Ελληνικό πρόγραμμα 09/02/20

Ακόμη ένα πολύ ενδιαφέρον πρόγραμμα 9 ιπποδρομιών θα διεξαχθεί στο Μαρκόπουλο με ώρα έναρξης 14.00μμ.Όλες σχεδόν οι αναμετρήσεις είναι ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα καί τα φαβορί θα πρέπει να δώσουν τον καλύτερο τους εαυτό για να φτάσουν στην επιτυχία.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΔΙΔΥΜΟ

01 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1 14:00 01-02-03 01-02 01-02

02 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 2 14:30 02-03-04-05 02-03 02-03

03 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 3 15:00 03-04 03-04

04 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 4 15:30 04-05-06-07-08-09 04-05 04-05

05 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 5 16:00 05-06 05-06

06 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 6 16:30 06-07-08-09 06-07 06-07

07 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 7 17:00 07-08 07-08

08 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 8 17:30 08-09 08-09

09 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 9 18:00

 

01 - 14:00 -: 6.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 1 ΑΙΓΙΟΥ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΓΚΛΕΝ ΜΙΛΛΕΡ (IRE) 5 Ε 4 Μαγκαφάς Ε. (1,5) 60 Σταύρου Χρ. 6-5-4-7

2 ΜΙΡΜΠΟΥΣ (USA) 6 Ε 5 Χριστοφής Μ. 60 Θεολόγου Π. 4-5-6-1

3 ΟΒΕΡ ΔΕ ΓΚΑΝΣ (IRE) 3 Ε 4 Δημητσάνης Π. 60 Κουβαράς Χρ. 4-2-3-2

4 ΡΗΛΜ ΡΟΥΛΕΡ (IRE) 1 Ε 5 Μιχαηλίδης Ν. 60 Κρητικός Α. 1-5-6-4

5 ΤΟΥΛΟΥΝΑ (GB) 4 Ε 4 Δρόσος Δ. 60 Καμούτσης Γ. 2-3-1-4

6 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ (GB) 2 Ε 5 Ξυνός Μ. 60 Σταύρου Χρ. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

ΤΑΧΥΤ: 3 ΟΒΕΡ ΔΕ ΓΚΑΝΣ

ΠΡΟΤ: 3 ΟΒΕΡ ΔΕ ΓΚΑΝΣ-6 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ-5 ΤΟΥΛΟΥΝΑ

 

02 - 14:30 -: 8.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 2 ΚΙΑΤΟΥ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΙΓΛΗ (IRE) 2 Θ 3 Ξυνός Μ. 58 Σταύρου Χρ. 4-3-3

2 ΑΝΤΙΟΠΗ (GR) 3 Θ 3 Λαζαρίδης Ι. 58 Καμούτσης Γ. 1η Συμμ.

3 ΘΟΡΑ (GR) 1 Θ 3 Αμπντελμαξούντ Χ. (2,5) 58 Κουβαράς Χρ. 1η Συμμ.

4 ΜΑΤΖΑΡΡΑ (IRE) 6 Θ 3 Δημητσάνης Π. 58 Κουβαράς Χρ. 5-4

5 ΜΠΡΟΝΤΕ (GR) 5 Θ 3 Αττίκος Κ. 58 Κουβαράς Χρ. 1η Συμμ.

6 ΠΟΖΙΤΙΒ ΛΑΪΤ (IRE) 4 Θ 3 Δρόσος Δ. 58 Καμούτσης Γ. 5-5

ΤΑΧΥΤ:6 ΠΟΖΙΤΙΒ ΛΑΪΤ 

ΠΡΟΤ:6 ΠΟΖΙΤΙΒ ΛΑΪΤ-4 ΜΑΤΖΑΡΡΑ-1 ΑΙΓΛΗ

 

03 - 15:00 -: 4.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 3 ΛΕΧΑΙΝΩΝ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΙΝΧΕΡΕΝΤ ΒΑΪΣ (IRE) 2 Ε 7 Νικολαΐδης Μ. 61 Καλογερόπουλος Ν. 8-6-7-7

2 ΛΙΤΟΣ ΒΙΟΣ (GR) 8 Ε 7 Ξυνός Μ. 61 Κουβαράς Γ. 3-4-3-3

3 ΣΠΙΝ ΤΟΠ (GB) 3 Ε 6 Δρόσος Δ. 60,5 Καλογερόπουλος Ν. 6-7-6-7

4 ΣΤΥΛΙΑΝΕΚΚΟΣ (GB) 7 Α 4 Κυριακίδης Μ. 59,5 Κρητικός Ηλ. 3-8-1-1

5 ΤΑΟΥΑΛΗΦ (IRE) 5 Ε 6 Δημητσάνης Π. 59 Τζαβέλας Π. 2-2-2-2

6 ΜΠΟΜΠΙΟ (IRE) 4 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 58,5 Χαραλάμπους Χ. 5-3-5-3

7 ΜΥΘΟΛΟΤΖΙΚΑΛ (IRE) 1 Ε 5 Μιχαηλίδης Ν. 57,5 Κρητικός Α. 5-8-7

8 ΛΑ ΜΑΝΓΚΑ (IRE) 6 Θ 7 Χριστοφής Μ. 57 Τζαβέλας Π. 1-6-4-6

ΤΑΧΥΤ:4 ΣΤΥΛΙΑΝΕΚΚΟΣ

ΠΡΟΤ:2 ΛΙΤΟΣ ΒΙΟΣ-4 ΣΤΥΛΙΑΝΕΚΚΟΣ-1 ΙΝΧΕΡΕΝΤ ΒΑΪΣ

 

04 - 15:30 -: 5.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 4 ΑΚΡΑΤΑΣ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΠΑΡΑΣΤΙ ΝΤΑΝΣΕΡ (IRE) 6 Ε 4 Δημητσάνης Π. 61 Κουβαράς Χρ. 3-1-4-7

2 ΑΝΤΖΥΣ ΓΚΕΡΛ (GB) 2 Θ 7 Μαστοράκης Κ. 60,5 Σταύρου Χρ. 5-1-1-5

3 ΙΤΣΑΠΦΟΡΓΚΡΑΜΠΣΝΑΟΥ (IRE) 4 Θ 5 Κυριακίδης Μ. 58 Κρητικός Ηλ. 3-1-2-6

4 ΓΟΥΕΣΤΜΠΟΥΡΝ ΓΚΡΟΟΥΒ (USA) 1 Ε 7 Χριστοφής Μ. 56 Κάσσης Π. 7-5-7-6

5 ΓΟΥΟΡΜ ΓΟΥΟΡΝΤΣ (GB) 7 Θ 6 Αττίκος Κ. 56 Κουβαράς Χρ. 6-8-5-2

6 ΝΑΣΜΙ (GB) 5 Ε 9 Χοσσάμ Μέκυ Μ. (3,5) 55 Θεολόγου Π. 5-2-1-7

7 ΚΑΖΜΕΡ (GB) 3 Ε 6 Κρητικός Ε. 54,5 Ιωαννίδης Μ. 4-6-6-6

ΤΑΧΥΤ:7 ΚΑΖΜΕΡ

ΠΡΟΤ:1 ΜΠΑΡΑΣΤΙ ΝΤΑΝΣΕΡ-4 ΓΟΥΕΣΤΜΠΟΥΡΝ ΓΚΡΟΟΥΒ-7 ΚΑΖΜΕΡ

 

05 - 16:00 -: 5.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 5 ΟΒΡΥΑΣ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΛΑΝΑΡΙ (IRE) 3 Ε 4 Ξυνός Μ. 61 Σταύρου Χρ. 6-5-2-5

2 ΤΣΑΜΠΙΟΝ ΧΑΡΜΠΟΥΡ (IRE) 5 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 59 Χαραλάμπους Χ. 3-5-2-6

3 ΚΟΥΗΝ ΜΠΕΪΝΟΥΝΑ (IRE) 8 Θ 4 Αττίκος Κ. 58,5 Κουβαράς Χρ. 1-1-4-5

4 ΣΚΑΪ ΜΠΑΛΛΕΡΙΝΑ (GB) 6 Θ 6 Δημητσάνης Π. 58,5 Κουβαράς Χρ. 8-7-7-7

5 ΧΑΑΝΤΕΦ (GB) 1 Ε 4 Δρόσος Δ. 58 Σιατούνης Ηλ. 3-1-1-1

6 ΜΠΑΖΟΥΛΑ (IRE)    ΜΥΪΤΙΔΑ      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΤΖΟΥΛΙΑΚΙ (IRE) 2 Θ 6 Κυριακίδης Μ. 56,5 Κρητικός Ηλ. 6-9-6

8 ΚΟΒΕΡ ΤΣΑΡΤΖ (GB) 4 Ε 7 Χριστοφής Μ. 55 Αγγελόπουλος Στ. 1-6-3-3

ΤΑΧΥΤ:5 ΧΑΑΝΤΕΦ

ΠΡΟΤ:5 ΧΑΑΝΤΕΦ-1 ΑΛΑΝΑΡΙ-8 ΚΟΒΕΡ ΤΣΑΡΤΖ

 

06 - 16:30 -: 5.500 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 6 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΤΖΑΪΑΝΤΣ ΤΡΕΖΟΥΡ (IRE) 2 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 61 Σταύρου Χρ. 5-5-5-3

2 ΧΑΜΛΥΝ ΛΑΝΤ (IRE) 5 Ε 6 Δημητσάνης Π. 61 Κουβαράς Χρ. 2-1-3-2

3 ΟΡΚ (GR) 6 Ε 6 Χριστοφής Μ. 59,5 Μυκονιάτης Ι. 5-4-1-6

4 ΜΑΝΝΕΡΣ ΠΛΗΖ (GB) 4 Ε 6 Δρόσος Δ. 59 Καμούτσης Γ. 1-2-2-6

5 ΧΟΝΕΫ ΦΡΕΝΤ (IRE) 3 Ε 4 Ψαραδάκης Ι. 55,5 Μαυρόπουλος Σπ. 7-1-7-2

6 ΜΙΛΟΣ ΛΑΣ (IRE) 1 Θ 6 Κρητικός Ε. 55 Χαραλάμπους Χ. 5-2-2-3

ΤΑΧΥΤ:2 ΧΑΜΛΥΝ ΛΑΝΤ

ΠΡΟΤ:2 ΧΑΜΛΥΝ ΛΑΝΤ-1 ΤΖΑΪΑΝΤΣ ΤΡΕΖΟΥΡ-5 ΧΟΝΕΫ ΦΡΕΝΤ

 

07 - 17:00 -: 12.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 7 1ο MARKOPOULO PARK HANDICAP 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΡΕΒΑΜΠ (USA) 2 Ε 4 Χριστοφής Μ. 61 Καλογερόπουλος Ν. 3-1-1

2 ΑΤΡΕΪΓΙΟΥ (IRE) 6 Ε 7 Λαζαρίδης Ι. 60,5 Κεράτσα Ειρ. 2-2-1-5

3 ΠΑΡΤΥ ΤΑΪΓΚΕΡ (GB) 4 Ε 6 Δημητσάνης Π. 60 Κουβαράς Χρ. 3-1-2-1

4 ΝΕΪΣΑΝ (GB) 5 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 59,5 Σταύρου Χρ. 3-2-1-2

5 ΚΟΜΠΡΑΪΖ (GB) 7 Ε 6 Μερσινιάς Γ. 58,5 Αμίτση Αγγ. 1-2-6-1

6 ΚΙΝΓΚ ΟΦ ΣΠΙΝ (GB) 3 Ε 7 Ξυνός Μ. 57,5 Σταύρου Χρ. 2-4-2-1

7 ΜΕΝΤΙΣΙΑΝ ΝΤΡΗΜ (IRE) 1 Ε 6 Ψαραδάκης Ι. 56 Θεολόγου Π. 2-3-2-1

8 ΠΟΕΤΙΚ ΓΚΕΣΤ (GB) 8 Ε 7 Κρητικός Ε. 56 Χαραλάμπους Χ. 5-2-5-2

ΤΑΧΥΤ:5 ΚΟΜΠΡΑΪΖ

ΠΡΟΤ:3 ΠΑΡΤΥ ΤΑΪΓΚΕΡ-5 ΚΟΜΠΡΑΪΖ-2 ΑΤΡΕΪΓΙΟΥ

 

08 - 17:30 -: 7.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 8 ΑΡΑΞΟΥ 2100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΠΙΚΑΠΟΚΕΤ (IRE) 3 Ε 7 Δημητσάνης Π. 61 Κουβαράς Χρ. 3-4-8-3

2 ΤΣΟΛΛΙΜΑ (GB) ΧΩΛΟΤΗΤΑ ΠΡΟΣΘΙΟΥ ΔΕΞΙΟΥ ΑΚΡΟΥ ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 ΦΕΝΙΣΑΣ ΧΟΥΚ (GB) 2 Ε 5 Ξυνός Μ. 56 Σταύρου Χρ. 6-2-6-3

4 ΕΝΣΑΪΝ (GB) 5 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 55,5 Σταύρου Χρ. 7-5-2-1

5 ΦΕΝΖΑΛ (IRE) 4 Ε 4 Κυριακίδης Μ. 52 Κρητικός Α. 5-7-8-8

6 ΕΣΠΟΥΑΡ ΠΑΡΦΕ (FR) 1 Ε 5 Αμπντελμαξούντ Χ. (2,5) 52 Κουβαράς Χρ. 6-8

ΤΑΧΥΤ:3 ΦΕΝΙΣΑΣ ΧΟΥΚ 

ΠΡΟΤ:4 ΕΝΣΑΪΝ-1 ΠΙΚΑΠΟΚΕΤ

 

09 - 18:00 -: 8.300 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 9 ΠΑΤΡΑΣ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΙΖΒΕΣΤΙΑ (IRE) 2 Θ 4 Μιχαηλίδης Ν. 61 Κρητικός Α. 4-6-9-3

2 ΦΡΗ ΓΟΥΙΛ (GR) 4 Θ 4 Χριστοφής Μ. 60 Κεράτσα Ειρ. 1-1-2-1

3 ΓΟΥΙΝΤΕΡ ΣΤΟΡΜ (GR) 6 Θ 5 Λαζαρίδης Ι. 59,5 Κεράτσα Ειρ. 1-1-1-2

4 ΛΟΒΑΜΠΛ ΕΛΕΝ (IRE) 7 Θ 7 Δημητσάνης Π. 58 Σιατούνης Ηλ. 6-4-3-3

5 ΣΠΑΡΤΗ (GR) 3 Θ 6 Ψαραδάκης Ι. 53,5 Μυκονιάτης Ι. 2-2-3-2

6 ΣΕΝΣ ΟΦ ΝΤΑΪΡΕΞΙΟΝ (GB) 5 Θ 4 Μαστοράκης Κ. 51,5 Σταύρου Χρ. 3-2-3-4

7 ΑΣΙΑΝ ΣΚΑΪ (GB) 8 Θ 5 Κυριακίδης Μ. 52 Κρητικός Α. 2-1-1-2

8 ΑΝΝΑ ΟΦ ΣΑΣΣΕΞ (IRE) 1 Θ 3 Κρητικός Ε. 48 Μυκονιάτης Ι. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

ΤΑΧΥΤ:5 ΣΠΑΡΤΗ

ΠΡΟΤ:2 ΦΡΗ ΓΟΥΙΛ-3  ΓΟΥΙΝΤΕΡ ΣΤΟΡΜ-7 ΑΣΙΑΝ ΣΚΑΪ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter