Ελληνικό πρόγραμμα 05/01/20

Με 6 ιπποδρομίες συμπληρώθηκε το 1ο Ελληνικό πρόγραμμα γιά το 2020,το οποίο παρουσιάζει αυξημένο στοιχηματικό ενδιαφέρον.Σε καμία από τις 6 ιπποδρομίες δεν υπάρχει το άλογο το οποίο να θεωρείται ''άχαστο'' καί θα πρέπει να δοθούν σκληρές μάχες γιά την κατάκτηση της νίκης,αλλά και των τιμητικών θέσεων.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΔΙΔΥΜΟ

01 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1 13:00 01-02-03 01-02-03-04-05-06 01-02 01-02

02 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 2 13:30 02-03 02-03

03 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 3 14:00 03-04-05-06 03-04 03-04

04 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 4 14:30 04-05 04-05

05 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 5 15:00 05-06 05-06

06 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 6 15:30

 

01 - 13:00 -: 5.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 1 ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑΣ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΜΠΕΡΣΑΝΤ (IRE) 4 Θ 4 Μιχαηλίδης Ν. 60 Κρητικός Α. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

2 ΕΛΕΣΑ (IRE) 5 Θ 4 Δημητσάνης Π. 60 Κουβαράς Χρ. 6-3

3 ΚΑΛΑ ΣΒΕΒΑ (IRE) 1 Θ 4 Κρητικός Ε. 60 Κρητικός Ηλ. 7-5-5-7

4 ΚΥΛΛΑΤΣΥ ΠΡΙΝΣΕΣ (GB) 6 Θ 4 Ανδρέου Λ. 60 Κρητικός Ηλ. 6-4-6-4

5 ΡΕΪΝΑ (GR) 3 Θ 4 Δρόσος Δ. 60 Μυκονιάτης Ι. 6-6

6 ΧΑΡΜΠΟΥΡ ΣΙΤΥ (USA) 2 Θ 4 Ξυνός Μ. 60 Σταύρου Χρ. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

ΤΑΧΥΤ: 5 ΡΕΪΝΑ

ΠΡΟΤ: 2 ΕΛΕΣΑ-6 ΧΑΡΜΠΟΥΡ ΣΙΤΥ-4 ΚΥΛΛΑΤΣΥ ΠΡΙΝΣΕΣ

 

02 - 13:30 -: 4.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 2 ΖΑΓΟΡΑΣ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΙΤΣΑΠΦΟΡΓΚΡΑΜΠΣΝΑΟΥ (IRE) 1 Θ 5 Ανδρέου Λ. 61 Κρητικός Ηλ. 6-2-2-4

2 ΡΗΛΜ ΡΟΥΛΕΡ (IRE) 5 Ε 5 Μιχαηλίδης Ν. 60,5 Κρητικός Α. 8-6-1

3 ΤΑΡΑΓΚΟΝ (GB) 3 Ε 8 Δημητσάνης Π. 60 Τζαβέλας Π. 4-8-3-4

4 ΣΛΕΪΝΣ ΚΑΣΤΛ (IRE) 2 Α 6 Δρόσος Δ. 59 Μυκονιάτης Ι. 5-7-7-8

5 ΧΑΑΝΤΕΦ (GB) 4 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 58,5 Σιατούνης Ηλ. 4-3-3-1

6 ΓΟΥΟΤΣΜΑΪΕΒΡΥΜΟΥΒ (IRE) 6 Ε 4 Ξυνός Μ. 57,5 Σταύρου Χρ. 8-8-6-7

ΤΑΧΥΤ: 5 ΧΑΑΝΤΕΦ

ΠΡΟΤ: 3 ΤΑΡΑΓΚΟΝ-5 ΧΑΑΝΤΕΦ-1 ΙΤΣΑΠΦΟΡΓΚΡΑΜΠΣΝΑΟΥ

 

03 - 14:00 -: 8.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 3 ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΕΚΛΕΚΤΩΡ (GB) 2 Ε 3 Μαστοράκης Κ. 58 Κουβαράς Χρ. 5-4-3

2 ΟΡΝΤΕΡ ΟΦ ΜΕΡΡΙΤ (IRE) 1 Ε 3 Δρόσος Δ. 58 Κρητικός Α. 7-4

3 ΣΙΡΙΟΥΣ ΤΖΟΚΙΝ (GB) 4 Ε 3 Ανδρέου Λ. 58 Κρητικός Ηλ. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

4 ΤΖΥΠΣΥ ΡΟΚΕΡ (IRE) 5 Ε 3 Μιχαηλίδης Ν. 58 Κρητικός Α. 5

5 ΣΟΥΙΤ ΜΑΡΑΚΙ (GER) 6 Θ 3 Ξυνός Μ. 56,5 Σταύρου Χρ. 3-3-6-2

6 ΤΟΝΤΡΑ (GR) 3 Θ 3 Καμούτση Ε. (1,5) 56,5 Κουβαράς Χρ. 8

ΤΑΧΥΤ: 2 ΟΡΝΤΕΡ ΟΦ ΜΕΡΡΙΤ

ΠΡΟΤ: 1 ΕΚΛΕΚΤΩΡ-5 ΣΟΥΙΤ ΜΑΡΑΚΙ-2 ΟΡΝΤΕΡ ΟΦ ΜΕΡΡΙΤ

 

04 - 14:30 -: 4.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 4 ΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑΣ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΛΛΕΪΦΑ (IRE) 8 Θ 5 Τσέλα Ε. 61 Κρητικός Α. 4-3-7-7

2 ΛΙΛΛΥΠΟΥΤ (IRE) 5 Θ 7 Δημητσάνης Π. 61 Ζευγώλης Ι. 1-2-6-8

3 ΕΞΤΡΙΜΛΥ (IRE) 4 Θ 5 Καλογρίδης Ρ. 60,5 Κάσσης Π. 2-2-6-5

4 ΜΙΣ ΑΝΤΟΥΑΝΕΤ (GB) 6 Θ 5 Μιχαηλίδης Ν. 59,5 Κρητικός Α. 1-5-6-4

5 ΣΗΣΑΪΝΤ ΝΤΡΗΜΕΡ (GB) 10 Ε 6 Δρόσος Δ. 58,5 Μυκονιάτης Ι. 3-4-3-2

6 ΚΡΙΕΤΙΒ ΤΖΙΝΙΟΥΣ (GB) 9 Ε 8 Ψαραδάκης Ι. 58 Θεολόγου Π. 5-6-7-1

7 ΦΟΛΙΝΓΚ ΓΟΥΝΤ (IRE) 3 Α 5 Κρητικός Ε. 57,5 Κρητικός Ηλ. 6-7-5-7

8 ΣΤΥΛΙΑΝΕΚΚΟΣ (GB) 1 Α 4 Ανδρέου Λ. 57 Κρητικός Ηλ. 4-3-8

9 ΜΙΟΥΖΑΧΕΡ (IRE) 7 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 53,5 Σιατούνης Ηλ. 6-5-7-5

10 ΣΑΜΕΡΣΗΤ ΝΤΡΗΜ (IRE) 2 Θ 5 Μερσινιάς Γ. 53,5 Αμίτση Αγγ. 7-5-5-8

ΤΑΧΥΤ: 8 ΣΤΥΛΙΑΝΕΚΚΟΣ

ΠΡΟΤ: 5 ΣΗΣΑΪΝΤ ΝΤΡΗΜΕΡ -8 ΣΤΥΛΙΑΝΕΚΚΟΣ-9 ΜΙΟΥΖΑΧΕΡ

 

05 - 15:00 -: 5.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 5 ΤΡΟΠΑΙΟ 1ης ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 2020 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΠΑΡΑΣΤΙ ΝΤΑΝΣΕΡ (IRE) 7 Ε 4 Δημητσάνης Π. 61 Κουβαράς Χρ. 6-6-3-3

2 ΜΠΑΖΟΥΛΑ (IRE) 1 Ε 7 Κρητικός Ε. 60,5 Ιωαννίδης Μ. 3-2-6-3

3 ΜΑΝΝΕΡΣ ΠΛΗΖ (GB) 6 Ε 6 Δρόσος Δ. 59,5 Καμούτσης Γ. 9-2-1-2

4 ΓΟΥΕΣΤΜΠΟΥΡΝ ΓΚΡΟΟΥΒ (USA) 4 Ε 7 Καλογρίδης Ρ. 59 Κάσσης Π. 3-7-5-7

5 ΛΙΤΟΣ ΒΙΟΣ (GR) 3 Ε 7 Μερσινιάς Γ. 56 Κουβαράς Γ. 6-6-9-3

6 ΝΑΣΜΙ (GB) 5 Ε 9 Ψαραδάκης Ι. 56 Θεολόγου Π. 7-5-2-1

7 ΣΤΡΟΝΓΚ ΜΙΣΕΛ (IRE) 2 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 55 Κρητικός Α. 6-7-4-4

ΤΑΧΥΤ: 5 ΛΙΤΟΣ ΒΙΟΣ

ΠΡΟΤ: 1 ΜΠΑΡΑΣΤΙ ΝΤΑΝΣΕΡ-5 ΛΙΤΟΣ ΒΙΟΣ-3 ΜΑΝΝΕΡΣ ΠΛΗΖ

 

06 - 15:30 -: 8.300 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 6 ΠΗΛΙΟΥ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΓΟΥΙΝΤΕΡ ΣΤΟΡΜ (GR) 2 Θ 5 Λαζαρίδης Ι. 60 Κεράτσα Ειρ. 8-1-1-1

2 ΦΡΗ ΓΟΥΙΛ (GR) 3 Θ 4 Δρόσος Δ. 57,5 Κεράτσα Ειρ. 2-1-1-2

3 ΚΟΥΗΝ ΜΠΕΪΝΟΥΝΑ (IRE) 1 Θ 4 Δημητσάνης Π. 54 Κουβαράς Χρ. 4-2-1-1

4 ΛΟΒΑΜΠΛ ΕΛΕΝ (IRE) 5 Θ 7 Μαστοράκης Κ. 52,5 Σιατούνης Ηλ. 1-6-4-3

5 ΝΤΕΒΙΛ ΑΝΣΕ (FR) 6 Θ 5 Καμούτση Ε. (1,5) 51,5 Κουβαράς Χρ. 1-1-3-7

6 ΤΑΛΙΚΟΥΑ (GB) 7 Θ 4 Τσέλα Ε. 51,5 Κρητικός Α. 3-5-4-2

7 ΜΠΛΕΪΜ ΔΕ ΤΡΕΪΝΕΡ (GB) 4 Θ 6 Ανδρέου Λ. 48 Κρητικός Ηλ. 7-11

ΤΑΧΥΤ: 6 ΤΑΛΙΚΟΥΑ

ΠΡΟΤ: 4 ΛΟΒΑΜΠΛ ΕΛΕΝ-1 ΓΟΥΙΝΤΕΡ ΣΤΟΡΜ-2 ΦΡΗ ΓΟΥΙΛ

 

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter

tipobet bets10