛ (IRE) 4 Ε 6 Δρόσος Δ. 55 Χαραλάμπους Χ. 6-2-2-2

8 ΚΑΛΑ ΣΒΕΒΑ (IRE) 8 Θ 3 Τσουχνικά Ελ. 52 Κρητικός Ηλ. 6-7-7-5

ΤΑΧΥΤ:3 ΙΤΣΑΠΦΟΡΓΚΡΑΜΠΣΝΑΟΥ 

ΠΡΟΤ:4 ΑΣΙΑΝ ΣΚΑΪ -5 ΤΑΟΥΑΛΗΦ-1 ΣΛΕΪΝΣ ΚΑΣΤΛ 

08 - 16:30 -: 7.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 8 ΚΥΠ. ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ 1575m

ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΑΜΤΕΪΣΤ (FR) 6 Ε 5 Αμπντελμαξούντ Χ. (2,5) 60 Κουβαράς Χρ. 6

2 ΧΟΡ ΑΛ ΟΥΝΤΕΪΝΤ (GB) 8 Ε 6 Δρόσος Δ. 57,5 Σιατούνης Ηλ. 5-2-1-3

3 ΟΒΕΡ ΔΕ ΓΚΑΝΣ (IRE) 4 Ε 3 Δημητσάνης Π. 55,5 Κουβαράς Χρ. 3-2-2-4

4 ΓΚΟΛΝΤ ΤΖΑΣΜΙΝ (IRE) 1 Θ 3 Αττίκος Κ. 54 Κουβαράς Χρ. 4-3-4

5 ΤΙΟΥΝΤΟΡ ΑΪΚΟΝ (GB) 3 Ε 6 Χαλιάσος Α. 54 Κεράτσα Ειρ. 6-2-1-3

6 ΕΝΣΑΪΝ (GB) 2 Ε 5 Ανδρέου Λ. 53 Σταύρου Χρ. 1-3-2-7

7 ΤΕΣΤΙΜΟΝΙΟ (GB) 5 Ε 6 Ψαραδάκης Ι. 53 Θεολόγου Π. 2-3-3-5

8 ΝΤΕΪΝΤΡΗΜ (GR) 7 Θ 3 Λαζαρίδης Ι. 52,5 Κεράτσα Ειρ. 2-5-1-3

ΤΑΧΥΤ:2 ΧΟΡ ΑΛ ΟΥΝΤΕΪΝΤ

ΠΡΟΤ:2 ΧΟΡ ΑΛ ΟΥΝΤΕΪΝΤ-3 ΟΒΕΡ ΔΕ ΓΚΑΝΣ-7 ΤΕΣΤΙΜΟΝΙΟ

09 - 17:00 -: 5.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 9 ΣΠΑΤΩΝ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΡΟΚ ΕΝ ΤΟΝΙΚ (FR) 8 Ε 5 Χριστοφής Μ. 60 Καλογερόπουλος Ν. 1-1-5-2

2 ΑΠΓΚΡΕΪΝΤ (GB) 7 Ε 5 Δημητσάνης Π. 59 Κουβαράς Χρ. 1-4-5-1

3 ΦΕΝΙΣΑΣ ΧΟΥΚ (GB) 4 Ε 4 Ξυνός Μ. 59 Σταύρου Χρ. 3-1-4-3

4 ΙΜΣΙΖ ΛΙΤΛ ΜΠΡΟ (IRE) 2 Ε 6 Χαλιάσος Α. 58,5 Λεοντσίνης Χ. 4-1-2-6

5 ΠΗΣ ΤΕΛΕΓΚΡΑΜ (GB) 6 Ε 5 Μερσινιάς Γ. 58 Κουβαράς Γ. 5-3-5-5

6 ΟΥΡΜΠΑΝ ΣΟΟΥΛ (IRE) 3 Ε 4 Λαζαρίδης Ι. 57 Σιατούνης Ηλ. 5-3-4-6

7 ΟΡΚ (GR) 1 Ε 5 Δρόσος Δ. 56,5 Μυκονιάτης Ι. 5-5-4-5

8 ΑΛ ΧΑΜΝΤ (IRE) 5 Ε 6 Τσέλα Ε. 55 Χαραλάμπους Χ. 1-1-6-7

ΤΑΧΥΤ:6 ΟΥΡΜΠΑΝ ΣΟΟΥΛ

ΠΡΟΤ:2 ΑΠΓΚΡΕΪΝΤ-6 ΟΥΡΜΠΑΝ ΣΟΟΥΛ-3 ΦΕΝΙΣΑΣ ΧΟΥΚ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter