Ελληνικό πρόγραμμα 3/8/20

Ακόμη ένα πολύ ενδιαφέρον πρόγραμμα θα διεξαχθεί την Δευτέρα, το οποίο είναι το τελευταίο πριν το κλείσιμο γιά τις καλοκαιρινές διακοπές.Την παράσταση ''κλέβει'' η σπουδαία αναμέτηση τού Κυπ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΝΩΣΕΩΣ, όπου 8 εξαιρετικά άλογα θα διεκδικήσουν τη νίκη, με φαβορί λόγω απόστασης τον ΝΕΪΣΑΝ.

 

01 - 17:00 -: 3.200 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 1 ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΙΓΛΗ (IRE) 3 Θ 3 Ξυνός Μ. 58 Σταύρου Χρ. 2-4-5-7

2 ΑΝΙΛ (GR) 5 Θ 3 Δημητσάνης Π. 58 Θεοδωράκης Χρ. 6

3 ΑΝΤΙΟΠΗ (GR) 2 Θ 3 Μαστοράκης Κ. 58 Καμούτσης Γ. 5-3-2-2

4 ΓΟΥΙΤΤΝΕΡ (IRE) 8 Θ 3 Τσέλα Ε. 58 Χαραλάμπους Χ. 1η Συμμ.

5 ΕΡΜΙΝΑ (GR) 7 Θ 3 Ανδρέου Λ. 58 Καμούτσης Γ. 1η Συμμ.

6 ΖΟΥΑΒ (GB) 6 Θ 3 Δρόσος Δ. 58 Σιατούνης Ηλ. 5

7 ΚΟΡΕΝΤΙΝ (GR) 1 Θ 3 Καλογρίδης Ρ. 58 Νικολόπουλος Ι. 6-7

8 ΠΡΙΝΣΕΣ ΖΑΝΕΤ ΜΟΥ (IRE) 4 Θ 3 Μιχαηλίδης Ν. 58 Θεολόγου Ι. 1η Συμμ.

9 ΦΡΥΝΗ (GR) 9 Θ 3 Λαζαρίδης Ι. 58 Νικολόπουλος Ι. 1η Συμμ.

ΤΑΧΥΤ: 3 ΑΝΤΙΟΠΗ

ΠΡΟΤ: 3 ΑΝΤΙΟΠΗ-4 ΓΟΥΙΤΤΝΕΡ-1 ΑΙΓΛΗ

 

02 - 17:30 -: 3.200 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 2 ΣΕΡΙΦΟΥ 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΪΜ ΤΟΚΙΝΓΚ ΤΟΥ ΓΙΟΥ (IRE) 3 Ε 3 Δημητσάνης Π. 58 Θεοδωράκης Χρ. 4-2-Ακ.-4

2 ΓΚΑΝ (IRE) 9 Ε 3 Ξυνός Μ. 58 Κουβαράς Γ. 8-2

3 ΓΟΥΕΪΒ ΠΑΟΥΕΡ (GR) 8 Ε 3 Χριστοφής Μ. 58 Κεράτσα Ειρ. 3-2

4 ΖΑΜΠΑΡΚΑΝ (IRE) 6 Ε 3 Κυριακίδης Μ. 58 Κρητικός Α. 6-5-2-3

5 ΚΑΪΡΑΝ (GB) 5 Α 3 Μιχαηλίδης Ν. 58 Κρητικός Α. 4-6-7-4

6 ΜΠΟΥΡΚΧΑΝ (IRE) 2 Α 3 Δρόσος Δ. 58 Μυκονιάτης Ι. 3-5-4-8

7 ΟΡΝΤΕΡ ΟΦ ΜΕΡΡΙΤ (IRE) 7 Ε 3 Ψαραδάκης Ι. 58 Ιωαννίδης Μ. 5-6-9-6

8 ΠΕΙΣΑΝΔΡΟΣ (IRE) 1 Ε 3 Μαστοράκης Κ. 58 Καμούτσης Γ. 8-5

9 ΡΑΜΙΕΛ (GR) 4 Ε 3 Καλογρίδης Ρ. 58 Νικολόπουλος Ι. 6-7-9-5

ΤΑΧΥΤ: 1 ΑΪΜ ΤΟΚΙΝΓΚ ΤΟΥ ΓΙΟΥ

ΠΡΟΤ: 1 ΑΪΜ ΤΟΚΙΝΓΚ ΤΟΥ ΓΙΟΥ-3 ΓΟΥΕΪΒ ΠΑΟΥΕΡ-2 ΓΚΑΝ

 

03 - 18:00 -: 2.400 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 3 ΑΜΟΡΓΟΥ 1100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΝΤΕΒΙΛ ΑΝΣΕ (FR) 9 Θ 5 Ψαραδάκης Ι. 61 Θεοδωράκης Χρ. 1-5-4-6

2 ΑΝΤΖΥΣ ΓΚΕΡΛ (GB) 4 Θ 7 Μαστοράκης Κ. 59,5 Σταύρου Χρ. 4-1-5-4

3 ΚΟΥΗΝ ΜΠΕΪΝΟΥΝΑ (IRE) 3 Θ 4 Δημητσάνης Π. 59,5 Θεοδωράκης Χρ. 4-2-1-6

4 ΣΠΑΡΤΗ (GR) 2 Θ 6 Δρόσος Δ. 59 Μυκονιάτης Ι. 3-2-2-9

5 ΡΕΪΝΜΠΟΟΥ ΓΚΕΡΛ (IRE) 5 Θ 4 Λαζαρίδης Ι. 58,5 Αγγελόπουλος Στ. 1-6

6 ΧΑΡΜΠΟΥΡ ΣΙΤΥ (USA) 6 Θ 4 Ξυνός Μ. 58,5 Σταύρου Χρ. 1-7-1-5

7 ΚΟΝΓΚΡΑΤΣΙΟΥΛΕΪΤ (GB) 1 Θ 3 Χριστοφής Μ. 57,5 Κρητικός Α. 2-1-7

8 ΜΙΣ ΠΕΓΚΥ (GR) 8 Θ 6 Τσέλα Ε. 57,5 Τζαβέλας Π. 2-3-1-1

9 ΜΙΣ ΕΥΗ (GR) 7 Θ 4 Ανδρέου Λ. 52 Καμούτσης Γ. 5-4-5-4

ΤΑΧΥΤ: 2 ΑΝΤΖΥΣ ΓΚΕΡΛ

ΠΡΟΤ: 3 ΚΟΥΗΝ ΜΠΕΪΝΟΥΝΑ-2 ΑΝΤΖΥΣ ΓΚΕΡΛ-7 ΚΟΝΓΚΡΑΤΣΙΟΥΛΕΪΤ

 

04 - 18:30 -: 2.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 4 ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΥ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΤΡΟΝΓΚ ΜΙΣΕΛ (IRE) 3 Ε 6 Κυριακίδης Μ. 61 Κρητικός Α. 4-1-2-3

2 ΦΕΝΖΑΛ (IRE) 6 Ε 4 Ανδρέου Λ. 61 Κρητικός Α. 1-3-4-2

3 ΑΓΓΕΛΟΣ (IRE) 8 Ε 6 Χριστοφής Μ. 60,5 Θεολόγου Ι. 3-2-7-7

4 ΠΗΣ ΤΕΛΕΓΚΡΑΜ (GB) 4 Ε 6 Δημητσάνης Π. 60 Κουβαράς Γ. 1-5-5-2

5 ΦΙΛΟΣΟΦ (FR) 2 Ε 6 Δρόσος Δ. 59 Σιατούνης Ηλ. 4-4-9-8

6 ΙΜΣΙΖ ΛΙΤΛ ΜΠΡΟ (IRE) 5 Ε 7 Χοσσάμ Μέκυ Μ. (2,5) 58,5 Λεοντσίνης Χ. 2-6-4-3

7 ΝΤΑΪΝΑΜΑΪΤΥ (GB) 7 Θ 3 Μιχαηλίδης Ν. 58,5 Κρητικός Α. 7-3-9-6

8 ΛΑΪΤΝΙΝΓΚ ΣΤΟΡΜ (IRE) 1 Α 4 Ψαραδάκης Ι. 57 Ιωαννίδης Μ. 6-4-3

9 ΣΑΦΦΑΧ (USA) 9 Θ 5 Μαστοράκης Κ. 57 Σταύρου Χρ. 10-5-6-3

ΤΑΧΥΤ: 5 ΦΙΛΟΣΟΦ

ΠΡΟΤ: 4 ΠΗΣ ΤΕΛΕΓΚΡΑΜ-5 ΦΙΛΟΣΟΦ-1 ΣΤΡΟΝΓΚ ΜΙΣΕΛ

05 - 19:00 -: 3.200 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 5 ΘΗΡΑΣΙΑΣ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΟΥΪΝΛΕΪ (IRE) 9 Ε 3 Ψαραδάκης Ι. 60 Θεοδωράκης Χρ. 1-1-9

2 ΑΜΠΟΥ ΡΑΧΙ (GB) 4 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 59 Σταύρου Χρ. 1-4-3-2

3 ΤΖΙΑΡΙΝΟ (GR) 6 Ε 9 Χριστοφής Μ. 59 Θεολόγου Ι. 5-1-5-2

4 ΓΙΟΥ ΝΕΒΕΡ ΚΑΝ ΤΕΛ (IRE) 5 Ε 4 Ξυνός Μ. 58 Σταύρου Χρ. 3-1-2

5 ΚΟΜΠΡΑΪΖ (GB) 1 Ε 6 Κυριακίδης Μ. 56 Κρητικός Α. 1-3-5-5

6 ΧΑΡΣΓΟΥΕΛ (IRE) 8 Ε 3 Δημητσάνης Π. 54 Θεοδωράκης Χρ. 3-1-1-2

7 ΠΕΡΦΕΚΤ ΣΤΕΪΤΖ (GB) 3 Ε 7 Καλογρίδης Ρ. 53 Θεολόγου Ι. 4-3-2-3

8 ΦΙΛΑΝΤΕΡΕΡ (GB) 2 Ε 6 Καμούτση Ε. 51,5 Θεοδωράκης Χρ. 4-5-1-4

9 ΝΤΡΑΜΝΑΝΤΡΟΚΙΤ (GB) 7 Ε 4 Τσέλα Ε. 50 Χαραλάμπους Χ. 1-4-1-5

ΤΑΧΥΤ: 5 ΚΟΜΠΡΑΪΖ

ΠΡΟΤ: 5 ΚΟΜΠΡΑΪΖ-2 ΑΜΠΟΥ ΡΑΧΙ-9 ΝΤΡΑΜΝΑΝΤΡΟΚΙΤ

06 - 19:30 -: 2.800 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 6 ΔΗΛΟΥ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΠΕΡΠΛ ΧΑΡΤ (GR) 5 Ε 4 Λαζαρίδης Ι. 61 Κεράτσα Ειρ. 5-3-2-7

2 ΚΑΡΣΟΝ ΣΙΤΥ (GB) 1 Ε 6 Ψαραδάκης Ι. 60 Θεοδωράκης Χρ. 2-5-3-2

3 ΝΤΑΠΠΕΡ ΝΤΑΝ (IRE) 9 Ε 4 Τσέλα Ε. 59 Χαραλάμπους Χ. 2-1-1

4 ΛΙΤΟΣ ΒΙΟΣ (GR) 2 Ε 7 Ξυνός Μ. 58,5 Κουβαράς Γ. 1-2-1-3

5 ΜΠΑΡΑΣΤΙ ΝΤΑΝΣΕΡ (IRE) 3 Ε 4 Κυριακίδης Μ. 58,5 Θεοδωράκης Χρ. 4-7-1-6

6 ΠΕΝΡΟΣ (GB) 8 Ε 4 Χριστοφής Μ. 58 Αγγελόπουλος Στ. 9-6-3-1

7 ΜΠΟΜΠΣΕΛ ΜΠΕΫ (GB) 7 Ε 5 Ανδρέου Λ. 57,5 Θεολόγου Ι. 4-6-8-4

8 ΝΤΡΑΓΚΟΝΕΤ (FR) 6 Ε 4 Δημητσάνης Π. 57,5 Θεοδωράκης Χρ. 2-3-4-2

9 ΖΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ (IRE) 4 Ε 3 Μαστοράκης Κ. 54,5 Χαραλάμπους Χ. 7-6

ΤΑΧΥΤ: 2 ΚΑΡΣΟΝ ΣΙΤΥ

ΠΡΟΤ: 2 ΚΑΡΣΟΝ ΣΙΤΥ-1 ΠΕΡΠΛ ΧΑΡΤ -8 ΝΤΡΑΓΚΟΝΕΤ

07 - 20:00 -: 5.600 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 7 ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΝΩΣΕΩΣ 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΡΑΝ ΤΟΥ ΔΕ ΧΙΛΣ (USA) 5 Ε 7 Ξυνός Μ. 60 Σταύρου Χρ. 1-1-4-1

2 ΝΕΪΣΑΝ (GB) 1 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 58,5 Σταύρου Χρ. 2-2-1-2

3 ΟΒΕΡ ΔΕ ΓΚΑΝΣ (IRE) 8 Ε 4 Ψαραδάκης Ι. 55 Θεοδωράκης Χρ. 2-1-3-3

4 ΣΑΜΤΕΪΣΤ (FR) 7 Ε 6 Δημητσάνης Π. 55 Θεοδωράκης Χρ. 9-3-4-1

5 ΦΡΕΝΤΣΜΑΝΣ ΚΡΗΚ (IRE) 4 Ε 4 Χριστοφής Μ. 55 Θεολόγου Ι. 1-2-5-1

6 ΟΥΡΜΠΑΝ ΣΟΟΥΛ (IRE) 3 Ε 5 Λαζαρίδης Ι. 52,5 Σιατούνης Ηλ. 2-2-6-3

7 ΧΙΑΡΓΟΥΟΡΝΤ ΔΕ ΓΟΥΕΪΚ (GB) 6 Ε 7 Τσέλα Ε. 52,5 Χαραλάμπους Χ. 1-4-1-2

8 ΓΚΑΝΜΕΤΑΛ ΤΖΑΚ (IRE) 2 Ε 3 Κυριακίδης Μ. 50 Θεοδωράκης Χρ. 2-1-8-2

ΤΑΧΥΤ: 1 ΡΑΝ ΤΟΥ ΔΕ ΧΙΛΣ

ΠΡΟΤ: 2 ΝΕΪΣΑΝ-4 ΣΑΜΤΕΪΣΤ-1 ΡΑΝ ΤΟΥ ΔΕ ΧΙΛΣ

08 -20:30 -: 1.800 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 8 ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΪΜ ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ ΧΙΕΡ (IRE) 7 Ε 6 Δημητσάνης Π. 61 Θεοδωράκης Χρ. 7-8-6-7

2 ΑΛ ΧΑΜΝΤ (IRE) 9 Ε 7 Τσέλα Ε. 61 Χαραλάμπους Χ. 7-8-9-4

3 ΓΟΥΟΡΜ ΓΟΥΟΡΝΤΣ (GB) 3 Θ 6 Ψαραδάκης Ι. 61 Θεοδωράκης Χρ. 5-5-7-5

4 ΚΟΜΜΑΝΤΕΡ ΠΡΟΤΖΙΟ (GB) 6 Α 4 Χριστοφής Μ. 61 Θεολόγου Ι. 4-3-6-5

5 ΑΛΣΑΦΑ (GB) 2 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 59,5 Κουβαράς Γ. 8-7-5-7

6 ΜΑΤΙΛΝΤΑΣ ΛΟ (GB) 5 Θ 7 Κυριακίδης Μ. 59 Κρητικός Α. 6-6-5-2

7 ΜΙΣΣΙΟΝ ΟΡΑΝΤΖ (USA) 8 Ε 4 Δρόσος Δ. 59 Κουβαράς Γ. 9-7-7

8 ΤΖΩΡΤΖΑΛΕ (IRE) 4 Ε 4 Ανδρέου Λ. 59 Κρητικός Α. 7-10-3-8

9 ΣΟΥΙΤ ΜΑΡΑΚΙ (GER) 1 Θ 3 Ξυνός Μ. 58 Σταύρου Χρ. 3-2-4-2

ΤΑΧΥΤ: 8 ΤΖΩΡΤΖΑΛΕ

ΠΡΟΤ: 4 ΚΟΜΜΑΝΤΕΡ ΠΡΟΤΖΙΟ-3 ΓΟΥΟΡΜ ΓΟΥΟΡΝΤΣ-2 ΑΛ ΧΑΜΝΤ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter

tipobet bets10