Ελληνικό πρόγραμμα 29/6/20

Με 10 πολύ ανοιχτές αναμετρήσεις συμπληρώθηκε και το 3ο Ελληνικό πρόγραμμα,με τούς υποψήφιους γιά τη νίκη να είναι αρκετοί στην κάθε ιπποδρομία.Πάντως δεν λείπουν και τα άλογα πού μπορούν να αποτελέσουν βάση,ιδιαίτερα στα σκόρ πού οι αποδόσεις αναμένονται καί πάλι μεγάλες.

 

01 - 17:00 -: 8.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 1 ΤΡΙΧΩΝΙΔΑΣ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΓΚΑΝ (IRE) 3 Ε 3 Μιχαηλίδης Ν. 58 Καλογερόπουλος Ν. 1η Συμμ.

2 ΚΑΪΡΑΝ (GB) 2 Α 3 Κυριακίδης Μ. 58 Κρητικός Α. 8-4-6-7

3 ΚΟΝΒΙΝ (IRE) 5 Ε 3 Δημητσάνης Π. 58 Θεοδωράκης Χρ. 8-8

4 ΝΤΑΡΚΟ ΚΙΝΓΚ (IRE) 1 Ε 3 Κεράτσας Π. 58 Τζαβέλας Π. 7-2-3

5 ΣΙΡΙΟΥΣ ΤΖΟΚΙΝ (GB) 8 Ε 3 Τσουχνικά Ελ. 58 Κρητικός Ηλ. 4-5-6-6

6 ΣΤΕΪΤ ΜΠΛΟΥ (GR) 6 Ε 3 Λαζαρίδης Ι. 58 Κεράτσα Ειρ. 8-9

7 ΤΖΑΚ ΡΟΥΜΠΥ (IRE) 7 Ε 3 Χριστοφής Μ. 58 Θεολόγου Ι. 4

8 ΦΙΛΝΤΣ (IRE) 4 Ε 3 Δρόσος Δ. 58 Καμούτσης Γ. 2

ΤΑΧΥΤ: 8 ΦΙΛΝΤΣ

ΠΡΟΤ: 8 ΦΙΛΝΤΣ-4 ΝΤΑΡΚΟ ΚΙΝΓΚ-7 ΤΖΑΚ ΡΟΥΜΠΥ

 

02 - 17:30 -: 8.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 2 ΒΕΓΟΡΙΤΙΔΑΣ 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΙΓΛΗ (IRE) 7 Θ 3 Ξυνός Μ. 58 Σταύρου Χρ. 2-2-2-5

2 ΑΝΙΛ (GR) 4 Θ 3 Καμούτση Ε. (1,5) 58 Θεοδωράκης Χρ. 1η Συμμ.

3 ΑΝΤΙΟΠΗ (GR) 1 Θ 3 Δρόσος Δ. 58 Καμούτσης Γ. 5-5-4

4 ΚΑΤΕΛΙΝΑ (GR) 6 Θ 3 Κεράτσας Π. 58 Θεοδωράκης Χρ. 4-8

5 ΚΟΝΓΚΡΑΤΣΙΟΥΛΕΪΤ (GB) 2 Θ 3 Κυριακίδης Μ. 58 Κρητικός Α. 3

6 ΜΠΡΟΝΤΕ (GR) 3 Θ 3 Δημητσάνης Π. 58 Θεοδωράκης Χρ. 3-6

7 ΡΕΝΤ ΜΑΧΑΡΑΝΙ (GB) 5 Θ 3 Κρητικός Ε. 58 Ιωαννίδης Μ. 7-2

ΤΑΧΥΤ: 7 ΡΕΝΤ ΜΑΧΑΡΑΝΙ

ΠΡΟΤ: 1 ΑΙΓΛΗ-7 ΡΕΝΤ ΜΑΧΑΡΑΝΙ-6 ΜΠΡΟΝΤΕ

 

03 - 18:00 -: 8.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 3 ΒΟΛΒΗΣ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΓΟΥΟΡΙΛΥ (GB) 1 Ε 3 Μαστοράκης Κ. 58 Σταύρου Χρ. 4

2 ΕΞΠΕΡΤ ΠΑΟΥΕΡ (IRE) 2 Ε 3 Τσέλα Ε. 58 Χαραλάμπους Χ. 2

3 ΜΠΟΥΡΚΧΑΝ (IRE) 3 Α 3 Μερσινιάς Γ. 58 Μυκονιάτης Ι. 3-5

4 ΟΛΓΟΥΕΪΣ ΣΤΡΟΝΓΚ (GR) 6 Ε 3 Λαζαρίδης Ι. 58 Κεράτσα Ειρ. 3-4-4-7

5 ΟΡΝΤΕΡ ΟΦ ΜΕΡΡΙΤ (IRE) 7 Ε 3 Κρητικός Ε. 58 Ιωαννίδης Μ. 10-5-6-9

6 ΡΑΣΚΑΤΤΕΡΣ ΜΠΕΪ (GB) 5 Ε 3 Δημητσάνης Π. 58 Θεοδωράκης Χρ. 2-5

7 ΤΖΥΠΣΥ ΡΟΚΕΡ (IRE) 4 Ε 3 Μιχαηλίδης Ν. 58 Κρητικός Α. 2-6-8-4

8 ΧΑΑΦΕΛ (IRE) 8 Ε 3 Δρόσος Δ. 58 Καμούτσης Γ. 9-6-5-3

ΤΑΧΥΤ:2 ΕΞΠΕΡΤ ΠΑΟΥΕΡ

ΠΡΟΤ:2 ΕΞΠΕΡΤ ΠΑΟΥΕΡ-6 ΡΑΣΚΑΤΤΕΡΣ ΜΠΕΪ-8 ΧΑΑΦΕΛ

 

04 - 18:30 -: 5.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 4 ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΕΣΚΕΪΠ ΔΕ ΡΕΪΝ (CAN) 7 Α 4 Κυριακίδης Μ. 60 Κρητικός Α. 5-3-5

2 ΜΙΣΣΙΟΝ ΟΡΑΝΤΖ (USA) 3 Ε 4 Μιχαηλίδης Ν. 60 Κουβαράς Γ. 9

3 ΝΤΡΗΜ ΝΤΕΖΕΡΤ (GB) 8 Ε 5 Ανδρέου Λ. 60 Αμίτση Αγγ. 3-7-2-5

4 ΣΑΟΥΑΣΝΤΙ (IRE) 2 Ε 4 Λαζαρίδης Ι. 60 Σιατούνης Ηλ. 4-8

5 ΤΖΕΝΝΑΡΟ (IRE) 4 Ε 4 Κεράτσας Π. 60 Κάσσης Π. 2

6 ΦΛΑΞ ΚΑΠΑΣΙΤΟΡ (IRE) 1 Ε 5 Μερσινιάς Γ. 60 Κρητικός Α. 4-4-3-4

7 ΚΑΛΑ ΝΤ'ΟΡ (IRE) 6 Θ 4 Τσέλα Ε. 58 Χαραλάμπους Χ. 2-2

8 ΛΟΝΙΣΕΡΑ (GB) 5 Θ 4 Ψαραδάκης Ι. 58 Μαυρόπουλος Σπ. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

ΤΑΧΥΤ:5 ΤΖΕΝΝΑΡΟ

ΠΡΟΤ:5 ΤΖΕΝΝΑΡΟ-7 ΚΑΛΑ ΝΤ'ΟΡ -3 ΝΤΡΗΜ ΝΤΕΖΕΡΤ

 

05 - 19:00 -: 6.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 5 ΠΑΜΒΩΤΙΔΑΣ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΜΠΕΡΣΑΝΤ (IRE) 4 Θ 4 Κρητικός Ε. 60 Ιωαννίδης Μ. 1

2 ΓΟΥΙΝ ΤΖΟΥΚΕΡΙΝΑ (GR) 8 Θ 4 Δρόσος Δ. 60 Καμούτσης Γ. 5-2-2-1

3 ΕΥΡΙΔΙΚΗ (GR) 7 Θ 4 Κεράτσας Π. 60 Καμούτσης Γ. 3-10-7-6

4 ΝΟΣΤΡΟΒΙΑ (IRE) 3 Θ 4 Λαζαρίδης Ι. 60 Σιατούνης Ηλ. 3-3-4-2

5 ΣΕΝΣ ΟΦ ΝΤΑΪΡΕΞΙΟΝ (GB) 2 Θ 4 Μαστοράκης Κ. 60 Σταύρου Χρ. 2-3-4-4

6 ΣΤΑΡΡΥ (GB) 1 Θ 4 Ανδρέου Λ. 60 Αμίτση Αγγ. 2-1-7-7

7 ΤΣΕΪΝΣ ΟΦ ΛΑΒ (IRE) 6 Θ 4 Δημητσάνης Π. 60 Θεοδωράκης Χρ. 7-5-7-4

8 ΧΑΡΜΠΟΥΡ ΣΙΤΥ (USA) 9 Θ 4 Ξυνός Μ. 60 Σταύρου Χρ. 2-1-7

9 ΤΗ ΑΤ ΔΕ ΡΙΤΖ (IRE) 5 Θ 6 Μερσινιάς Γ. 56 Κρητικός Α. 3-4-6-8

ΤΑΧΥΤ:8 ΧΑΡΜΠΟΥΡ ΣΙΤΥ 

ΠΡΟΤ:8 ΧΑΡΜΠΟΥΡ ΣΙΤΥ -1 ΑΜΠΕΡΣΑΝΤ-5 ΣΕΝΣ ΟΦ ΝΤΑΪΡΕΞΙΟΝ

 

06 - 19:30 -: 5.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 6 ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΜΠΙΕΝΤ (IRE) 3 Ε 5 Μερσινιάς Γ. 60 Κρητικός Α. 6-5-7

2 ΓΟΥΪΛΛΙΑΜ ΜΑΚΙΝΛΕΪ (GB) 4 Ε 4 Τσέλα Ε. 60 Κουβαράς Γ. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

3 ΛΑΪΤΝΙΝΓΚ ΣΤΟΡΜ (IRE) 2 Α 4 Κρητικός Ε. 60 Ιωαννίδης Μ. 6

4 ΜΠΑΑΧΙ (GER) 5 Ε 4 Δρόσος Δ. 60 Καμούτσης Γ. 6-6-8

5 ΝΕΪΤΣΟΥΡΟΠΑΘ (GB) 1 Ε 4 Ξυνός Μ. 60 Σταύρου Χρ. 4-9-4

6 ΟΛΥΜΠΙΚ ΣΠΙΡΙΤ (GB) 6 Ε 4 Χριστοφής Μ. 60 Θεολόγου Ι. 4-3

7 ΠΕΝΡΟΣ (GB) 7 Ε 4 Κεράτσας Π. 60 Αγγελόπουλος Στ. 9-6-3

8 ΣΑΝ ΝΤΙΑΚΟ (IRE) 8 Ε 4 Μιχαηλίδης Ν. 60 Χαραλάμπους Χ. 4-5-5-4

9 ΚΑΛΑ ΣΒΕΒΑ (IRE) 9 Θ 4 Τσουχνικά Ελ. 58 Κρητικός Ηλ. 10-3-5-4

ΤΑΧΥΤ:6 ΟΛΥΜΠΙΚ ΣΠΙΡΙΤ

ΠΡΟΤ:6 ΟΛΥΜΠΙΚ ΣΠΙΡΙΤ-5 ΝΕΪΤΣΟΥΡΟΠΑΘ-2 ΓΟΥΪΛΛΙΑΜ ΜΑΚΙΝΛΕΪ

 

07 - 20:00 -: 5.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 7 ΥΛΙΚΗΣ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΝΤΑΤΣΜΑΝΣ ΟΥΑΝ (IRE) 6 Ε 5 Ψαραδάκης Ι. 61 Θεολόγου Ι. 5-3-1-5

2 ΠΗΣ ΤΕΛΕΓΚΡΑΜ (GB) 4 Ε 6 Μιχαηλίδης Ν. 60,5 Κουβαράς Γ. 5-6-1-5

3 ΣΤΡΟΝΓΚ ΜΙΣΕΛ (IRE) 8 Ε 6 Κυριακίδης Μ. 60,5 Κρητικός Α. 7-2-4-1

4 ΧΙΑΡΓΟΥΟΡΝΤ ΔΕ ΓΟΥΕΪΚ (GB) 5 Ε 7 Χριστοφής Μ. 60,5 Χαραλάμπους Χ. 4-5-1-4

5 ΓΙΟΥΡΟ ΝΟ ΜΟΡ (IRE) 1 Θ 4 Μαστοράκης Κ. 60 Σταύρου Χρ. 1-5-3-3

6 ΙΜΣΙΖ ΛΙΤΛ ΜΠΡΟ (IRE) 3 Ε 7 Κεράτσας Π. 59 Λεοντσίνης Χ. 6-2-6-4

7 ΑΪΜ ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ ΧΙΕΡ (IRE) 9 Ε 6 Δημητσάνης Π. 58,5 Θεοδωράκης Χρ. 6-3-7-8

8 ΓΟΥΟΡΜ ΓΟΥΟΡΝΤΣ (GB) 2 Θ 6 Κουμπαράκος Ε. (2,5) 58,5 Θεοδωράκης Χρ. 5-2-5-5

9 ΤΑΝΤΑΡΑΚ (GB) 7 Ε 5 Μερσινιάς Γ. 58 Κρητικός Α. 9-7-9-5

ΤΑΧΥΤ:9 ΤΑΝΤΑΡΑΚ 

ΠΡΟΤ:5 ΓΙΟΥΡΟ ΝΟ ΜΟΡ-6 ΙΜΣΙΖ ΛΙΤΛ ΜΠΡΟ-1 ΝΤΑΤΣΜΑΝΣ ΟΥΑΝ

 

08 - 20:30 -: 6.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 8 ΑΜΒΡΑΚΙΑΣ 1100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΦΑΟΥΣΤΟ (GB) 1 Ε 6 Ξυνός Μ. 61 Σταύρου Χρ. 3-3-4-5

2 ΠΕΡΦΕΚΤ ΣΤΕΪΤΖ (GB) 7 Ε 7 Χριστοφής Μ. 60,5 Θεολόγου Ι. 6-7-3-4

3 ΧΑΜΛΥΝ ΛΑΝΤ (IRE) 2 Ε 6 Δημητσάνης Π. 60,5 Θεοδωράκης Χρ. 2-2-2-2

4 ΓΚΡΙΖΛΥ ΜΠΕΑΡ (GB) 6 Ε 7 Ψαραδάκης Ι. 58,5 Μαυρόπουλος Σπ. 8-3-4-5

5 ΙΤΣΑΠΦΟΡΓΚΡΑΜΠΣΝΑΟΥ (IRE) 4 Θ 5 Τσουχνικά Ελ. 58 Κρητικός Ηλ. 2-1-8-7

6 ΚΟΥΗΝ ΜΠΕΪΝΟΥΝΑ (IRE) 3 Θ 4 Καμούτση Ε. (1,5) 57,5 Θεοδωράκης Χρ. 4-5-4-2

7 ΑΜΠΥΦΕΡΒΑΪΝ (IRE) 5 Ε 3 Τσέλα Ε. 56 Χαραλάμπους Χ. 5-4-7

ΤΑΧΥΤ:4 ΓΚΡΙΖΛΥ ΜΠΕΑΡ

ΠΡΟΤ:4 ΓΚΡΙΖΛΥ ΜΠΕΑΡ-1 ΦΑΟΥΣΤΟ-2 ΠΕΡΦΕΚΤ ΣΤΕΪΤΖ 

 

09 - 21:00 -: 8.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 9 ΣΤΥΜΦΑΛΙΑΣ 1100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΦΡΗ ΓΟΥΙΛ (GR) 9 Θ 4 Χριστοφής Μ. 60 Κεράτσα Ειρ. 2-1-2-4

2 ΓΟΥΙΝΤΕΡ ΣΤΟΡΜ (GR) 4 Θ 5 Λαζαρίδης Ι. 59,5 Κεράτσα Ειρ. 1-2-3-3

3 ΠΑΣ ΔΕ ΤΖΙΝ (GB) 8 Θ 4 Ξυνός Μ. 59 Σταύρου Χρ. 9-9

4 ΛΟΒΑΜΠΛ ΕΛΕΝ (IRE) 2 Θ 7 Δρόσος Δ. 56,5 Σιατούνης Ηλ. 4-3-3-1

5 ΝΤΕΒΙΛ ΑΝΣΕ (FR) 3 Θ 5 Δημητσάνης Π. 52,5 Θεοδωράκης Χρ. 7-6-1-5

6 ΤΟΥΤΙ ΦΡΟΥΤΙ (GB) 5 Θ 6 Μερσινιάς Γ. 53 Κρητικός Α. 3-1-1-2

7 ΑΝΤΖΥΣ ΓΚΕΡΛ (GB) 7 Θ 7 Μαστοράκης Κ. 52 Σταύρου Χρ. 1-5-4-1

8 ΝΤΑΪΝΑΜΑΪΤΥ (GB) 6 Θ 3 Κρητικός Ε. 48 Κρητικός Α. 1-5-7

9 ΣΑΜΠΑΪ ΣΑΜΠΑΪ (IRE) 1 Θ 4 Καλογρίδης Ρ. 52 Θεολόγου Ι. 1η Συμμ. στην Ελλάδα

ΤΑΧΥΤ:6 ΤΟΥΤΙ ΦΡΟΥΤΙ 

ΠΡΟΤ:6 ΤΟΥΤΙ ΦΡΟΥΤΙ -5 ΝΤΕΒΙΛ ΑΝΣΕ-2 ΓΟΥΙΝΤΕΡ ΣΤΟΡΜ

 

010 - 21:30 -: 6.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 10 ΔΟΪΡΑΝΗΣ 1100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΛΑΝΑΡΙ (IRE) 7 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 61 Σταύρου Χρ. 2-2-2-3

2 ΤΖΑΪΑΝΤΣ ΤΡΕΖΟΥΡ (IRE) 1 Ε 6 Ξυνός Μ. 61 Σταύρου Χρ. 3-1-6-7

3 ΛΙΤΟΣ ΒΙΟΣ (GR) 3 Ε 7 Δημητσάνης Π. 59,5 Κουβαράς Γ. 1-4-1-1

4 ΡΟΚ ΕΝ ΤΟΝΙΚ (FR) 6 Ε 6 Χοσσάμ Μέκυ Μ. (3,5) 59,5 Θεολόγου Ι. 5-2-6-4

5 ΤΟΥΛΟΥΝΑ (GB) 4 Ε 4 Δρόσος Δ. 59 Καμούτσης Γ. 4-3-4-7

6 ΜΠΛΑΚ ΤΡΙΛΜΠΥ (IRE) 5 Ε 6 Καμούτση Ε. (1,5) 58,5 Θεοδωράκης Χρ. 7-5-7-8

7 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΤΖΟΥΛΙΑΚΙ (IRE) 2 Θ 6 Τσουχνικά Ελ. 57,5 Κρητικός Ηλ. 6-3-3-3

ΤΑΧΥΤ:7 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΤΖΟΥΛΙΑΚΙ 

ΠΡΟΤ:1 ΑΛΑΝΑΡΙ-3 ΛΙΤΟΣ ΒΙΟΣ-4 ΡΟΚ ΕΝ ΤΟΝΙΚ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter

tipobet bets10