Ελληνικό πρόγραμμα 29/11/21

Με 8 πολύ ενδιαφέρουσες στοιχηματικά ιπποδρομίες συμπληρώθηκε το πρόγραμμα της Δευτέρας,στο οποίο τα φαβορί δεν μπορούν να θεωρηθούν ακλόνητα.Το βέβαιο είνα ότι καί πάλι θα έχουμε μεγάλες αποδόσεις, ιδιαίτερα στα πολύπλοκα παιχνίδια καί στα 3 σκορ της ημέρας.

 

01 - 16:00 -: 4.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 1 ΑΚΤΗΣ ΜΙΑΟΥΛΗ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΟΚΚΙΝΟΛΑΙΜΗΣ (IRE) 1 Ε 6 Ψαραδάκης Ι. 61 Θεοδωράκης Χρ. 1-5-1-7

2 ΡΟΚ ΑΚΑΝΤΕΜΥ (IRE) 3 Ε 4 Ξυνός Μ. 57 Σταύρου Χρ. 6-3-5-1

3 ΛΑΒ ΧΕΕΡΤΣ (GB) 2 Θ 3 Μαστοράκης Κ. 51 Θεοδωράκης Χρ. 3-3-1-1

4 ΖΕΪΝ ΝΤΑΝΤΥ (USA) 6 Ε 5 Καμούτση Ε. 51 Κρητικός Α. 2-6-1-10

5 ΠΗΣ ΤΕΛΕΓΚΡΑΜ (GB) 4 Ε 7 Χοσσάμ Μέκυ Μ. (2,5) 51 Κουβαράς Γ. 4-5-6-5

6 ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ (IRE) 5 Ε 3 Αμπντελμαξούντ Χ. (1,5) 51 Θεοδωράκης Χρ. 5-1-8-8

ΤΑΧΥΤ: 1 ΚΟΚΚΙΝΟΛΑΙΜΗΣ

ΠΡΟΤ: 1 ΚΟΚΚΙΝΟΛΑΙΜΗΣ-3 ΛΑΒ ΧΕΕΡΤΣ -4 ΖΕΪΝ ΝΤΑΝΤΥ

02 - 16:30 -: 3.200 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 2 ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟΥ 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ (GR) 4 Ε 3 Δημητσάνης Π. 58 Κεράτσα Ειρ. 3-2-5-5

2 ΙΝΟΥΑ (GR) 5 Ε 3 Ψαραδάκης Ι. 58 Θεοδωράκης Χρ. 4-6-6

3 ΓΚΟΟΥ ΜΟΝΤΑΝΑ (IRE) 2 Θ 3 Καποδίστριας Κ. 56 Χαραλάμπους Χ. 5-5-3-4

4 ΙΝΙΚΙ (GR) 6 Θ 3 Αμπντελμαξούντ Χ. (1,5) 56 Θεοδωράκης Χρ. 6-5-4-4

5 ΚΑΜΑΡΙ (FR) 1 Ε 2 Μαστοράκης Κ. 49 Χαραλάμπους Χ. 1η Συμμ.

6 ΟΚΤΟΛΑ (IRE) 3 Ε 2 Τσέλα Ε. 49 Χαραλάμπους Χ. 3

ΤΑΧΥΤ: 1 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ

ΠΡΟΤ: 6 ΟΚΤΟΛΑ-1 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ-3 ΓΚΟΟΥ ΜΟΝΤΑΝΑ

03 - 17:00 -: 3.400 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 3 ΑΚΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 1100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΟΜΠΡΑΪΖ (GB) 4 Ε 7 Μερσινιάς Γ. 61,5 Καλογερόπουλος Ν. 3-1-1-1

2 ΣΟΥΪΝΛΕΪ (IRE) 1 Ε 4 Χριστοφής Μ. 61,5 Θεοδωράκης Χρ. 3-1-1-2

3 ΜΠΑΛΝΤΓΟΥΙΝ (IRE) 5 Ε 5 Τσέλα Ε. 56 Χαραλάμπους Χ. 4-3-4-1

4 ΜΠΑΡΑΣΤΙ ΝΤΑΝΣΕΡ (IRE) 2 Ε 5 Ψαραδάκης Ι. 53 Θεοδωράκης Χρ. 1-6-5-7

5 ΤΑΛΙΚΟΥΑ (GB) 3 Θ 5 Καμούτση Ε. 50 Κρητικός Α. 3-2-2-4

ΤΑΧΥΤ: 1 ΚΟΜΠΡΑΪΖ

ΠΡΟΤ: 1 ΚΟΜΠΡΑΪΖ-2 ΣΟΥΪΝΛΕΪ

04 - 17:30 -: 2.400 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 4 ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΜΠΥΦΕΡΒΑΪΝ (IRE) 1 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 61 Χαραλάμπους Χ. 2-3-6-4

2 ΝΤΕΪΝΤΡΗΜ (GR) 3 Θ 5 Καράμανος Π. 61 Κρητικός Α. 5-2-2-2

3 ΖΑΜΠΑΡΚΑΝ (IRE) 5 Ε 4 Ανδρέου Χ.Λ. 59,5 Καλογερόπουλος Ν. 6-1-9-3

4 ΕΚΛΕΚΤΩΡ (GB) 2 Ε 4 Χριστοφής Μ. 59 Θεοδωράκης Χρ. 2-1-3-7

5 ΦΡΗ ΓΟΥΙΛ (GR) 6 Θ 5 Δρόσος Δ. 59 Κρητικός Α. 9-7-4-1

6 ΕΪΤ ΜΠΕΛΣ (GB) 4 Ε 4 Τσέλα Ε. 58,5 Χαραλάμπους Χ. 1-7-2-4

7 ΤΖΕΝΝΑΡΟ ΑΡΜΑ (IRE) 7 Ε 3 Ψαραδάκης Ι. 55,5 Θεοδωράκης Χρ. 5-1-2-1

ΤΑΧΥΤ: 1 ΑΜΠΥΦΕΡΒΑΪΝ

ΠΡΟΤ: 1 ΑΜΠΥΦΕΡΒΑΪΝ-6 ΕΪΤ ΜΠΕΛΣ-5 ΦΡΗ ΓΟΥΙΛ

05 - 18:00 -: 2.800 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 5 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΦΛΟΟΥΙΝΓΚ ΜΑΤΖΙΚ (IRE) 3 Α 4 Δρόσος Δ. 61 Ιωαννίδης Μ. 2-2-3-5

2 ΚΟΥΒΕΪΤ ΣΗΛΝΤ (GB) 9 Ε 4 Ψαραδάκης Ι. 60,5 Θεοδωράκης Χρ. 5-1-3-5

3 ΑΣΤΕΡΙΩΝ (GB) 7 Ε 7 Ξυνός Μ. 59 Σταύρου Χρ. 6-3-1-3

4 ΕΛΕΓΚΑΝΤΛΥ ΜΠΑΟΥΝΤ (IRE) 8 Ε 7 Χριστοφής Μ. 59 Θεοδωράκης Χρ. 5-6-4-6

5 ΟΛΓΟΥΕΪΣ ΣΤΡΟΝΓΚ (GR) 5 Ε 4 Καράμανος Π. 58,5 Κρητικός Α. 5-7-5-1

6 ΝΤΑΡΚΟ ΚΙΝΓΚ (IRE) 6 Ε 4 Τσέλα Ε. 58 Κουβαράς Γ. 5-1-6-1

7 ΠΟΕΤΙΚ ΧΟΟΥΠ (GB) 2 Ε 5 Ανδρέου Χ.Λ. 58 Κρητικός Α. 4-9-7-5

8 ΑΦΡΑ ΚΑΝΤΑΜΠΡΑ (IRE) 1 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 57,5 Χαραλάμπους Χ. 1-2-1-6

9 ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΛΟΡΝΤ (USA) 4 Α 5 Αττίκος Κ. 57,5 Ιωαννίδης Μ. 5-6-5-3

ΤΑΧΥΤ: 3 ΑΣΤΕΡΙΩΝ

ΠΡΟΤ: 2 ΚΟΥΒΕΪΤ ΣΗΛΝΤ-3 ΑΣΤΕΡΙΩΝ-8 ΑΦΡΑ ΚΑΝΤΑΜΠΡΑ

06 - 18:30 -: 2.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 6 ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΑΖΜΕΡ (GB) 3 Ε 7 Μερσινιάς Γ. 61 Ιωαννίδης Μ. 7-2-4-3

2 ΜΠΡΟΟΥΝΤ ΣΤΡΑΪΠΣ (GB) 4 Θ 3 Ψαραδάκης Ι. 60,5 Θεοδωράκης Χρ. 5-3-7-5

3 ΦΡΥΝΗ (GR) 6 Θ 4 Δημητσάνης Π. 59,5 Αγγελόπουλος Στ. 4-2-1-3

4 ΓΚΑΤΣΥ ΤΣΑΜΠΙΟΝ (GR) 2 Ε 10 Τσέλα Ε. 58,5 Χαραλάμπους Χ. 6-10-6-6

5 ΓΚΛΟΜΠΑΛ ΣΙΦΤ (IRE) 5 Ε 5 Χριστοφής Μ. 58 Κρητικός Α. 5-4-2-1

6 ΝΤΕΒΙΛ ΑΝΣΕ (FR) 7 Θ 6 Τσουχνικά Ελ. 58 Θεοδωράκης Χρ. 6-5-6-6

7 ΠΡΙΝΣΕΣ ΖΑΝΕΤ ΜΟΥ (IRE) 1 Θ 4 Μαστοράκης Κ. 58 Κουβαράς Γ. 5-4-1-8

ΤΑΧΥΤ: 1 ΚΑΖΜΕΡ

ΠΡΟΤ: 1 ΚΑΖΜΕΡ-6 ΝΤΕΒΙΛ ΑΝΣΕ-3 ΦΡΥΝΗ

07 - 19:00 -: 2.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 7 ΠΕΙΡΑΪΚΗΣ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΟΥΪΤ ΠΟΕΜ (GB) 7 Θ 5 Τσέλα Ε. 61 Κουβαράς Γ. 3-2-3-6

2 ΝΤΑΪΝΑΜΑΪΤΥ (GB) 2 Θ 4 Δρόσος Δ. 60,5 Κρητικός Α. 3-3-1-5

3 ΦΩΣΦΟΡ (IRE) 5 Ε 5 Ανδρέου Χ.Λ. 60 Καλογερόπουλος Ν. 2-1-2-6

4 ΚΟΝΒΙΝ (IRE) 6 Ε 4 Ψαραδάκης Ι. 59 Θεοδωράκης Χρ. 1-6-1-7

5 ΣΟΟΥ ΜΑΣΤ ΓΚΟΟΥ ΟΝ (FR) 4 Ε 5 Αττίκος Κ. 58,5 Ιωαννίδης Μ. 5-4-6-3

6 ΛΕΤΟ ΔΕ ΦΕΡΣΤ (GB) 1 Ε 3 Χριστοφής Μ. 57,5 Θεοδωράκης Χρ. 6-2-1-4

7 ΜΙΛΟΣ ΛΑΣ (IRE) 3 Θ 7 Μαστοράκης Κ. 57,5 Χαραλάμπους Χ. 1-3-4-2

ΤΑΧΥΤ: 5 ΣΟΟΥ ΜΑΣΤ ΓΚΟΟΥ ΟΝ

ΠΡΟΤ: 3 ΦΩΣΦΟΡ-5 ΣΟΟΥ ΜΑΣΤ ΓΚΟΟΥ ΟΝ-4 ΚΟΝΒΙΝ

08 - 19:30 -: 1.600 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 8 ΦΡΕΑΤΥΔΑΣ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΟΣΤΙΝ ΤΕΞΑΣ (IRE) 8 Ε 6 Μαστοράκης Κ. 61 Μαυρόπουλος Σπ. 7-10-10-1

2 ΑΣΤΡΕΟΣ (GB) 4 Ε 4 Αττίκος Κ. 60,5 Ιωαννίδης Μ. 6-8-5-4

3 ΚΟΡΕΝΤΙΝ (GR) 1 Θ 4 Κατσιμίχας Α. 59 Νικολόπουλος Ι. 7-2-7-5

4 ΑΛ ΧΑΜΝΤ (IRE) 6 Ε 8 Καποδίστριας Κ. 58,5 Χαραλάμπους Χ. 3-5-7-2

5 ΜΑΤΙΛΝΤΑΣ ΛΟ (GB) 3 Θ 8 Χριστοφής Μ. 58,5 Κρητικός Α. 4-3-3-2

6 ΡΑΜΙΕΛ (GR) 7 Ε 4 Μπαμπανιώτης Χ. 57 Νικολόπουλος Ι. 3-6-6-5

7 ΛΑ ΜΑΝΓΚΑ (IRE) 5 Θ 8 Ψαραδάκης Ι. 55,5 Κουβαράς Γ. 6-7-4-4

8 ΓΑΛΗΝΗ (GR) 2 Θ 4 Τσέλα Ε. 55 Κουβαράς Γ. 5-5-6-6

ΤΑΧΥΤ: 2 ΑΣΤΡΕΟΣ

ΠΡΟΤ: 2 ΑΣΤΡΕΟΣ-4 ΑΛ ΧΑΜΝΤ-1 ΟΣΤΙΝ ΤΕΞΑΣ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter

tipobet bets10